Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся строителна бригада или майстор/и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся строителна бригада или майстор/и

    Понеже с жалките ми опити да намеря такава/такива за довършителни работи и козметичен ремонт на къща нищо не става, реших да помоля за помощ тук. Може и да са от провинцията - има къде да спят. ПОМОЩ!

  • #2
    На мен това ми е бизнеса.Обади ми се утре да поговорим.0888 580 760 Калоян.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
      Понеже с жалките ми опити да намеря такава/такива за довършителни работи и козметичен ремонт на къща нищо не става, реших да помоля за помощ тук. Може и да са от провинцията - има къде да спят. ПОМОЩ!
      0896142989 Валери
      и той е ет форума но от извесно време нямя нет!
      Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
      0884837709
      0878383528

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
        Понеже с жалките ми опити да намеря такава/такива за довършителни работи и козметичен ремонт на къща нищо не става, реших да помоля за помощ тук. Може и да са от провинцията - има къде да спят. ПОМОЩ!
        ако после ще продаваш къщата - рЕкни, даже може на е я ремонтираш
        (да ме прощават авторите на горните два поста.)

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
          Понеже с жалките ми опити да намеря такава/такива за довършителни работи и козметичен ремонт на къща нищо не става, реших да помоля за помощ тук. Може и да са от провинцията - има къде да спят. ПОМОЩ!
          Успя ли да намериш?
          НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
          Omnia vincit amor !

          Коментар


          • #6
            Един човек тук: "братчеда" има фирма за точно такива работи. Аз ползвам услугите на неговата фирма от няколко дни и до момента съм удивен от точността и добрата работа. Не съм го питал дали може така да му давам името но поне е за добро...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              Щом е за хубаво разбира се че може.
              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

              Коментар


              • #8
                За пръв път чувам нещо добро за майстор..
                Обикновенно се започва с .......
                Колега, след като се чуват добри неща за теб, пусни малко инфо какви дейности покриваш, чакаме и търсим читави занаятчии и мениджъри в тия пипкави материи ...

                Коментар


                • #9
                  До: Помогнете! Търся строителна бригада или майстор/и

                  Въпреки сушата и проливния дъжд пак ми протече покрива.
                  Миналото лято голяма циганска бригада (работеща като фирма), срещу още по-голяма сума, ми направи "много голям ремонт". И резултата е течащ покрив...

                  Та ако има някой да работи в този сектор - ремонт на покрив с капандури и керемиди, моля да ми се обади!
                  Show must go on!
                  LZ1VES

                  Коментар


                  • #10
                    До: Помогнете! Търся строителна бригада или майстор/и

                    Онзи ден мангалите излъгаха съседката и взеха 600лв за смяна на 12 метра улуци при цена 6 лв на метър с монтажа.
                    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                    Коментар


                    • #11
                      До: Помогнете! Търся строителна бригада или майстор/и

                      Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                      Онзи ден мангалите излъгаха съседката и взеха 600лв за смяна на 12 метра улуци при цена 6 лв на метър с монтажа.
                      За съжаление ,този вид бизнес е изцяло в ръцете на мангали .
                      B+

                      Коментар


                      • #12
                        До: Помогнете! Търся строителна бригада или майстор/и

                        Не съвсем! Ето телефона на едно приателче дето се занимава с покриви! Работи много добре и каточели доста на добри цени! 0896053834 Лъки

                        Само несъм сигурен дали сега е тука, че щеше да заминава за Франция за месец!
                        Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                        0884837709
                        0878383528

                        Коментар


                        • #13
                          До: Помогнете! Търся строителна бригада или майстор/и

                          Благодаря, обадих му се, но той работи основно в Благоевград.
                          Show must go on!
                          LZ1VES

                          Коментар


                          • #14
                            До: Помогнете! Търся строителна бригада или майстор/и

                            Моя колежка ми препоръча този майстор - каза, че работи добре. Предупреден е, че обектът е в София и е съгласен.
                            Ако се разберете, непременно ми се обади на лично, да ти поясня нещо.
                            0888/347570 Живко

                            Първо попитах един приятел, който построи няколко сгради в София, но той ми каза, че добри майстори нямам шанс да намеря там .
                            НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                            Omnia vincit amor !

                            Коментар


                            • #15
                              До: Помогнете! Търся строителна бригада или майстор/и

                              Благодаря много Петя - утре ще се обадя!
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X