Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Радиатор за парно Р38

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Радиатор за парно Р38

    Здравейте протече ми радяторчето за парното потърсих тук в България но направо щях да падна като ми обявиха 757 лева и доставка 10 дена,то за големия дадох към 600.Не мога да се ориентирам в padock , по скоро незнам как да го търся ,ако може някои да ми прати линк,предварително ви благодаря.
    Големите мъже си играят с големи играчки

  • #2
    До: Радяторче за парно Р38

    Преди да поръчаш радиатор,погледни уплътненията на входящата и изходящата тръба.Редовно се вдървяват и радиатора протича.Струват по 10-тина лева.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #3
      До: Радиатор за парно Р38

      За жалост не е от тръбите и уплатненията,не съм го свалил още за да се предвижвам,но се вижда че сълзи някъде по средата.
      Намерих тов http://www.britishparts.co.uk/.sc/ms...EATER%20MATRIX дали е радиатор ,че неможах да го огледам много на колата.
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 23-03-09, 08:38. Причина: правопис
      Големите мъже си играят с големи играчки

      Коментар


      • #4
        До: Радиатор за парно Р38

        Да,това е радиатора на парното.
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          До: Радиатор за парно Р38

          Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
          Да,това е радиатора на парното.
          Мерси значи го поръчвам със сигурност,абе не е като 757лева,ама и там го нямали в наличност,та ще почакам.
          Благодаря на БРАЧЕДА и моля модератора да заключи темата,съжелявам че беше толкова малка.
          Големите мъже си играят с големи играчки

          Коментар


          • #6
            До: Радиатор за парно Р38

            колега ако ти е малък теча пробвай с химията при мене така над година кара
            [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

            Коментар


            • #7
              До: Радиатор за парно Р38

              Снощи го поръчах на мой човек които е UK,абе искам да съм сигурен,то с тез химии е временно ,апък и моя приятел ще се прибира за велик ден и ще спестя от транспорта.
              Големите мъже си играят с големи играчки

              Коментар


              • #8
                До: Радиатор за парно Р38

                прав си колега но и аз не мисля да го карам много дълго и без това искам автоматик
                [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

                Коментар


                • #9
                  До: Радиатор за парно Р38

                  Първоначално публикуван от iignatov Преглед на мнение
                  ...... и без това искам автоматик

                  То стана ясно че сме от една порода,обаче да мислим еднакво това вече е страхотно.
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 23-03-09, 08:39. Причина: цитат
                  Големите мъже си играят с големи играчки

                  Коментар


                  • #10
                    До: Радиатор за парно Р38

                    Първоначално публикуван от iignatov Преглед на мнение
                    прав си колега но и аз не мисля да го карам много дълго и без това искам автоматик
                    и за мен един автоматик дизел, ако чуете някъде съм готов на размяна
                    Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

                    Коментар


                    • #11
                      До: Радиатор за парно Р38

                      много станахме )
                      [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

                      Коментар


                      • #12
                        До: Радиатор за парно Р38

                        Еха стнахме тримата мускетари,сега чакаме Дартанян.
                        Големите мъже си играят с големи играчки

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X