Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW R1200GS 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: BMW R1200GS 2008

    Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
    Малко видео с офроуд от Аляска. Това е моделът от 2010 година.

    http://www.youtube.com/watch?v=H18Aq...mbedded#at=316
    Дай боже всеки му ! Днес в Brno , имаше някакво Мото състезание ... видях сигурно 100 такива мотора ... никой обаче не поиска да ги трампим с моя
    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

    Коментар


    • #32
      От: BMW R1200GS 2008

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$(KGrHqN,!iME4s6QORfmBOY7rWiq2w~~_27[1].jpg
Прегледи:1
Размер:96.7 КБ
ID:5303891 Ето едно полезно решение.

      Коментар


      • #33
        От: BMW R1200GS 2008

        И какви пари?
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #34
          От: BMW R1200GS 2008

          http://www.motorradzubehoer-hornig.d...-hinten-1.html

          Коментар


          • #35
            От: BMW R1200GS 2008

            Да си кажа и аз мъката . Преглеждам форума ,и попадам на невероятния пътепис на Димо . Започна се без екипировка , подготовка , даже и мотор нямам ама тръгвам с него . Безсънни нощи пред компа , всичко е така добре разказано , прекрасни снимки , знаех си - не трябваше да тръгвам . Като се прибера в БГ ще те потърся Димо ,и ще почерпя . Та сега по същество : На мотор се качих за пръв път на 9 год. Сменил съм доста моторетки -35 ,основно стари бараки от времето на соца , дори и от части сме събирали .Преживял съм не малко инфарктни ситуации ,и дори няколко тежки катастрофи. Преди 6 години се роди първия ми син .Още като разбрах за появата му, продадох последната си играчка Сузуки - gsxr . Обещах си че , с моторите дотук . Да ама не ,то който си има бензин в кръвта знае , сърце юнашко не трае . Та след неколкократен прочит на одисеята на Димо ,се реши - на мотор пак ще се качи . Прочетох всичко в раздела за тежкотоварни, и си викам като е гарга рошава да е . Та днес се озовах при дилър на БМВ . Влизам и насреща ми - мойто гардже R1200 GSA . Яхвам го а продавача се смее ,много расло а пък аз нисък ...... мъка. Споко вика има с по ниска седалка , и се почна .
            - На 19.12 имам рожден ден .
            - Е много добре
            - Добре е ама тогава си искам мотора
            - Няма проблем
            - Има , искам тогава да го регистрирате да си празнуваме заедно .
            - Разбира се
            И така на кафенце в офиса , да решим с какви недъзи да е родом . То май не остана нещо непоръчано но в общи линии това е: Модел 2012 -трипъл блек ( черно демек ) , ендуро скорости ,натоварен с екстри ,ниска седалка + куфари и чанта .
            Колегата да прости за спама , обещавам като го взема отделна тема.
            Поздрави .

            Коментар


            • #36
              От: BMW R1200GS 2008

              Браво!

              И на мен ми текът лигите по тия BMW-та , но за да си позволя подобно влизане при дилъра трябва да продам колата, Африката , Веспата и да бачкам 6 месеца само за мотора (е то тъкмо пак ще стане лято )

              Чакаме с нетърпение рожденния ти ден , да се похвалиш
              Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
              Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
              Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

              Коментар


              • #37
                От: BMW R1200GS 2008

                Първоначално публикуван от plamen atanasov Преглед на мнение
                Като се прибера в БГ ще те потърся Димо...
                Хехе, мен какво да ме черпиш
                Честито!
                Трипъл блек е лимитирана серия красавци.
                Обади се, когато се прибереш.
                ______2
                Е = MZ

                Коментар


                • #38
                  От: BMW R1200GS 2008

                  Честито!!!
                  Избрал си най-голямата и най-рошавата "гарга" от ятото.
                  Щастлив човек, си щом можеш да отделиш такива средства за мотор!
                  Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                  Златомир Попов - Forry

                  Коментар


                  • #39
                    От: BMW R1200GS 2008

                    Честито и от мен!!!

                    Безброй безаварийни километри ти пожелавам!!!

                    От тази година БМВ предлагат като бонус с всеки закупен нов мотоциклет безплатно еднодневно обучение в BMW Motorrad Enduro Park Hechlingen.

                    Попитай дилъра за това. Обучението определено си заслужава, поне за мен беше така. ето линк към сайта на ендуро парка: http://enduropark-hechlingen.de/

                    Поздрави
                    Иван
                    BMW R1150GS

                    Коментар


                    • #40
                      От: BMW R1200GS 2008

                      Първоначално публикуван от plamen atanasov Преглед на мнение
                      Да си кажа и аз мъката . Преглеждам форума ,и попадам на невероятния пътепис на Димо . Започна се без екипировка , подготовка , даже и мотор нямам ама тръгвам с него . Безсънни нощи пред компа , всичко е така добре разказано , прекрасни снимки , знаех си - не трябваше да тръгвам . Като се прибера в БГ ще те потърся Димо ,и ще почерпя . Та сега по същество : На мотор се качих за пръв път на 9 год. Сменил съм доста моторетки -35 ,основно стари бараки от времето на соца , дори и от части сме събирали .Преживял съм не малко инфарктни ситуации ,и дори няколко тежки катастрофи. Преди 6 години се роди първия ми син .Още като разбрах за появата му, продадох последната си играчка Сузуки - gsxr . Обещах си че , с моторите дотук . Да ама не ,то който си има бензин в кръвта знае , сърце юнашко не трае . Та след неколкократен прочит на одисеята на Димо ,се реши - на мотор пак ще се качи . Прочетох всичко в раздела за тежкотоварни, и си викам като е гарга рошава да е . Та днес се озовах при дилър на БМВ . Влизам и насреща ми - мойто гардже R1200 GSA . Яхвам го а продавача се смее ,много расло а пък аз нисък ...... мъка. Споко вика има с по ниска седалка , и се почна .
                      - На 19.12 имам рожден ден .
                      - Е много добре
                      - Добре е ама тогава си искам мотора
                      - Няма проблем
                      - Има , искам тогава да го регистрирате да си празнуваме заедно .
                      - Разбира се
                      И така на кафенце в офиса , да решим с какви недъзи да е родом . То май не остана нещо непоръчано но в общи линии това е: Модел 2012 -трипъл блек ( черно демек ) , ендуро скорости ,натоварен с екстри ,ниска седалка + куфари и чанта .
                      Колегата да прости за спама , обещавам като го взема отделна тема.
                      Поздрави .
                      Да ти е честит!
                      Дай малко домашни на джуджетата на Дядо Коледа:
                      http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=722315
                      You'll never find out - I got no key hole....

                      Коментар


                      • #41
                        От: BMW R1200GS 2008

                        Като че се запалих много по тоя мотор, дават ли някой от дилърите тест драйв?!
                        Видях един екземпляр в Зед мото в Младост 1, ще го помоля да даде едно кръгче дано се съгласи.
                        Т5
                        Crossrunner

                        Коментар


                        • #42
                          От: BMW R1200GS 2008

                          В КАМОР имаше един 1200gs за тест драйв.
                          BMW F800GS

                          Коментар


                          • #43
                            От: BMW R1200GS 2008

                            Благодаря за пожеланията , но за честито е рано още . Като го паркирам в къщи тогава .За обучението е така , но полигона е на около 600 км. от мен . Иначе тук имат тестов мотоциклет , мисля да си запиша час да го пробвам.

                            Коментар


                            • #44
                              От: BMW R1200GS 2008

                              Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
                              Браво!

                              И на мен ми текът лигите по тия BMW-та , но за да си позволя подобно влизане при дилъра трябва да продам колата, Африката , Веспата и да бачкам 6 месеца само за мотора (е то тъкмо пак ще стане лято )
                              Ако търсиш нещо по-ефтино може да ми купиш GS-a ;-). Ето линк с повече информация и снимки:
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=126260
                              за 7000евра без куфарите.
                              Последно редактирано от gulemetov; 20-09-11, 23:07. Причина: линк
                              Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

                              Коментар


                              • #45
                                От: BMW R1200GS 2008

                                Ето преди малко каква снимка изтече в сайта на MCN със заглавие:

                                Water-cooled BMW R1200GS spied!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X