Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

    Аз пък съм за Ферари през всичките години на възход и падения независимо кой е бил пилота. Ален Прост ,Жан Алези, ,Шумахер и т.н. По правилно е да се харесва един тим отколкото пилот. Както се казва във филмчето "CARS" " Това е отборен спорт". В този спорт ако механниците се издънят губи пилота и обратното.
    Винаги съм мразел пилоти с добър ПИАР но с малко талант. В едно мокро състезание си проличава кой какъв пилот е. Това дето се печелят състезанията в боксовете при смяната на гуми и зареждането на гориво не ми харесва но това е играта. Напълни ги до горе с гориво,сложи им едни гуми и ги пусни да се състезават пък тогава да идим кой кого. Тогава ще видим кой е направил по-добър автомобил и кой пилот е по-добър.
    Последно редактирано от banjo; 20-03-09, 08:02.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #32
      До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Ами те са няколко добрите : Хамилтън , Алонсо , Маса , Кими , Фетел , Бътън . Вижте каква паника настава ако завали дъжд например и колко са тези , които се приспособяват мигновено към промяна на условията.
      Иначе когато Хамилтън и Алонсо бяха поставени при абсолютно еднакви условия в Макларън се видя кой-кой е . За мен Хамилтън има шампионския дух ( и способности) на Шумахер - и то без да е такова гадно копеле ( поне за сега) .
      ....и не отписвайте Макларън още преди да е почнал шампионата...
      Владо, за някой неща не съм съгласен.
      Първо и най важно-Алонсо и Хамилтън изобщо не бяха поставени равноправно.Не може ти да вземеш световен шампион и на гърба му още в първата година да си изтреляш протежето на горе, та чак и световен шампион да искаш да стане.Ето тази наглост ме отблъсна от тима на Макларън.Мачкаха Алонсо по всякакъв начин, само и само да им изпъкне отрочето.
      Второ на мокро Хамилтън /възможно и заради младоста му, ще видим/ изобщо не е господ, по скоро Алонсо от сега каращите е такъв.Той има много да си връща на Макларън и с годините дали в Рено или в Ферари ще го направи
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #33
        До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

        За мен Фернандо Алонсо е най добрият действащ пилот в момента.
        Не ми е особено симпатичен, поради хладнокръвните си изказвания и липса на емоция, което е странно за испанец.

        Хамилтън е PR продукт, познаваме от екрана, баща му, майка му,приятелката му, нянка му, която го е дундуркала...ай стига бе !
        Предполагам тази година ще видим и личния Шаман от Зимбабве, обвит в тигрова кожа, да подкрепя духа му със заклинания .
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • #34
          До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
          За мен Фернандо Алонсо е най добрият действащ пилот в момента.
          Не ми е особено симпатичен, поради хладнокръвните си изказвания и липса на емоция, което е странно за испанец.

          Хамилтън е PR продукт, познаваме от екрана, баща му, майка му,приятелката му, нянка му, която го е дундуркала...ай стига бе !
          Предполагам тази година ще видим и личния Шаман от Зимбабве, обвит в тигрова кожа, да подкрепя духа му със заклинания .
          -аз доволен!
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #35
            До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
            Владо, за някой неща не съм съгласен.
            Първо и най важно-Алонсо и Хамилтън изобщо не бяха поставени равноправно.Не може ти да вземеш световен шампион и на гърба му още в първата година да си изтреляш протежето на горе, та чак и световен шампион да искаш да стане.Ето тази наглост ме отблъсна от тима на Макларън.Мачкаха Алонсо по всякакъв начин, само и само да им изпъкне отрочето.
            Второ на мокро Хамилтън /възможно и заради младоста му, ще видим/ изобщо не е господ, по скоро Алонсо от сега каращите е такъв.Той има много да си връща на Макларън и с годините дали в Рено или в Ферари ще го направи
            Ако ще спорим , по-добре на някоя гонка да седнем прет ТВ-то на студена биричка и тогава . Не съм споменавал за богове , имах предвид че добрите пилоти са няколко . Що се отнася до Алонсо в Макларън : напротив , той искаше да се отнасят към него като към свет. шампион - с привилегии. Само че при равните условия се видя че на Хамилтън му трябваха няколко състезания , за да попие атмосферата и започна да ги мачка . Стигна се до там , че именно Алонсо предаде отбора с шпионската афера . От злоба че не e "първия". Не уважавам такива човеци. Иначе като пилот си е шампион .
            До Ник Николов : PR е не само Хамилтън , а абсолютно целия керван от Формулата . Това е част играта
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #36
              До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
              По принцип съм фен на Макларън още като бяха Мика Хакинен и Култард .....
              Почти на същото дередже съм и аз! Мика си ме кефеше яко! На Култард само каската..
              Обаче Хамилтън ме кефи здраво, много кара т'ва момче, а колегата е прав за дъжда, там си личи кой е истински способен. Помните Сена, Шумахер какво правеха на дъжд. Не разбирам защо сте против Хамилтън, ми много ясно, че ще го тикат напред. От дете го обучават да стане световен шампион с Макларън, вложили са една камара пари в него. Все едно да роптаете против Шумахер, защото беше абсолютния номер едно във Ферари, та даже имаше и доста заповеди от бокса в негова полза.. Голям талант, малко още психика му трябва и може и 10 титли поред да направи.. Дано!

              Коментар


              • #37
                До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                Ако ще спорим , по-добре на някоя гонка да седнем прет ТВ-то на студена биричка и тогава . Не съм споменавал за богове , имах предвид че добрите пилоти са няколко . Що се отнася до Алонсо в Макларън : напротив , той искаше да се отнасят към него като към свет. шампион - с привилегии. Само че при равните условия се видя че на Хамилтън му трябваха няколко състезания , за да попие атмосферата и започна да ги мачка . Стигна се до там , че именно Алонсо предаде отбора с шпионската афера . От злоба че не e "първия". Не уважавам такива човеци. Иначе като пилот си е шампион .
                До Ник Николов : PR е не само Хамилтън , а абсолютно целия керван от Формулата . Това е част играта
                Не се хващай сега за думата господ де, но когато си световен шампион е нормално да искаш да се отнасят към теб точно като такъв.А иначе Хамилтън ми е симпатичен като цяло, даже една година в Турция когато спечели ми махна лично на мен в обиколката на победителя, така че нямам нишо лично против него.
                Както и да е, идва нов сезон и ше видим......
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • #38
                  До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

                  На мен засега най-много ми допада Фелипе Маса. Това е единственият пилот, който се развива постоянно и видимо напред. Напоследък много израстна. В началото, след като дойде във Ферари беше тестов пилот. После започна да се състезава, и беше учудващо бърз на полпозишъните, но постоянно правеше грешки в състезанията, и му липсваше постоянство. Постепенно изчисти карането си, започна да печели, все по-рядко допускаше грешки. Последният му проблем беше карането му на мокро. В началото на миналият сезон се въртеше като пумпал, падне ли дъжд. В края му обаче, имаше 1-2 състезания на мокро, и Маса вече беше друг пилот - даже стана първи!
                  За мен това е единственият пилот, при който виждам напредък от състезание на състезание, и това ще е новият световен шампион. Притежава всички качества за това, а и показателен е факта, че ако миналата година важаха сегашните правила, за брой спечелени състезания, Маса ЩЕШЕ да е шампион още тогава!

                  Хамилтън - много е добър, но някак не ме грабва.
                  Алонсо - също е добър, но му липсва основно качество - психика. Прекалено е нервен, рискува прекалено в изпреварванията. Освен това ми падна много в очите, когато беше съотборник с Хамилтън - то беше завист, нетърпимост, злоба.. Вместо да се докаже с каране, Алонсо плюеше и правеше скандали. Сега в Бенетон - колата му била виновна.
                  Кими - той е другата крайност - прекалено постоянен, прекалено му липсва агресивност. През целият сезон караше на сигурно, изпреварваше в бокса, никакъв хъс.
                  Себастиан Фетел - друг мой любимец, има бъдеще това момче.

                  И накрая - Шумахер. Ще кажа само две думи за него:

                  НАЙ-ВЕЛИКИЯТ

                  Коментар


                  • #39
                    До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

                    Преди - Сена, после - Шумахер, сега - Хамилтън.

                    Имаше обаче един интересен период. Формулата няколко години беше станала скучна - Шумахер и всички останали. Въпреки че го харесвах, няма как да отрека това. В момента е по-интересно. Има няколко човека, прако борещи се за титлата в 2/3 от сезона. От това следват само позитиви.

                    Понеже по-горе се споменават Деймън Хил, Жак Вилньов, и прочие, да си кажа мнението:

                    Деймън Хил - пишман световен шампион, щото Шумахер отиде във Ферари. Тогава Уилямса беше толкова напред, че просто нямаше кой да го бие. Видя се няколко сезона след това, на по-лоша кола каква пълна дупка е, дори не сдържаше омразата си към Шумахер, и гледаше всячески да пречи, макар да беше ясно че дори нямаше шамсове за челната 6-ца, камо ли за нещо повече.

                    Жак Вилньов - в общи линии същото, с една година закъснение. След това - дупка. Ама пълна. Нито успя да развие кола в следващите си отбори, нито блестеше с нещо друго.

                    Хакинен - мен ме кефеше. Не беше злоблив и беше добър пилот. След втората титла реши че повече не му трябва тоя цирк, и си тръгна по живо по здраво. Чест му прави за което.

                    Дейвид Клутард - Тоя си е дупка, откак го помня. Какво ли не прави, с кого ли не тренира, къде ли не ходи - нищо.

                    Хуан Пабло Монтоя - Къде се загуби? Много суперлативи, много PR, пного приказки - къде е сега, и кой го споменава?

                    Еди Ървайн - без да блести с нищо, беше хулиганинът във Ф1. И това поне мен ме кефеше. Замалко да стане пишман шампион, но му се размина с малко.

                    Дженсън Бътън - Провалилия се Хамилтън - блясна замалко, и от тогава - нищо.

                    Мога и още, ама няма смисъл. Мога да кажа едно - свърши ерата Шумахер, и това явно е за добро. Миналогодишния сезон беше може би най-интересния от последните няколко.

                    Колкото до това кой как кара на дъжд - спомнете си битките между Хакинен и Шумахер. На дъжд Шумахер го размазваше. Значи ли това че Хакинен беше лош пилот? Според мен - не.

                    Във формула 1 парите са такива, че случайни хора рядко се вясват, а и никога не стават световни шампиони. Макларън може би помагат повече на Хамилтън, отколкото на съотборника му - няма спор, обаче и във ферари се напъваха с всички сили, при това съвсем явно да помагат на Еди Ърваин (когото не случайно споменах по-горе), в годината в която Шумахер се контуси, ама нищо не се получи. Така че PR-a, рекламата и големите кинти си ги има, ама трябва нещо и да можеш, за да се изкачиш на върха.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

                      През годините съм харесвал Сена, Шумахер (до последното състезание 1994-та), Френцен, Хакинен, Ървайн. От сега каращите хресвам Кубица, Фетел и Бътън.

                      Колкото до Хил - никога не съм го харесвал, но на единственото състезание, на което съм ходил (Унгария '97) той беше на няколко обиколки от това направи сензация и да спечели с много по-слаба кола. А това се прави с каране.
                      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                      Walter Rohrl
                      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

                        Преди харесвах Сена след това Шумахер ,сега вече не следя Формулата нещо стана тъпа ,няма го и Еди Ърваин много добри времена бяха .......

                        Коментар


                        • #42
                          До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

                          Тук май ще се заформи и групичка почитатели на Еди Ървайн, като гледам колко хора след мен го споменуват.... Няма такъв състезател, човекът си правеше шоуто, а ние за какво сме седнали да се дзверим в екранчетата?
                          Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

                            Хамилтън ще е фаворит тази година ......поне аз така мисля

                            Коментар


                            • #44
                              До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

                              Защо не добавите 1 анкета за кого сте в ф1, та да се види кой има най-много фенове във форума
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Кой пилот от Формула1 харесвате и кой не?

                                Това не лоша идея.Нека някои Модератор да направи.Да изпише няколко имена като например:Хамилтън,Алонсо,Кими,Маса,Кубица и др. и една графа "други" и ще видим кой е с най много фенове.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X