Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Формула 1

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Там изпреварване не става. .
    Тъй ли? Кажи го на Верстапен, точно там направи 3-4 изпреварвания. Ама той завалията не знаеше, че там не става.
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • От: Формула 1

      Със сигурност е имало натиск заради продължилия прекалено дълго лош късмет на този с големите топки. Той ненапразно се изцепи с голяма сигурност накрая, че нещата оттук нататък само щели да се подобряват за него.

      Коментар


      • От: Формула 1

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        Унасяте се. Връща се позиция, ако си изпреварил, не ако си защитавал.
        Както и да е ...
        За връщането на позиция си прав, но не е коректно и да запазиш по този начин позиция. Иначе срещу Хамилтън аз нямам против, той и Алонсо за мен са най таланливите, холандския младеж има още много да се доказва.

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        .
        Айде и малко послепис: " Царя на дъжда"... Фетел, Алонсо, тоя , оня....
        Мисля че добре се видя как Алонсо добре си свърши работата с болид като Маклрън в момента. Да излезеш от 8 на 5 място в Монако не е лесна работа, а след това да задържиш след себе си много по бързи болиди... трудна работа е тая!
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • От: Формула 1

          Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
          ...Мисля че добре се видя как Алонсо добре си свърши работата с болид като Маклрън в момента. Да излезеш от 8 на 5 място в Монако не е лесна работа, а след това да задържиш след себе си много по бързи болиди... трудна работа е тая!
          Ако тия зад теб са решили все пак да завършат и пистата е Монте Карло, не е чак толкова трудно!

          П.П. Все пак Макларън не бяха ОТЧАЙВАЩО по-бавни.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Формула 1

            Айде и канадската:

            1 44 Lewis Hamilton HAM Mercedes 1:14.121 1:13.076 1:12.812 21
            2 6 Nico Rosberg ROS Mercedes 1:13.714 1:13.094 1:12.874 19
            3 5 Sebastian Vettel VET Ferrari 1:13.925 1:13.857 1:12.990 24
            4 3 Daniel Ricciardo RIC Red Bull Racing TAG Heuer 1:14.030 1:13.540 1:13.166 20
            5 33 Max Verstappen VES Red Bull Racing TAG Heuer 1:14.601 1:13.793 1:13.414 24
            6 7 Kimi Räikkönen RAI Ferrari 1:14.477 1:13.849 1:13.579 23
            7 77 Valtteri Bottas BOT Williams Mercedes 1:14.389 1:13.791 1:13.670 20
            8 19 Felipe Massa MAS Williams Mercedes 1:14.815 1:13.864 1:13.769 21
            9 27 Nico Hulkenberg HUL Force India Mercedes 1:14.663 1:14.166 1:13.952 23
            10 14 Fernando Alonso ALO McLaren Honda 1:15.026 1:14.260 1:14.338 24
            11 11 Sergio Perez PER Force India Mercedes 1:14.814 1:14.317 18
            12 22 Jenson Button BUT McLaren Honda 1:14.755 1:14.437 16
            13 26 Daniil Kvyat KVY Toro Rosso Ferrari 1:14.829 1:14.457 16
            14 21 Esteban Gutierrez GUT Haas Ferrari 1:15.148 1:14.571 25
            15 8 Romain Grosjean GRO Haas Ferrari 1:15.444 1:14.803 24
            16 55 Carlos Sainz SAI Toro Rosso Ferrari 1:14.714 1:21.956 11
            17 30 Jolyon Palmer PAL Renault 1:15.459 11
            18 94 Pascal Wehrlein WEH MRT Mercedes 1:15.599 9
            19 9 Marcus Ericsson ERI Sauber Ferrari 1:15.635 11
            20 12 Felipe Nasr NAS Sauber Ferrari 1:16.663 9
            21 88 Rio Haryanto HAR MRT Mercedes 1:17.052 9

            Малко са объркале графите, ама не е фаталистично!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Формула 1

              Кой шъ бий днеска?
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Формула 1

                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                Кой шъ бий днеска?
                Знае се кой... Хами - без (пък и с изненади) на 90% - мен ми е по-интересно представянето на лимонадите и Рикиардо...
                Пред-зад червения...? Ама по същото време играе и Германия - та ще прескачам и до Канада

                Коментар


                • От: Формула 1

                  Германия ще трябва да ме извини. Мисля да гледам Формулата. В Канада винаги стават интересни състезания..
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Формула 1

                    Най-накрая някой ще каже ли сериозен и постоянен начин за гледане на състезанията? При мен отново свинщини - махнаха RTL, щото ще се минат с няколко жълти стотинки. Безплатните Интернет програми се занимават с всичко друго, само не и да ти доставят картина - благодаря за тях.
                    Друго?
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Формула 1

                      RTL направо ми скъсаха нервите с реклама! Гледах на компа, ама не е същото...
                      Тези тъпъни в щаба на Ферари да вземат да ги изволнят! 'Бах ти и тактиката - загадка! Да няма някаква специална награда за финиширалите втори, че така усилено се опитват да останат на второ място!!
                      Люис няма ли накрая да го озаптят?! За да блокира съотборника си пусна конкуренцията, а после изтласка Розберг и от пистата! То добре амбиция, ама нещо не ме кефи т'ва момче...
                      А бе, още ме държат нервите от рекламите, май.
                      Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                      Коментар


                      • От: Формула 1

                        Верно много му се събра. А такива прийоми не са му нужни - втори по възможности пилот с най-добрата кола!
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Формула 1

                          Точно в този случай, не виждам каква вина има Люис. Беше от вътрешната страна на завоя в траекторията си. Ако Нико беше отвътре, може да се говори че трябва да остави място. Освен да беше отишъл в тревата, за да го пусне. Не казвам че е света вода, но е така.
                          При всеки контакт между двамата, вината мигновено се хвърля върху него.

                          Състезанията си ги гледам онлайн от години, без никакви проблеми и рекламни паузи.
                          И на кой е втори по възможности, Божко, че не се сещам?!
                          И изобщо само картинките ли гледате, за да говорите такива щуротии.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Формула 1

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            И на кой е втори по възможности

                            Отричаш ли първото място на Алонсо?

                            Всички гледате онлайн, ама не казвате как!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Формула 1

                              Тигър, ти си твърде пристрастен фен на Люис...
                              Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                              Коментар


                              • От: Формула 1

                                Алонсо е прекрасен пилот, но са различни поколения и в различни категории с манго. При еднаква техника, ги слагам на едно ниво.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X