Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Акция (28 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

    Бройте ме за бройка!
    Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

    Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

    Коментар


    • #17
      До: Акция (28 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

      Имам няколко кирки и лопати от предишната горичка, на линия сме!
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #18
        До: Акция (28 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

        Преди малко ми се обадиха от община Перник с молба да преместим мероприятието за неделя сутрин 29.03.2009 Щом получа детайлите ще ги публикувам тук...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #19
          До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

          Вероятно и аз ще дойда... Но с особено мнение... Екоактивист съм и не мога да пропусна такова събитие в родния си град. Още повече, че кв. Тева има нужда...
          Особеното ми мнение е, защото това не мирише, а вони на PR акция на общината и БСП, а привкуса с PR-ката на общината е допълнителен бонус. Така че участвам с отвращение от организаторите, но с радост от инициативата...

          Коментар


          • #20
            До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

            първом се зарадвах и викам "там съм"

            но щом е под патронажа на някоя си партия/политик - без мен!!!

            ще се чувствам като носна кърпичка после като почнат репортажите как под патронажа (е.ати думата) на еликойси се свършило незнамквоси, демек изборите наближават-вижте колко сме загрижени
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #21
              До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

              Уважаеми колеги, ангажирам се утре сутрин да потърся и говоря с кмета на Перник. Ако акцията не е общинска както ми беше представена, а има какъвто и да е политически елемент в нея автоматично я отменяме... Знаете много добре че портала няма да бъде ангажиран под никаква форма с политическа партия...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #22
                До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                Гледам сега, да, на политика бие акцията а и "ЕКО" калкулатора го няма никакъв...
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #23
                  До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                  Ако мероприятието се окаже политическо, предизборно или нещо подобно, да си направим самостоятелно залесяване , тъкмо сме се навили.
                  В Бриколаж се продават фиданки, лопати ще си носим.
                  sigpic

                  Коментар


                  • #24
                    До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                    Първоначално публикуван от greenflag Преглед на мнение
                    Ако мероприятието се окаже политическо, предизборно или нещо подобно, да си направим самостоятелно залесяване , тъкмо сме се навили.
                    В Бриколаж се продават фиданки, лопати ще си носим.
                    По-скоро да се включим тук : http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...584#post686584

                    ?
                    Per aspera ad astra.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                      Чудесно!
                      sigpic

                      Коментар


                      • #26
                        До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                        Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                        По-скоро да се включим тук : http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...584#post686584

                        ?
                        Съгласна на 100% Нека да изчакаме на Венци отговора утре, за да знаем ще се присъединим ли към "Западен парк" или Перник. Аз лично няма да мога да участвам във Фотиново 3, а и идеята за засаждане на овошки е страхотна. Не съм засадила 1 овошка през живота си и ме е срам от този факт. Мисля да го поправя сега Ето и една поговорка:

                        Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз,
                        ако мислиш за 10 години напред, засади дърво,
                        а ако мислиша 100 години напред - образовай населението!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          първом се зарадвах и викам "там съм"

                          но щом е под патронажа на някоя си партия/политик - без мен!!!

                          ще се чувствам като носна кърпичка после като почнат репортажите как под патронажа (е.ати думата) на еликойси се свършило незнамквоси, демек изборите наближават-вижте колко сме загрижени
                          +1

                          А във Форума няма ли перничани, че да разберат за к'во иде реч?
                          И ако акцията е с политикански отенък, да предложат алтернативна екоугодна неполитическа акция в техния регион.
                          Вальо Стоилов имаше идея за яз.Пчелина, но така и не се разви. Засега!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                            Аз съм от Перник,давайте идей и да вършиме работа
                            OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                              Колеги привет и от мене, това е страхотно мероприятие но г-н Кристиан Вигенин е Евро депутат от партия БСП така че съм 100 % сигура че политическо мероприятие преди година имаше същото мероприятие http://zapernik.com/%D0%BF%D0%BE%D0%...D0%BB/04/2008/ . Много ще се надявам да не е така но се съмнявам, все пак наближават избори за евродепутати.Ако се окаже че греша и аз ще се включа, аз съм от Кладница може да се чакаме на Шел Драгичево.
                              [COLOR=#000000]не е важна скоростта, а е важно да стигнеш навреме!!!:wink:
                              [/COLOR]

                              Коментар


                              • #30
                                До: Акция (29 март) за засаждане на дръвчета в община Перник

                                Брей, вие все едно не можете да четете бре!!!
                                Още в първият пост си личи кой е организатора,
                                от препратката към страница на евродупетата.
                                А подписа на някаква от някаква PR агенция е
                                повече от красноречив. Там пише и,
                                че се подкрепя от българското офроуд общество?!
                                Сега се чудите...?!
                                Всяко добра дело се "яхва" от някой политик.
                                Въпроса е кой е инициатора и кой върши работата?
                                В края на краищата има и една офроуд-гора, ако не си спомняте?!
                                Що да няма и втора?!
                                А, като не искате да ходите на съботници на партии,
                                изберете си сами къде и с кого.
                                Да не кажа, че може и сам човек да засади дърво,
                                без да бие барабана, че го е направил!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X