Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Oт какво стават ресьори на FEROZA?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

    Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
    Спарки, необработен, значи , че трябва да се отреже на размер, да се пробия централния отвор, да се щпренгова по твоята дъга на основният лист - това ми обясниха и ми показаха лист прав , с леееека дъга посредата на 2,18 м дълъг. или ако искаш основен лист ти сгъват и уши по размер
    Еми, някой сети ли се да пита колко би излязло правенето на 2 чисто нови пакета? Или примерно оставяне на основния, и сменянето на другите?
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

      това е магазин за ресори на листове, там само ги продават, правят ги пантерите, но те си имат техни които ги продават с труда, а както вече писах, са 4 листа без основния по дава на пакет, със труда което включва посочената обработка ми искат 240лв, с упорит пазарлък и размахване на празен портфеил, оттделно ако се наложи , да се сменаят скобите, искат по 10 лв на скоба, а в магазина до тях , за 6см пакети цените за скобите варират от 6 до 10 лв
      Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

      Коментар


      • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Еми, някой сети ли се да пита колко би излязло правенето на 2 чисто нови пакета? Или примерно оставяне на основния, и сменянето на другите?
        Да, попитах, но ми казаха, че трябва да ги видят за да сметнат точно и да проверят дали имат нещо готово. Ако някой има свален цял пакет от Фероза може да отидем да питаме.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

          Днес се резходих до Гара Искър. Имаше един читав комплект заедно с мост, но 1,24 метра х 6,5 см, вероятно Волга. Складът е изметен, няма почти никакви железа. Премерих ресор на Ниса до колкото можах на самата Ниса. Според мен става. Размерите са като на по-широкия за Жук.
          Аз не вярвам в чудеса!
          Разчитам на тях!

          Коментар


          • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

            Пратих запитване до немеца. До ден-два очаквайте крайна цена за ресори, U болтове и шекели, барабар с транспорта до вратата ви.

            Имайки всичките тия неща, смяната става за час, най-много, понеже и да се скъса болт, което става твърде често, имате всичко налично, и няма да има нужда да търсите местния стругар, който обикновено по закона за всемирната гадост, се оказва в кръчмата, или на вилата да си кОпа доматите. Ако някой ден намеря време, така ще сменям.

            Понеже мойте налични заминаха при колегата lz1gvt, скоро очаквайте и снимки и преки впечатления на вече сложени такива.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

              Ето и отговора:
              Hello

              we can offer spring for Daihats. complet with schackles,bushes,u-bolts,
              spring bolts... for 1 pc 160,-─

              for 2 pc 300,-─ together.

              cost for DPD Express for 1 pc = 40,-─
              2 pc 80,-─

              also for 2 pc 380,-─ together incl. tranpsport.
              2 ресора, барабар с шекелите, U болтовете и тампоните - 160 евро.
              2 комплекта - 300 евро.

              Шипинга до тук - по 40 евро на комплект. Носят ги до вратата.

              Демек 200 евро за комплект, барабар с шекелите U болтовете и тампоните, барабар с транспорта. Значи правилно си спомням че бяха около 400 лева.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Ето и отговора:


                2 ресора, барабар с шекелите, U болтовете и тампоните - 160 евро.
                2 комплекта - 300 евро.

                Шипинга до тук - по 40 евро на комплект. Носят ги до вратата.

                Демек 200 евро за комплект, барабар с шекелите U болтовете и тампоните, барабар с транспорта. Значи правилно си спомням че бяха около 400 лева.

                Понеже аз ще поръчвам по-натам, ако има желаещи да си спестят по едни 20 лева на комплект, да се обаждат.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                  Мога да ви доставя ресор на ДОБИНСОН с цена 325лв.

                  Коментар


                  • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                    Мога да ви доставя ресор на ДОБИНСОН с цена 325лв.
                    За комплект?

                    И за колко време идват?

                    Продават ли и шекели, болтове и такива нещица?

                    Цената си я бива, иначе. Белким най-накрая ти стана клиент.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Ето и отговора:


                      2 ресора, барабар с шекелите, U болтовете и тампоните - 160 евро.
                      2 комплекта - 300 евро.

                      Шипинга до тук - по 40 евро на комплект. Носят ги до вратата.

                      Демек 200 евро за комплект, барабар с шекелите U болтовете и тампоните, барабар с транспорта. Значи правилно си спомням че бяха около 400 лева.
                      Отбой! Цената е за брой. Иначе, голи ресори са по 175 евро + доставка някъде към 70, или някъде към 480 лева крайна цена, за двата.
                      Последно редактирано от sparkybg; 25-05-09, 13:04.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                        Ето тези струват по 57.50 лири комплект ресор,у-болтове, тампони и обици. Цена за доставка до България според ибей 25 лири за комплект или общо около 360 лв за 2 комплекта + доставката.

                        Коментар


                        • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                          Доставката с еконт на пратка 120 * 20 * 20см, тежаща 30 кила, е 111лв., за частно лице + 20 лири вътрешна доставка от друг курияер до офиса им в UK. Значи грубо 150лв.

                          Само шекели - 20 лири. Шекели+ тампони - 30 лири.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                            Такааа, да се върнем в родната страна или по точно при арабите в нея,Пантера-джиите днес, смениха ми един лист(счупения не основен-втори от горе надолу) смениха ми втулките, със работата-техни втулки и пазарлък 100лв. Това което ме учуди обаче е, че като ми свалиха пакетите, разстоянието от център втулка до център втулка в свободно състояние на ресора излезе при мен 1135мм, а от тук прочетеното останах с впечатлението , че са 1117. Оказа се че единият ми ресор си е оригинален и съвсем на скоро сменян, и доста читав според арабските стандарти, и те самите ме посъветваха да не го пипам, единственият който разбира там, е един с очила, другите са разни търгаши , но всички се правят на разбирачи.
                            Обобщено казано, цените са следните:
                            смяна на основен лист с техен материал 100лв
                            смяна на друг лист 80лв
                            скоба или U болт 10лв
                            ма ако има някой време повече да се пазари и това са оспорвани цени
                            Действието се развива в Пантера 2005 срешу Бриколаж-Люлин тел.9288800
                            Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                            Коментар


                            • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                              Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
                              от днешното бродене установих,че за жук са два вида ресори, за бордовите са 4,5см 8листови, а за фургоните са наще. ама няма, така ,че ако някой си търси за да не бие път като мен, да знае
                              Май тотално я объркахме днес аз пък минах през едни фторични и там имаше един бордови жук който листовете му бяха 4 на брой ширина 6 сантима и дължина около 117 сантима
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар


                              • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                                Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                                Май тотално я объркахме днес аз пък минах през едни фторични и там имаше един бордови жук който листовете му бяха 4 на брой ширина 6 сантима и дължина около 117 сантима
                                Май си намерил точно тези "правилните". Стига да не са много клекнали...
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X