Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Новата" ми Toyota Land Cruiser 80

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Честито и за возилото и за гумите, един от най добрите модели на Тойота ако не те притесняват габаритите, наистина трябва да си голям талант за да го счупиш :-) . Бих сменил Роувъра единствено за такъв или за TLC75 или 100. Ако ти трябва някаква фирмена информация за него ще помагаме.

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от Джамбазов
      ... Ако ти трябва някаква фирмена информация за него ще помагаме.
      Да, трябва ми - блокажите мигат но не светят постоянно - предполагам задният се задеиства(трудно завива колсата), но датчика нещо не отчита и не пуска предният (пак може би), та от двигателчето (мна задният блокаж) излизат 5-6 жици и едно маркуче??? което при мен беше скъсано - наставих го, но пак тая, та за какво е това маркуче?

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от Иван Алексиев

        А това не подлежи на коментар
        Туй чудо е ГрандКруйзер и слага Хамър в задния си джоб ... но са произведени много малко бройки именно заради това, че е изключително пустинна/степна кола

        Алекс, честито за новото возило!
        Да те слуша и да не спира където не трябва
        Път без препятствия обикновено не води до никъде.

        Коментар


        • #34
          Koлата бавно но сигурно става все по-добра и по-добра, нови гуми, ново окачване, нова генерация, нови спирачки... и какво ли не още.
          Ако някой има схема на електро инсталацията ще ми помогне много -търсих ама не открих

          Коментар


          • #35
            За новата Тойота

            Отговарям на въпроса:

            Имам приятел свещеник - може да направим водосвет на Tойотата, като си готов, само кажи.
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар


            • #36
              Няма да е излишно ...

              Коментар


              • #37
                Имам едно ръководство със заглавие:

                Manuales_de_taller_Toyota_Land_Cruiser_Hdj80.rar

                вътре има доста информация и разни електрически схеми. Ненам дали за този модел търсиш и освен това е на испански или по-скоро френски език. Кажи ми как да го кача за да го дръпнеш? Обемът му е 60 МБ
                NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
                Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от mihailkurkiev
                  Имам едно ръководство със заглавие:

                  Manuales_de_taller_Toyota_Land_Cruiser_Hdj80.rar

                  вътре има доста информация и разни електрически схеми. Ненам дали за този модел търсиш и освен това е на испански или по-скоро френски език. Кажи ми как да го кача за да го дръпнеш? Обемът му е 60 МБ
                  Благодаря, но не знам дали мойте познания по френски ще са достатъчни? А за качване Има описано как става тук.

                  Коментар


                  • #39
                    Честито, много късмет и безаварийни километри на пътя и извън него!!!
                    Ама защо ми се струва, че много често ти честити ме! И ти си като мен, взимаш един джип, правиш го перфектен и го продаваш! Работиме за обществото!!!

                    Коментар


                    • #40
                      След 2 месеца и 2500км (главно извън асфалта) - Кола - Чудо, до сега не се е налагало използването на лебедка, колата е ГОЛЯМА, но преодолява препятствията все едно ги няма? Пзволява много по вискока скорост по черни пътища.
                      До тук подобренията са:
                      -TJM 2" Окачване
                      -Гуми Dunlop Grandtrek MT2
                      -Лебедка Milemarker 12000libri (не употребявана)
                      Всичко останало е ремонти и мераци (най-вече да я поскъся отзад)

                      Ето и малко снимки:




                      Коментар


                      • #41
                        Алекс ,честито и от мен .Гумите ми е ясно че са 16 ,казваш ,че са тихи на пътя ,а не са ли тежки ?
                        B+

                        Коментар


                        • #42
                          Първоначално публикуван от vokel
                          Алекс ,честито и от мен .Гумите ми е ясно че са 16 ,казваш ,че са тихи на пътя ,а не са ли тежки ?
                          тежки са - да не се случва човек да пукне гума, че смяната е

                          обаче 15" са още по-тежки /дупката им е по-малка /
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #43
                            а какъф им е точно размерът? приято тънко/високи са, много ми допадат... около 32" сякаш но ...

                            Коментар


                            • #44
                              285/75 16" - 33" (32.8") И не са шумни на път - да чуват се но слабо , не дразнят и държат доста прилично пътя, вдигал съм за експеримента 150-160км/ч За тежеста не са чак толкова тежки (все пак има тоя път и резервна)

                              Коментар


                              • #45
                                въобще не са тежки даже /за такъв автомобил/!

                                Ех, Алекс - Открадна ми мечтата /помниш ли като ксенонизирахме Хънтъра, аз ти разправях, че си мечтая за Тойота 80, а ти викаше "аз стара кола НЕ ЩА, напатил съм си с един Ситроен Виза" "/
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X