Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW motorrad BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: BMW motorrad BG

    Първоначално публикуван от Nicky. Преглед на мнение
    +1 GSA
    До къде стигна работата ..
    абе мно`у вървят тия БМВ-та и не спираме да ги караме, та не остава време за други мероприятия... виж, ако бяха Ямахи например, щяхме да имаме предостатъчно време да се клубясваме, докато моторите престояват сервизите

    па`й сееееее, летят камъни и дървье към мен



    P.S. понеже не се познаваме добре, заявявам:
    Твърд противник съм на споровете от типа "тази марка е по-хубава от другата"! Всеки кара моторът, който харесва и който може да си позволи и аз уважавам изборът му.

    Коментар


    • #17
      До: BMW motorrad BG

      По-добре късно отколкото никога! Да се включа и аз у джаза - от оня ден съм развозващ се се с туй:
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #18
        До: BMW motorrad BG

        Добре дошъл.
        Мисля, че съм виждал този мотор не Оборище
        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • #19
          До: BMW motorrad BG

          Виждал си и собственика
          Three witches watch three Swatch watches.
          Which witch watch which Swatch watch?

          Коментар


          • #20
            До: BMW motorrad BG

            Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
            Ами да се преброим
            Тук има клубове ЛРЕ (Ленд Ровър Ентусиаст), Клуб Уаз, що да няма и
            BMW motorrad България ?

            Освен това вече не са 10-20 човека с мотоциклети BMW. Без да се замислям мога да посоча поне 5, които пишат тук
            Приветствам идеята. Да се преброим.
            Извинявам се, че се намесвам тук, но така и не можах да се ориентирам по-точно.
            Днес, през обедната почивка, пред сградата на ОД на МВР - Плевен забелязах паркиран ето този R1200RT. (извинявам се за качеството на снимките, но са правени с телефон )





            Почаках известно време наблизо, за да видя водача, но така и не успях. И наоколо не се забелязваше, за да го питам - дали участва или поне е чувал за форума (защото по мотоциклета не видях лепенки).
            Така че, ако някой го знае - кой е, нека да спомене тук.
            Поздрави от мен за цялото "БМВ братство".

            ПП. Ако някой колега прецени, че съм сгрешил мястото на тази публикация, нека да я премести или изтрие.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • #21
              До: BMW motorrad BG

              Има такива полицейски RT-та. Не знам защо са им дали точно този
              модел. Не стават за патрулиране в наши условия .За представителни нужди и ескорт -да .

              Коментар


              • #22
                До: BMW motorrad BG

                Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
                Има такива полицейски RT-та. Не знам защо са им дали точно този
                модел. Не стават за патрулиране в наши условия .За представителни нужди и ескорт -да .
                Полицейските са R900RT,но на външен вид са едно към едно.Голяма драма е било като са ги получавали.........как ще ги караме?тези германци какви гуми са ни сложили те са за писта нямало ли е с грайфер? ............. нямам думи,а за ABSa да не говорим и гревките на ръкохватките голям смях е било ама като са им такива началниците........
                Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                Коментар


                • #23
                  До: BMW motorrad BG

                  Не става въпрос за служебен мотоциклет.
                  Просто, някой беше дошъл от София (поне регистрацията е такава) и беше спрял точно пред центъра за административно обслужване ("паспортна служба" и т.н.).
                  Затова предполагах, че може да е "някой от нас" (форума) и зададох въпроса тук.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • #24
                    До: BMW motorrad BG

                    Да сега проверих ,само полицейската версия е 900 кубика
                    няма как да се сбърка с този

                    http://news.motorbiker.org/blogs.nsf/dx/bmw-r900rt.htm

                    Коментар


                    • #25
                      До: BMW motorrad BG

                      Аз мисля, че е на Полицията. Такива гледах в Камор Ауто преди да ги оборудват с надписи, лампи, антени и с по един чичко полицай

                      Коментар


                      • #26
                        До: BMW motorrad BG

                        Eй го в на на чичко милиционер моторциклета. Даже и гумите още не са ходили на кола маска - мнооого са космати....
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #27
                          До: BMW motorrad BG

                          На 47 километра е само... Ехаааа! Това 850 кубика ли, е или 1150? Много е готин с тия ролбари от всякъде...Само щит няма.
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • #28
                            До: BMW motorrad BG

                            Запалих се по тези мотори от управителя ми, който кара първия К1300GT в българия а приятеля му е с втория. Уникална машина. Има повече екстри от един автомобил от среден клас направо ми увисна мандибулата като го видях за пръв път.
                            0877 83 30 90 - Жоро

                            Коментар


                            • #29
                              До: BMW motorrad BG

                              Първоначално публикуван от stanlypld Преглед на мнение
                              Запалих се по тези мотори от управителя ми, който кара първия К1300GT в българия а приятеля му е с втория. Уникална машина. Има повече екстри от един автомобил от среден клас направо ми увисна мандибулата като го видях за пръв път.
                              Първият К1300GT в България го кара Орлето от Пловдив. Той ли ти е управител

                              Коментар


                              • #30
                                До: BMW motorrad BG

                                На Орлето е 2-рият (SN:00002) просто си го взе по рано от КАМОР.
                                Не ми е той управител, но карат заедно.
                                Иначе да Орльо го търкаля по улиците по от рано, но е втория поръчан мисля
                                0877 83 30 90 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X