Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карти за Mitsubishi OutLander

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карти за Mitsubishi OutLander

    От скоро съм с аутлендър, има вградена навигация, но картата за Б-я е ужастно бедна. Не само че няма участъка от магистралата Чирпан-Стара Загора, но дори Карнобат-Бургас участъка го няма. А е построен преди 3-4 год. май. За градове да не говорим, малко София и това е. Пътувах през Румъния - същата работа.
    Пътувах към Австрия - новите пътища в Хърватско и Словения също ги няма.
    Моля за съвет - от къве могат да се купуват актуални карти за тази кола.
    /Само не ме препращайте към Балкан Стар, там са пълна скръб/

  • #2
    До: Карти за Митцубиши аутлендър

    Първоначално публикуван от lifestyle Преглед на мнение
    От скоро съм с аутлендър, има вградена навигация, но картата за Б-я е ужастно бедна. Не само че няма участъка от магистралата Чирпан-Стара Загора, но дори Карнобат-Бургас участъка го няма. А е построен преди 3-4 год. май. За градове да не говорим, малко София и това е. Пътувах през Румъния - същата работа.
    Пътувах към Австрия - новите пътища в Хърватско и Словения също ги няма.
    Моля за съвет - от къве могат да се купуват актуални карти за тази кола.
    /Само не ме препращайте към Балкан Стар, там са пълна скръб/
    колега и аз съм с аутлендър, но не съм поръчвал навигацията, точно защото си е луди пари , на практика ужасно скъпа камера за паркиране. мисля, че няма решение на твоя въпрос,sorry
    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

    Коментар


    • #3
      До: Карти за Митцубиши аутлендър

      Аз съм с Паджеро и със същия проблем. Предлагам заедно да помислим какво да правим, поне едно писъмце до Балканстар и едно до Япония да спретнем. Не че шансовете са големи, но е за 5 мин работа.
      www.offnews.bg

      Коментар


      • #4
        До: Карти за Митцубиши аутлендър

        Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
        колега и аз съм с аутлендър, но не съм поръчвал навигацията, точно защото си е луди пари , на практика ужасно скъпа камера за паркиране. мисля, че няма решение на твоя въпрос,sorry
        Колега, на този етап си прав за навигацията на Аутлендъра, че е напълно безсмислена , заради липсата на карти, но от друга страна това може и да се промени някога. Второ - разликата в парите не е толкова голяма и трето - за тази разлика получаваш повече неща от камера за обратно виждане. Например: ДВД плеър със голям тъч скрин екран; музикален сървър с 30 GB хард диск, а не тъп CD ченджър; още куп други дребни глезотийки и най-вече лесна работа с всички функции заради тъч скина.
        П.С. Не е много по темата , ама не се сдържах.

        Коментар


        • #5
          До: Карти за Mitsubishi OutLander

          И аз се рових да намеря нещо за тази навигация, но уви! Писах дори на Виктор Мезан - мениджър продажби към Балканстар. Отговори ми, че към момента няма други карти за БГ освен излязлата миналата година със 17% покритие. Между другото и аз съм много доволен от MMCS.

          Коментар


          • #6
            До: Карти за Митцубиши аутлендър

            Първоначално публикуван от DragonX Преглед на мнение
            Колега, на този етап си прав за навигацията на Аутлендъра, че е напълно безсмислена , заради липсата на карти, но от друга страна това може и да се промени някога. Второ - разликата в парите не е толкова голяма и трето - за тази разлика получаваш повече неща от камера за обратно виждане. Например: ДВД плеър със голям тъч скрин екран; музикален сървър с 30 GB хард диск, а не тъп CD ченджър; още куп други дребни глезотийки и най-вече лесна работа с всички функции заради тъч скина.
            П.С. Не е много по темата , ама не се сдържах.
            колега, не споря. разликата в цената е 3000 лв и на мен ми се видя много. за доста по-малко пари можеш да имаш същото нещо - вградено DVD със сензорен екран и камера за паркиране. имам впредвид качествен екран ,а не китайски боклук. имам познат който ги монтира във Варна, ако някой е мераклия. аз явно не съм такъв фен и на мен CD changer ми стига.
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • #7
              Навигация за Mitsubishi Outlander

              Здравейте, имам Mitsubishi Outlander с вградена навигация, но от сервиза на Балкан стар могат да ми предоставят карта само с 15 % покритие за Бъргария. Има ли някой представа къде мога да си набавя карта за актуализация на навигацията и евентуално как да се инсталира, като за това искам да си платя.
              Не е удобно при положение, че има такава вградена да си купувам ново устройство.
              Предварително Ви блатодаря.

              Коментар


              • #8
                До: Навигация за Mitsubishi Outlander

                Първоначално публикуван от joro5kov Преглед на мнение
                Здравейте, имам Mitsubishi Outlander с вградена навигация, но от сервиза на Балкан стар могат да ми предоставят карта само с 15 % покритие за Бъргария. Има ли някой представа къде мога да си набавя карта за актуализация на навигацията и евентуално как да се инсталира, като за това искам да си платя.
                Не е удобно при положение, че има такава вградена да си купувам ново устройство.
                Предварително Ви блатодаря.
                От края на Юли 2009 в Автомотор Корпорация качват безплатно карта за БГ на C-Crosser-ите. След като там предлагат такава карта, не виждам защо в Балкан Стар да не могат (знаете, че Outlander и C-Crosser са едно и също)

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X