Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW motorrad BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BMW motorrad BG

    Красавец! Много да се разбирате

    57 са ни-що ... за него!
    ______2
    Е = MZ

    Коментар


    • От: BMW motorrad BG

      Много положителни емоции да имате ....... пък може и да покараме заедно.
      0887 246718

      Коментар


      • От: BMW motorrad BG

        И от мен честито и много километри!Това 150 ли е или 200 ? Сори за лаишкия въпрос.

        Коментар


        • От: BMW motorrad BG

          Успех.....
          I am just a simple man.

          Коментар


          • От: BMW motorrad BG

            Благодаря ви

            Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
            Това 150 ли е или 200 ?
            ами и аз малко не разбрах въпроса, но ако питаш за модела - R 1150 GS Adventure - 2004 година.
            ------------------

            ... когда кто то тупой, это навсегда !

            Коментар


            • От: BMW motorrad BG

              Първоначално публикуван от flippo Преглед на мнение
              Благодаря ви



              ами и аз малко не разбрах въпроса, но ако питаш за модела - R 1150 GS Adventure - 2004 година.
              Благодаря!Разбрах-готина машина!

              Коментар


              • От: BMW motorrad BG

                Честито! Много хубава машина!

                Коментар


                • От: BMW motorrad BG

                  Красавец! 30 литров резервор. Главите с магнезиево покритие. Оригиналните роубари и куфари. Нови гуми. Тунингова седалка и подложка на пачият крак... Личи, че е гледан и пазен. Колкото и пари да си дал за този мотор, струва си! 57 000 км са абсолютно нищо за този мотор. Честито!
                  Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                  Златомир Попов - Forry

                  Коментар


                  • От: BMW motorrad BG

                    Страхотна машина,със здраве и много безаварийни!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: BMW motorrad BG

                      Голяма радост. Квото и да правя, все за него си мисля.
                      ВладиЧ, аз цената не я крия. Обявата беше 6150 евро. Въобще не я и поглеждах, но "посредникът" в Германия успя да я свали на 5500евро. Взеха ми и 300евро за транспорт. Тва е.
                      Ще имам известно време да поизплащам част от всичко това, но - не ми дреме.
                      ------------------

                      ... когда кто то тупой, это навсегда !

                      Коментар


                      • От: BMW motorrad BG

                        Добра е цената! И в България на точно такива мотори им търсят, около 10-11000 лева, но или неподдържани батали от Италия, или ръждясали мотори в мили, от Англия. Тоест нито видът им е такъв, както на твоя, нито километрите реални.
                        Много дълго време и аз разглеждах само германското мобиле, и точих лиги точно за Адвенчър, но накрая за съжаление бях принуден да мина с много по-малко пари, и с по-стар модел мотор от Италия. Само с това, че купих БМВ не направих компромис...
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • От: BMW motorrad BG

                          mobile.de ми беше основната страница близо два месеца. Там почти подписахме договор за ето този:

                          http://suchen.mobile.de/motorrad-ins...=EXPORT&noec=1

                          като цената я намалихме на 5700 евро , но Herr Jorg Falkenecker в самия край се уплаши, че съм българин и спря да контактува. Тъжна работа.. но факт. Но пък иначе го открих във фейсбук - има едни горди снимки с КТМ. Мъж! Хубавото на тоя мотор беше, че ABS не е "интегриран", но пък е на повече км ..
                          После открих ето този сайт - http://www.autoscout24.de/Moto/Searc...Extendedsearch. От там го намерих моя мотор
                          Последно редактирано от flippo; 05-12-14, 14:12.
                          ------------------

                          ... когда кто то тупой, это навсегда !

                          Коментар


                          • От: BMW motorrad BG

                            Колега - въобще не се съжалявай! Тази обява е зарибявка от всякъде! Щом обявата е само с пощенски код трябва моментално да я прескачаш!

                            В mobile.de има стотици хитреци, които предлагат слънчеви машини за добри пари. Много често се случва да създадат някаква сърцераздирателна история как "колата/мотора били на близък роднина" който или се е възнесъл или му се е случило нещо и сега те искат да продадат машината, за да се отърват от лошите спомени. Предлагат да ти я запазят за малко пари - например 1'000 - 2'000 евро и да ти я докарат. Да ама не!

                            Спокойно - нищо не си загубил!

                            Търси обяви с пълен адрес и телефон за връзка! Това е почти истинска обява!

                            Лек ден

                            Т.
                            Good guys drive Land Rovers!

                            Коментар


                            • От: BMW motorrad BG

                              А можете ли да ми кажете за къде са тия дистанционери, ремъка и тая шайба. Немецът ги е сложил в багажа

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BRJ_1600.jpg
Прегледи:1
Размер:94.8 КБ
ID:5627863

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BRJ_1606.jpg
Прегледи:1
Размер:103.3 КБ
ID:5627864

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BRJ_1599.jpg
Прегледи:1
Размер:112.4 КБ
ID:5627865

                              Единствено от последната снимка познавам капачката за маслото.
                              ------------------

                              ... когда кто то тупой, это навсегда !

                              Коментар


                              • От: BMW motorrad BG

                                Първите две са за ветробрана ти...Имаш стария ремък предполагам. Капачката за наливане на масло ..оригиналната. Сигурно на нейно място има алуминиева с ключ!
                                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X