Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на Фотинска река 3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Почистване на Фотинска река 3

    Първоначално публикуван от dag Преглед на мнение
    Т'ва време може да го постигнеш само ако си с мотор,
    или с совалката "Дискавъри"...!!!
    Ти ще спиш ли в Равногор?!
    Аз, че ще съм с Мотора, то е ясно, но това време си е нормално горе-долу два часа и половина за 170 км...
    Проблема обикновено е, че не можем да тръгнем рано след такова мероприятие


    П.П.
    А не смея да кажа "там съм", защото не искам да съм сам, а това усложнява нещата. И да няма место в хотела - ще намерим другаде. Няма да останем в реката
    ______2
    Е = MZ

    Коментар


    • #32
      До: Почистване на Фотинска река 3

      Аз също съм на линия. Няма как да пропусна акцията. А и разбрах че след нея ще има и садене на дръвчета, а имам нужда да раздвижа и лопатата. От толкова стоене взе да ръждясва.

      Поздрави на всички.
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
      MITSUBISHI SHOGUN 3.5 V6 AUTO
      0896736775 Любо

      Коментар


      • #33
        До: Почистване на Фотинска река 3

        За Почистването на Фотинска река досега са се записсали:

        Жоро
        Ива
        Станко
        Любо
        Ники
        Тони
        Фани
        Наско
        Тони
        Петя
        Жоро?

        Това сме запазили. Имаме аванс за стаите ако има други желаещи.
        sigpic

        Коментар


        • #34
          До: Почистване на Фотинска река 3

          Имах намерение да се включа неделя сутринта, но при така развилите се обстоятелства, ще се видим в Перник.
          Поздрави!
          VARADERO SD2

          Коментар


          • #35
            До: Почистване на Фотинска река 3

            Утре ще се съберем в 19.ч на Лукойла след караулката и потегляме към Равногор.
            sigpic

            Коментар


            • #36
              До: Почистване на Фотинска река 3

              Прибрахме се .
              Каквото можахме-извадихме , периметъра който си бяхме определили е чист от всякакви гуми.
              Общо за 3 те мероприятия извадихме около 100 броя гуми от всякакъв вид.

              Положението на тази река си остава тревожно, многото битови отпадъци в реката са се разшавали от придошлата вода и пътуват към язовира.
              От тук насетне очакваме и кмета на Фотиново да се включи с обещаните хора от програмата по заетостта.

              След разговорът ни с кмета миналият път, сега видяхме някаква свършена работа - започнато е запръстяване на старото сметище -
              не е много но пак е нещо.

              Пак ще заградим Фотинския залив ,за да не навлизат боклуци в язовира.

              По-късно ще кача и снимки.

              Поздрави!
              sigpic

              Коментар


              • #37
                До: Почистване на Фотинска река 3

                Малко снимки.
                Прикачени файлове
                sigpic

                Коментар


                • #38
                  До: Почистване на Фотинска река 3

                  И още малко.
                  Прикачени файлове
                  sigpic

                  Коментар


                  • #39
                    До: Почистване на Фотинска река 3

                    Това е публикация за р. Фотинска в днешния брой на пазарджишкия вестник "Знаме"
                    "Около 200 метра от коритото на река фотинска все още е непочистено заради придошлите от дъждовете води. Това съобщи пред „Знаме" кметът Ахмед Чалиев. Щом нивото спадне, започваме работа. Остана работниците по временната заетост да съберат само пластмасови бутилки и торбички.
                    Незабавното почистване на коритото на реката бе разпоредено преди повече от месец от директора на Басейнова дирекция в Пловдив. Това стана след сигнал на природозащитната организация „Грийн флаг", която първа се включи в почистването.
                    Природозащитници-те извадиха десетки автомобилни гуми от коритото, подчерта кметът. Ние продължихме с извозването на строителни отпадъци".
                    Кметът е категоричен, че реката трябва да се пази чиста, защото именно заради нея, по - точно заради красивия фотински водопад, в баташкото село идват туристи."

                    Браво, колеги, успяхте да поразмърдате институциите
                    [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X