Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

    Първоначално публикуван от gouk Преглед на мнение
    може ли сичките проблеми с паленето да са ми от карбуратора и дали трябва да го сменя та наи псоел да разреша тези проблеми ако може малко савети
    Колега виж дали ти се затвара клапата на карбуратора като дръпнеш смукача щот аз брах доста ядове докато разбера какво е

    Коментар


    • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

      аз 1пат го отварях има 1 като игличка вътре нали и беше се запушило и го отпуших сега нз пак ли от него...
      Aprilia 125 1991
      Bashan 200c 2007
      Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
      Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

      Коментар


      • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

        Първоначално публикуван от tanko_81 Преглед на мнение
        Не,несм от Софийя от Карловския край съм,за лагерите на предните главини знам,аз турих френски по 6 лв. бройката били по качествени,айде лека вечер и кой с каквото можем даси помагаме.
        може ли да дадеш някаф тел за врузка аз сам от клисура
        Aprilia 125 1991
        Bashan 200c 2007
        Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
        Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

        Коментар


        • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

          А някой пробва ли вече "спортната" електроника дали въобще има някаква разлика ?
          Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
          http://www.facebook.com/JeepBG
          LZ1GGC

          Коментар


          • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

            Съжелявам,че се намвствам във вашта тема,защото не карам Башо а Зонгшен,познавам 2 момчета,които си взеха спортни електроники.На единия му изгоря след 2-3 карания,на др няма никакъв ефект
            Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

            Коментар


            • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

              Някой да има 2 предни железни джанти за башан или да ми каже от каде мога да си взема 4х88мм

              Коментар


              • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
                Съжелявам,че се намвствам във вашта тема,защото не карам Башо а Зонгшен,познавам 2 момчета,които си взеха спортни електроники.На единия му изгоря след 2-3 карания,на др няма никакъв ефект
                а тука в Добрич точно обратното на шинерайка хвърчи та са къса , така че е много относително .... ако нямате специално нещо да взимате друго , вземете електроника , ако не , помислете за нещо друго /гуми , джанти , още фарове , нова верига , ауспух , масло , сегменти .... все ще има нещо /
                Няма кал - Няма кеф !!!
                Suzuki Samurai LJ410 1984
                Suzuki LTZ400 2008
                Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                Коментар


                • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                  Първоначално публикуван от tzeko_vd Преглед на мнение
                  Някой да има 2 предни железни джанти за башан или да ми каже от каде мога да си взема 4х88мм
                  Имам две, но са леко криви. Ако те интересуват- пиши на лични да се разберем нещо
                  2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                  Toyota Land Cruiser KDJ 125

                  Коментар


                  • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                    Има ли начин да се свали височината на башана

                    Коментар


                    • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                      Първоначално публикуван от milen_b Преглед на мнение
                      Има ли начин да се свали височината на башана
                      Отпред е очевидно как става- слагаш амортесьорите на външните дупки и си готов.... виж за отзад , освен да отпуснеш пружината и башо да омекне при натоварване, не се сещам друг начин
                      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                      Toyota Land Cruiser KDJ 125

                      Коментар


                      • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                        Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                        Отпред е очевидно как става- слагаш амортесьорите на външните дупки и си готов.... виж за отзад , освен да отпуснеш пружината и башо да омекне при натоварване, не се сещам друг начин
                        За отпред знам ама отзад не ми е ясно.

                        Коментар


                        • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                          Бях видял един пич го беше направил с нещо като линково (не съм сигурен точно за термина, като на моторите) окачване отзад и беше се снежило доста. За АТВ-тата мисля че LTR-а на сузуки е точно така направен. Друг вариянт който съм гледал пак на башан беше че доло, където е захванат беше поизрязан малко и дупката за захвата беше пробита максимално нагоре, печелят се няколко см с това

                          Пп. Милене какво стана с копчето ? Моето миналата седмица май даде фира нацяло и вече много взе да ме ядосва и ще го сменя. Мисля си ако ли не, връзвам го на мястото на тромбата на копчето стартера, а тробмата на мястото на светкавицата и ще стане идеално май...

                          Коментар


                          • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                            Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение

                            Пп. Милене какво стана с копчето ? Моето миналата седмица май даде фира нацяло и вече много взе да ме ядосва и ще го сменя. Мисля си ако ли не, връзвам го на мястото на тромбата на копчето стартера, а тробмата на мястото на светкавицата и ще стане идеално май...
                            Все още стой в колата и съм решил да го сложа когато старото се развали, а изненадващо старото няма никакъв проблем вече нито задържа , нито се натиска трудно. Затова пък контактният ключ от време на време откача и не иска да дава контакт. Луда работа.

                            Коментар


                            • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                              Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
                              Бях видял един пич го беше направил с нещо като линково (не съм сигурен точно за термина, като на моторите) окачване отзад и беше се снежило доста.
                              Казва се понижаващ кит
                              За китайските незнам дали се предлагат такива
                              SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

                              Коментар


                              • До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                                Първоначално публикуван от ! Алекс Преглед на мнение
                                Казва се понижаващ кит
                                За китайските незнам дали се предлагат такива
                                За китайските понижаващия кит е доста по-евтин,в най-лошия случай е 10-20 лв. на някой заварчик или тенекиджния да ти направи нови уши за захващане на амортесьора или планка...
                                [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X