Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световен шампионат по мотоциклетизъм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Световен шампионат по мотоциклетизъм

    На 12 април в Катар се открива тазгодишния шампионат по мотоциклетизъм.Пускам темата,за да разберем мнението тези които се интересуват.На кого симпатизирате,на кого сте фен...

  • #2
    До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

    Аз съм фен на Доктора. Няма друг идиот като него . Преди това - на Мик Дуън.

    Коментар


    • #3
      До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

      Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
      Аз съм фен на Доктора. Няма друг идиот като него . Преди това - на Мик Дуън.
      Ставаме двама!
      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

      Коментар


      • #4
        До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

        Трима
        Николай Миланов

        "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

        Коментар


        • #5
          До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

          Той световния шампионат се откри преди месец, но Мотоциклетна Гран При ще се открие този уикенд. Инак Супербайка направиха 3 кръга, Суперщок се откри миналия уикенд, АМА Супербайк е доста напред, но там без Бен Спийс, Мат Младин мачка и е леко скучновато този сезон. Този уикенд се открива и Британския Супербайк. Шампионатите си текат, а Мото Гран При от край време не е най-гледания шампионат.
          А що се отнася до Роси - легенда е момчето, но е малко скучновато да си фен на най-добрия. То в БГ фенове имат само най-добрите, а живота е далеч по-интерсен, когато е шарен В Мото Гран При карат доста добри състезатели - Стоунър, Капироси (тази година Сузуки ще къртят), Ники Хейдън...
          И все пак Супербайк-а е в пъти по-напрегнат и интересен до края, още повече, че има повече производители и повече състезатели на старта. То и затова е много по-популярен в държави като Италия, Испания, Германия, Англия...

          п.п. Това е лично мнение и наблюдение

          Коментар


          • #6
            До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

            Първоначално публикуван от MotoSportDaily Преглед на мнение
            А що се отнася до Роси - легенда е момчето, но е малко скучновато да си фен на най-добрия. То в БГ фенове имат само най-добрите, а живота е далеч по-интерсен, когато е шарен В Мото Гран При карат доста добри състезатели - Стоунър, Капироси (тази година Сузуки ще къртят), Ники Хейдън...
            И все пак Супербайк-а и затова е много по-популярен в държави като Италия,
            Здравей колега!Не мога да се съглася с теб.Ако е скучно да си фен на Роси,не се сещам на кой друг ще е забавно.Това със сигурност е един от най-интересните съзтезатели.Много добър на пистата,и много забавен извън нея.За Стоунър съм съгласен,но нека не забравяме че кара най-бързия мотор(а така е лесно).Капироси и Хейдън миналата година не показаха почти нищо.И последно, не знам кое те кара да мислиш че Супербайк е по-популярен от Мото ГП.За другите държави не знам,но за Италия със сигурност грешиш.Поздрави...

            Коментар


            • #7
              До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

              Още един глас от мен за Валентино Роси.
              889377712

              Коментар


              • #8
                До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

                Първоначално публикуван от valentin46 Преглед на мнение
                Здравей колега!Не мога да се съглася с теб.Ако е скучно да си фен на Роси,не се сещам на кой друг ще е забавно.Това със сигурност е един от най-интересните съзтезатели....
                Колега, аз леко шеговито го казах, не съм искал да влизам в спорове някакви безпочвени.
                С най-добри пожелания!

                Коментар


                • #9
                  До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

                  Първоначално публикуван от valentin46 Преглед на мнение
                  Здравей колега!Не мога да се съглася с теб.Ако е скучно да си фен на Роси,не се сещам на кой друг ще е забавно.Това със сигурност е един от най-интересните съзтезатели.Много добър на пистата,и много забавен извън нея.За Стоунър съм съгласен,но нека не забравяме че кара най-бързия мотор(а така е лесно).Капироси и Хейдън миналата година не показаха почти нищо.И последно, не знам кое те кара да мислиш че Супербайк е по-популярен от Мото ГП.За другите държави не знам,но за Италия със сигурност грешиш.Поздрави...
                  И за Испания също си в грешка баце!
                  А Ники Хейдън наистина е интересен,и как не-световен шампион който напоследък едва влиза в десятката!!!
                  П.С.На мен не ми е скучно да гледам виртуозното управление на Роси.

                  Поздравления
                  Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                  0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                  Коментар


                  • #10
                    До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

                    Първоначално публикуван от Тодоров009 Преглед на мнение
                    И за Испания също си в грешка баце!
                    А Ники Хейдън наистина е интересен,и как не-световен шампион който напоследък едва влиза в десятката!!!
                    Самия факт, че споменах Хейдън е достатъчно показателен за нотката на закачка с усмивка към списващите тук фенове на Мото Гран При.

                    А за Испания - прав си разбира се, дори чисто статистически погледнато - миналата година на Супербайк във Валенсия - 60 000 зрители. На Мото Гран При 120 000, а по-миналата ако не греша там беше и рекорда по посещаемост 144 000 зрители! (може да греша, карам по спомен, има си google за точни данни) Отделно Мото Гран При се гледа от много повече фенове пред телевизорите.
                    Не искам да спорим, наистина, просто с чувство за хумор се закачих. Извинявам се, ако липсата на интонация в този тип комуникация е оставила у вас погрешно впечатление

                    Коментар


                    • #11
                      До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

                      Няма как да си фен на моторните спортове,а да не тачиш Доктора...Бройте и мен за негов почитателИмам желание да гледам на живо едно GP,но явно ще се чака 2011 година,когато федерацията обеща,че полигона край Долна Митрополия ще бъде писта за МОТО GPДано да не са объркали годината/...шегувам се/
                      HUSGVARNA 630 SMR
                      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                      Коментар


                      • #12
                        До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

                        Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                        Няма как да си фен на моторните спортове,а да не тачиш Доктора...Бройте и мен за негов почитателИмам желание да гледам на живо едно GP,но явно ще се чака 2011 година,когато федерацията обеща,че полигона край Долна Митрополия ще бъде писта за МОТО GPДано да не са объркали годината/...шегувам се/
                        Има тръпка да си на пистата ,но не очаквай да видиш нещо.Аз например гледах състезанието на един голям екран дето бяха монтирали там(пистата във Валенсия).
                        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                        Коментар


                        • #13
                          До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

                          Какво става бе пичове
                          Следите ли шампионата?

                          След Ещорил нещата станаха доста интересни в класирането...
                          Само 18 точки разлика 3 кръга преди края на шампионата.
                          Няма ли други фенове... В тоя форум всичко за Роси "вика"...
                          Някой стар фен на Джибернау няма ли? Дето сега да се кефи на "Лунния слепец" Лоренцо

                          Коментар


                          • #14
                            До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

                            Аз винаги съм за претендента. И за Роси съм, когато е в ролята на претендент.
                            За да са интересни състезанията
                            К. Кулев

                            Коментар


                            • #15
                              До: Световен шампионат по мотоциклетизъм

                              Като бях по-малък с интерес следях класа 125сс, не пропусках кръг когато мога... Може големите да пропусна но тях не. Може би, защото ми бяха връстници и ми беше адски интересно, незнам...
                              Бях свидетел на идването на Роси от италианския пистов шампионат в световния. Първата година не стана шампион, но от тогава още му станах фен. Кефеше ме много. Караше Априлия и първия сезон завърши на "завидното" 9 място в класирането. Шампион на 125 стана Аоки(то един Аоки ли мина през тоя шампионат).
                              Тогава на 250 Биаджи мачкаше на ред. Там обаче бях фен на Харада... Тецуя Харада... все малко не му достигаше да се справи с Биаджи, беше ме много яд... Та както и да е...
                              1998г Докторът отиде на 250, Капироси стана шампион, а той остана втори, мисля, че с много малко изпревари другия ми любимец Харада, който остана 3ти в крайното класиране.
                              1999г The Doctor стана шампион на 250
                              2000г. отиде при кралете на 500сс... Имаше една статия на Роси по въпроса за впечатленията му от тези машини. Много е интересна, ако я намеря ще я постна тук.

                              2001 започна да всява уважение у всеки един след уникалното водене на 500 кубиковия звяр на Хонда.
                              Тоя чавек почти 10 години се държи на върха и кара всички да се съобразяват с него, дори спонсори и производители.
                              Това е Нещо. Това е факт.
                              Късметлия съм, че станах фен на такъв състезател още детските му години.
                              Е за това малко се чувствам засегнат като чуя фразата "всички сте фенове на Роси, защото е най-добър от много време. Всички българи сте такива и пр."
                              Истината е, че Доктора е 14 години на световната сцена демонстрирайки виртуозното си каране, е няма как такъв човек, за толкова време да не спечели такъв брой симпатизанти.
                              Но аз се радвам, че съм един от първите му фенове.
                              14г. това момче ме кара да се чувствам щастлив като седна пред телевизора да гледам световния шампионат.
                              Много от титлите са му спечелени с разлики от 140-150 точки спрямо втория в класирането...

                              Може още много да се пише по темата, но нямам време, а и сигурно на някой ще е отегчително, че хваля Доктора... ама Фен съм му, к`во да правя

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X