Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Oт какво стават ресьори на FEROZA?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Oт какво стават ресьори на FEROZA?

    Стават ли ресиори от друг автомовил за FEROZA ?

  • #2
    До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

    От ВОЛГА а.к.а. ГАЗ 24...

    Питай Иван Горчев с него мерихме моите на Чероките и неговата Фероза, разликата бе по дължина, едва няколко милиметра... ширината е еднаква...

    Често нови са около 100тина лева комплект
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      От ВОЛГА а.к.а. ГАЗ 24...

      Питай Иван Горчев с него мерихме моите на Чероките и неговата Фероза, разликата бе по дължина, едва няколко милиметра... ширината е еднаква...

      Често нови са около 100тина лева комплект
      А разлика в ушите имаше ли? Щото ако не - супер.

      Е, вероятно ще са по-твърдички, ама, това са подробности - на кой-както му харесва.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

        Може и да стават от волга но ги няма никаде поне така беше преди един месец когато търсих такива

        Коментар


        • #5
          До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

          Колеги на Черокито ресьорите са отгоре на моста и имат много малка дъга
          Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
          тел. 0898327627
          Радослав

          Коментар


          • #6
            До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

            Благодаря ви колеги за информацията, ощте утре ще проверя. И ще ви дам одговор.

            Коментар


            • #7
              До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

              Здравейте колеги.Понеже темата е за смяна на ресори искам да ви кажа че днес на моята фероза смених старите с такива от жук.Една стара соц машина за тези които не я помнят.Единственото което промених беше да извадя най долният пети лист от пакета.Иначе всичко пасва и на дължина и на ширина.

              Коментар


              • #8
                До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

                Първоначално публикуван от hunt Преглед на мнение
                Здравейте колеги.Понеже темата е за смяна на ресори искам да ви кажа че днес на моята фероза смених старите с такива от жук.Една стара соц машина за тези които не я помнят.Единственото което промених беше да извадя най долният пети лист от пакета.Иначе всичко пасва и на дължина и на ширина.
                Колега , а намират ли се нови? Ти откъде и на какви пари ги взе (ако не е тайна , разбира се)?
                А пък , ако качиш и някоя снимка , ще ти бъда много благодарен.
                Поздрави!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #9
                  До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

                  Здравейте колеги.На въпроса,не вярвам да откриеш нови но на пунктовете за вторични суровини при повече търпение със сигурност.Моите ги взех от тъкъв пункт по 15лв.Много читави и без пари.В моента не разполагам със снимки но мога да кажа че от горния край на гумата до веждата растоянието е почти 20см.Утре ще снимам ище покажа(макар че моята не е много за снимка)

                  Коментар


                  • #10
                    До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

                    А как се закрепва задният мост към пакета с ресьорите? Само с U болтовете или има и някакъв щифт, който да позиционира моста?

                    Edit:
                    Както е писал Спарки и както се вижда на картинката има отвор. На ЖУК-а съвпада ли по положение?
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Иван Горчев; 01-04-09, 13:35. Причина: Добавяне на картинка
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

                      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                      А как се закрепва задният мост към пакета с ресьорите? Само с U болтовете или има и някакъв щифт, който да позиционира моста?
                      Има болт, точно по средата на ресора. Влиза в дупка на платформичката на моста, където лежи ресора. Специално на фероза не съм свалял все още, но на всички ресорни возила, дето съм виждал, все го е имало.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

                        Дупката съвпада с болта който стяга пакета.
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от hunt; 01-04-09, 16:45.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

                          Благодаря за снимките , колега! Много добре изглежда така.
                          Тази височина е напълно достатъчна според мойте критерии. Ще пратя баща ми да потърси такива ресьори.

                          Това пазача ли е , или си ловджия?
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

                            Колеги , измъчва ме въпросът , дали след като стават ресори от Жук не биха могли да станат и такива от Ниса?
                            Според мен би трябвало да са подобни , ако не и еднакви , но не съм сигурен.
                            Щото има вариант (някакъв) да ми изпаднат нови (отлежали по складове) и от двата модела (или поне единия).
                            Моля , ако някой има представа , да сподели!
                            Поздрави!
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Oт какво стават ресьори за на FEROZA?

                              Някъде във форума беше написано,че предни ресьори от УАЗ стават абсолютно точно.Не съм пробвал,но ако е така-чудесно.
                              VENI-VIDI-VICI!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X