Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ограничение в теглото на водача на траялка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ограничение в теглото на водача на траялка

    Здравейте колеги, искам да попитам дали има някакво ограничение в това колко тежиш (в границите на нормалното разбира се) за да караш триалка? Аз например съм около 110кг. и не знам дали имам
    някакви шансове, като идеята ми е да карам за кеф.
    Благодаря ви за отговорите предварително!
    Последно редактирано от Boyadiskis; 22-03-09, 16:48.
    Хубавите неща се правят бавно!

  • #2
    До: Ограничение в теглото на водача на траялка

    Първоначално публикуван от bceto Преглед на мнение
    Здравейте колеги, искам да попитам дали има някакво ограничение в това колко тежиш (в границите на нормалното разбира се) за да караш траялка? Аз например съм около 110кг. и не знам дали имам
    някакви шансове, като идеята ми е да карам за кеф.
    Благодаря ви за отговорите предварително!
    Ще караш де ша идеш

    Аз съм горе-долу толкова и карам,ама за здраво каране трябва да си във физически добра форма,иначе като се отпуснем зимата на винско и свинско напролет ръчичките изтръпват.
    ТЛК 80 4,2ТД-95г

    Коментар


    • #3
      До: Ограничение в теглото на водача на траялка

      Образно казано или примерно казано,ако е за кеф нищо не ти пречи да пробваш иначе не би трябвало да има излишни мръвки........по тези камъни нагоре,надоло пък и равновесие требе да се пази.........та така,а 110кг по трудно се управляват от 65-70

      Коментар


      • #4
        До: Ограничение в теглото на водача на траялка

        Смятам даже че е по добре.Колкото повече килограми,по стабилен става мотора.По голямо сцепление на гумите.
        Само гледай ако скачаш по изкуственни препядствия да са по здрави,че да не се счупи нещо- да не се нараниш.
        Че пък и що да не ходиш по състезания?То това де не е ''борба'' че да има категории.

        Коментар


        • #5
          До: Ограничение в теглото на водача на траялка

          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
          Смятам даже че е по добре.Колкото повече килограми,по стабилен става мотора.По голямо сцепление на гумите.
          Само гледай ако скачаш по изкуственни препядствия да са по здрави,че да не се счупи нещо- да не се нараниш.
          Че пък и що да не ходиш по състезания?То това де не е ''борба'' че да има категории.
          За изкуствените препядствия не знам, но машината дали ще ме издържи и колко кубика е хубаво да бъде за мен или такъв като мен (183см/110кг)
          Последно редактирано от Boyadiskis; 22-03-09, 17:30.
          Хубавите неща се правят бавно!

          Коментар


          • #6
            До: Ограничение в теглото на водача на траялка

            Първоначално публикуван от Boyadiskis Преглед на мнение
            За изкуствените препядствия не знам, но машината дали ще ме издържи и колко кубика е хубаво да бъде за мен или такъв като мен (183см/110кг)
            Аз поради тази причина си купих Бета 525.Не съм още като тебе ,но те гоня усилено.

            Коментар


            • #7
              До: Ограничение в теглото на водача на траялка

              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
              Аз поради тази причина си купих Бета 525.Не съм още като тебе ,но те гоня усилено.
              Второ ендуро от род извън триал моторите, не ми трябва засега поне а относно гоненето на килцата внимавай щото всичко става по трудно и аз преди 4г. бях около 85кг. но... е не съм лоена топка все пак не много(с това си исказване не искам да обидя никого, просто споделям мнение за себе си)
              Сега по темата - замислям се за триал като втори мотор.
              Хубавите неща се правят бавно!

              Коментар


              • #8
                До: Ограничение в теглото на водача на траялка

                Ограничение не знам дали има, но.. ако искаш да се возиш няма проблем, обаче да я караш технично забрави.
                Представи си следната ситуация, трябва да клекнеш пред масата в къщи и както си клекнал да скочиш /трупешката/ на масата и при това там да залепнеш, без да се заклатиш или залитнеш...и без да строшиш масата разбира се...
                Ако можеш поне това с тези килограми значи си ОК.. С тези си думи нито искам да те обидя, нито да те обезкуража...всяко правило си има изключения...

                П.П. Ади още веднъж честито, след години ще разказвам, че съм карал с теб...

                Коментар


                • #9
                  До: Ограничение в теглото на водача на траялка

                  а бе..брандауер..знаете го какъв дебелак 120 килограмов е..шампион е по триал на австрия
                  ..във франция също гледам на шампионата им тази година има един ветеран от ендурото минал е на триал..хем е дърт хем е висок и дебеличък а ..върви много добре тази година в шампионата им ..не съм го теглил..но като го гледам около 100те кила е и той

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ограничение в теглото на водача на траялка

                    Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                    а бе..брандауер..знаете го какъв дебелак 120 килограмов е..шампион е по триал на австрия
                    ..във франция също гледам на шампионата им тази година има един ветеран от ендурото минал е на триал..хем е дърт хем е висок и дебеличък а ..върви много добре тази година в шампионата им ..не съм го теглил..но като го гледам около 100те кила е и той
                    +1 Давай смело ....
                    Митков ми взе примера с Брандауер от устатапък и ние няма да ставаме състезатели я
                    Аз също си мисля тайничко за такова моторче в бъдеще обещал съм го на щерката
                    Кавазаки КЛХ 300 04г
                    Кавазаки КХ 65 04г
                    Опел Астра 94г
                    Мерцедес 124 91г

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ограничение в теглото на водача на траялка

                      Благодаря на всички за подкрепата и обясненията, особено на Митков. А сега ако някой ми помогне и да купя една такава прилична машинка, ще съм още по благодарен.
                      Хубавите неща се правят бавно!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ограничение в теглото на водача на траялка

                        Първоначално публикуван от Boyadiskis Преглед на мнение
                        Благодаря на всички за подкрепата и обясненията, особено на Митков. А сега ако някой ми помогне и да купя една такава прилична машинка, ще съм още по благодарен.

                        ....Мммм... пак опря до Митков...да ти я избере...да ти я поръча...и да ти каже откъде да я вземеш...Приготви си средно 3КВ.
                        При всички случаи след това обаче се минава на пълна профилактика през бокса - масла, семеринги, колове, пиньон, корона, верига, накладки, DOT4 и т.н.....И тука още 300-500 лв...
                        Горното е ориентировъчно и мое мнение.
                        Mitsubishi L200 DobbleCab

                        KTM XC 450 RW 2009
                        KTM 350 SX 2011

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ограничение в теглото на водача на траялка

                          ..значи в момента знам за цели две предложения
                          ..бета като моята и гас гас който го поръчах за един приятел но той нещо похарчил парите в последния момент и за сега не я е взел
                          цените едната е 3200 а другата не знам точно но пак там някъде
                          ..това което ви е казал мики..е вярно но неговата бе в малко по лошо състояние а на висока цена защото има талон и регистрация за движение и по пътищата а и мики е перфекционалист инак на моята примерно..нищо не съм сменял освен че и изпрах филтъра..маслото в скоростите ми е бистро с червен цвят и явно е сменяно редовно има прозорче и се вижда..а предницата ми не е протекла нормално си работи и не съм и сменял и на нея ни масло ни нищо..само и сложих чорапки

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ограничение в теглото на водача на траялка

                            АБЕ МИТКОВ ТЯ ТАЯ ТВОЙТА ТРИАЛКА НАЙ ХУБЪВАТА НА СВЕТА БЕ.Сега остава да кажеш че са по добри и от Монтеса и вече нямада ти повярвам.А относно цените които споменавате това са мотори вкарани от къде че ме интересува.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ограничение в теглото на водача на траялка

                              Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                              АБЕ МИТКОВ ТЯ ТАЯ ТВОЙТА ТРИАЛКА НАЙ ХУБЪВАТА НА СВЕТА БЕ.
                              Абе Пепи, ти за две години в тоя форум чак сега ли разбра кой е по-по-най...

                              Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                              .А относно цените които споменавате това са мотори вкарани от къде че ме интересува.
                              От Англия....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X