Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

    Преди пет минути разговарях с г-жа Анелия Скримова. Информацията е че на г-жа Росица Янакиева кмет на община Перник и се е наложило спешно пътуване до Македония и затова акцията се мести от събота в неделя.

    По повод на написаното че акцията е под патронажа на г-н. Кристиан Вигенин
    , което се различава от заявеното по телефона, ми бе обяснено че става дума за техническа грешка за която изрично се извиняват.

    За да сме сигурни обаче, заявих че ще участваме само и единствено, ако получим официално писмо от община Перник от което да е видно че акцията за засаждане на дръвчета е ОРГАНИЗИРАНА И ПОД ПАТРОНАЖА САМО И ЕДИНСТВЕНО НА КМЕТА НА ПЕРНИК.

    Ако не получим такова писмо, предлагам на всички да отменим участието си в акцията и категорично откажем подкрепа.

    Това е и един добър начин да покажем че и сега и за в бъдеще няма да позволим замесването ни в каквито и да са политически изяви!
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 24-03-09, 09:58.
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #32
      До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      Преди пет минути разговарях с г-жа Анелия Скримова. Информацията е че на г-жа Росица Янакиева кмет на община Перник и се е наложило спешно пътуване до Македония и затова акцията се мести от събота в неделя.

      По повод на написаното че акцията е под патронажа на г-н. Кристиан Вигенин, което се различава от заявеното по телефона, ми бе обяснено че става дума за техническа грешка за която изрично се извиняват.

      За да сме сигурни обаче, заявих че ще участваме само и единствено, ако получим официално писмо от община Перник от което да е видно че акцията за засаждане на дръвчета е ОРГАНИЗИРАНА И ПОД ПАТРОНАЖА САМО И ЕДИНСТВЕНО НА КМЕТА НА ПЕРНИК.

      Ако не получим такова писмо, предлагам на всички да отменим участието си в акцията и категорично откажем подкрепа.

      Това е и един добър начин да покажем че и сега и за в бъдеще няма да позволим замесването ни в каквито и да са политически изяви!
      Ако се окаже, че наистина някой нагъл политик иска да ни яхне , е добре и да направим така, че всички да разберат за наглостта му. Но нека първо да се разбере какво става , а после да се действа. Според мен трябва ясно да кажем, че сме били подведени и да покажем от кой и как. Да не се лъжат и други като нас.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #33
        До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        Преди пет минути разговарях с г-жа Анелия Скримова. Информацията е че на г-жа Росица Янакиева кмет на община Перник и се е наложило спешно пътуване до Македония и затова акцията се мести от събота в неделя.

        По повод на написаното че акцията е под патронажа на г-н. Кристиан Вигенин
        , което се различава от заявеното по телефона, ми бе обяснено че става дума за техническа грешка за която изрично се извиняват.

        За да сме сигурни обаче, заявих че ще участваме само и единствено, ако получим официално писмо от община Перник от което да е видно че акцията за засаждане на дръвчета е ОРГАНИЗИРАНА И ПОД ПАТРОНАЖА САМО И ЕДИНСТВЕНО НА КМЕТА НА ПЕРНИК.

        Ако не получим такова писмо, предлагам на всички да отменим участието си в акцията и категорично откажем подкрепа.

        Това е и един добър начин да покажем че и сега и за в бъдеще няма да позволим замесването ни в каквито и да са политически изяви!
        Точно това щеше да е и мойто изсказване по въпроса дали е политическа изява това мероприятие..

        Пп. А иначе ако ходим..Тонка (antonio_83) ще бъде добре да минеш през Рударци да ме вземеш все пак..
        OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

        Коментар


        • #34
          До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

          Много правилно. Ако има някакъв политик замесен не трябва да се участва!

          В такъв случай това : http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=56698 е много добра идея.
          Георги Гатев

          Коментар


          • #35
            До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

            Колеги... аз съм от Перник. Нямам такава информация и не бих искал да Ви подвеждам. Ама си знам "цвета и красотата" на местната управа, затова така предположих. Присъствието на Вигенин (неизменен "делегат" на всички "не политически" прояви на нашата червена кметица, просто затвърди това мое усещане. Не бих искал обаче да Ви подвеждам със своето предположение! Това си е само мое и само предположение (в което съм сигурен, де). Всеки има глава на раменете, така че решавайте. Ако твърдо държите да няма и грам политически привкус съвета ми е да го поставите ПИСМЕНО като условие за вашето участие. На устни разговори с А. Скримова не бих разчитал...
            Аз така или иначе казах, че съм там. Няма да съм с кола, с колело съм, така че според случая (ако ми замирише на соц-сбирка) ще се омета или ще остана да садя. Опит и в двете имам...

            Коментар


            • #36
              До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

              Аз също смятам, че идеята е много добра. В неделя за Перник ми е невъзможно, но за Западен парк съм с 2 ръце, т.е. с 4 - ще дойдем с дъщеря ми. Понеже досега не сме участвали и не познаваме никого, моля за повече подробности.

              Коментар


              • #37
                До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                Уважаеми колеги, до момента не съм получил писмо което да потвърждава думите на г-жа Анелия Скримова и уточнява мероприятието. Днес сме сряда и ми се струва че дори и утре да има такова писмо, става късно за каквато и да е организация.

                В тази връзка аз лично оттеглям участието си в тази инициатива. Не виждам и никаква възможност инициативата да бъде подкрепена в този и вид от OFFRoad-Bulgaria.com Надявам се следващият път организацията да бъде по-добра, точна и навременна.
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #38
                  До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Уважаеми колеги, до момента не съм получил писмо което да потвърждава думите на г-жа Анелия Скримова и уточнява мероприятието. Днес сме сряда и ми се струва че дори и утре да има такова писмо, става късно за каквато и да е организация.

                  В тази връзка аз лично оттеглям участието си в тази инициатива. Не виждам и никаква възможност инициативата да бъде подкрепена в този и вид от OFFRoad-Bulgaria.com Надявам се следващият път организацията да бъде по-добра, точна и навременна.
                  Венци. Тука е така. Как ще потвърдят, че не е политически обвързоно мероприятието. И в Перник важи с пълна сила максимата : Худава работа, ама ... "
                  Където Бирата, Там и Аз...

                  Коментар


                  • #39
                    До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                    Дам, със сигурност "присъствието" на К. Вигенин е било "техническа грешка"...
                    http://zapernik.com/dravcheta-teva-p...#comment-16874

                    Както разбирам от коментарите по-долу "горичката" била засадена на единственото място за игра на децата от квартала. Едва ли ще "ритат на улицата", както предполагат в други коментари. По нашенски предполагам, просто ще изкубат дървета преди да са се прихванали...
                    Все пак идеята е добра. Мен много ме зарадва желанието на участниците от форума да се включат в такава инициатива... Та си мислех, ако искате дали да не проверя в РИОСВ как стоят нещата къде и какво е най-подходящо да се сади и да направим "наша, неполитическа:-)" горичка наесен например. В ден в който не вали по възможност:-).
                    Впрочем не зная как е за неплодните дървета и защо всички залесявания в които съм участвал са били напролет, но за плодните (от собствен опит) е много по-подходящо да се садят наесен...

                    Коментар


                    • #40
                      До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                      Първоначално публикуван от karies Преглед на мнение
                      Дам, със сигурност "присъствието" на К. Вигенин е било "техническа грешка"...
                      http://zapernik.com/dravcheta-teva-p...#comment-16874

                      Както разбирам от коментарите по-долу "горичката" била засадена на единственото място за игра на децата от квартала. Едва ли ще "ритат на улицата", както предполагат в други коментари. По нашенски предполагам, просто ще изкубат дървета преди да са се прихванали...
                      Все пак идеята е добра. Мен много ме зарадва желанието на участниците от форума да се включат в такава инициатива... Та си мислех, ако искате дали да не проверя в РИОСВ как стоят нещата къде и какво е най-подходящо да се сади и да направим "наша, неполитическа:-)" горичка наесен например. В ден в който не вали по възможност:-).
                      Впрочем не зная как е за неплодните дървета и защо всички залесявания в които съм участвал са били напролет, но за плодните (от собствен опит) е много по-подходящо да се садят наесен...
                      Аз съм от Перник. Не знам къде точно е мястото определено за засаждане, но в квартал Тева, децата имат прекаленно ного места, където да си играят. Така че не ги мисли
                      Където Бирата, Там и Аз...

                      Коментар


                      • #41
                        До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                        Колеги, вече има нова акция за засаждане и за да не стават грешки заключвам тази тема.
                        VPetrov.photography

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X