Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

    Дами, в края на май, 30-ти и 31-ви, предстои Втория кръг на Шампионата в Балчик. Аз отново ще съм на Ваше разположение за помощ и организация. Та я дайте да се преброим отново кои от Вас имат желание за участие.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

    Злати брой ме мен ще се борим и във втория кръг за сега.Надявам се да пуснете малко повече инфо.

    Коментар


    • #3
      До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

      Злати, а втория кръг отворен ли е за нови участнички?
      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
      A2 (+)

      Коментар


      • #4
        До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

        Естествено, особено ако си взела книжка И на Мимето кажи, колкото повече, толкова повече и по-голям купон. Я виж Стаси, вече е готова за втория кръг.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #5
          До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

          Да го кажа под сурдинка, тя и Фани се готви... не знам защо си трае за тук.
          Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

          Коментар


          • #6
            До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

            Искам да разбера тази година в Балчик ще има ли състезание с джетове?Също така имам още един въпрос: за състезаващите в клас Форум ще бъдат предоставени ATV-ета,а за другите класове ще трябва сами да си ги осигурят?Защото още не съм сигурна в своето участие и ако мога да се организирам, да знам какво да правя?

            Коментар


            • #7
              До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

              Май нещата отиват от клас Форум участничките да се влеят в Хоби класа. Че вече Ви порасна опита и мераците за спортна изява. Но нека първо видим има ли и колко мераклийки за клас Форум, че да се прецени да го има ли въобще. Моля, пишете тук и заявате участие.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #8
                До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

                Съжалявам за уточняващите въпроси, но сега открих тази тема.
                1. Колко кръга ще има тази година дамският шампионат?
                2. В 2-ри кръг, пак ли ще може (както прочетох в регламента за 1 ви кръг) да се участва само в един състезателен ден. -например да се пропуснат АТВ-тата и джетовете.
                3. Кой е най, най-крайния срок за записване на нови състезатели преди даден кръг.
                Предварително благодаря за отговорите, сигурно ги има някъде по темите, но аз лично не се ориентирах.

                Коментар


                • #9
                  До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

                  Това е Дамски шампионат в два кръга, като няма проблем да се участва частично и да се запишете 3-4 дни преди старта. Няма такса участие и всчко е напрвено за удобство и удоволствие на дамите. Аз няма да съм в Бълчик и препоръчвам на всички мераклийки от бившия клас форум да карат в Хоби, трудността и адреналина са същите.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Това е Дамски шампионат в два кръга, като няма проблем да се участва частично и да се запишете 3-4 дни преди старта. Няма такса участие и всчко е напрвено за удобство и удоволствие на дамите. Аз няма да съм в Бълчик и препоръчвам на всички мераклийки от бившия клас форум да карат в Хоби, трудността и адреналина са същите.
                    Злати, май пропускаш факта,че в клас хоби участничките се състезават със собствени машини.
                    Джипки имаме всички но, АТВ-та не.
                    [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
                    JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

                    Коментар


                    • #11
                      До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

                      Тук се напълн права, звъннах на Тодор Христов да видя какво става, а вие си се записвайте клас Форум, АТВ-та ще се намерят. Фирма Митвас отново щ предостави Полариси за класовете Вип и Форум.
                      телефона на Тодор е 0888731578 и той очаква всички Ви. Подготвени са купите и всичко необходимо за клас Форум и такъв със сигурност ще има.
                      Последно редактирано от zzlatev; 22-05-09, 10:25.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #12
                        До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

                        Я да се обадя и аз и хайде клас Форум да се преброим!
                        Колежки, тренирате ли вече?
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

                          Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                          Я да се обадя и аз и хайде клас Форум да се преброим!
                          Колежки, тренирате ли вече?
                          Иска ли питане
                          Има леееека вероятност да участвам и 2-я ден /издирваме джип още/
                          До няколко часа ще е ясно. Иначе за АТВ-та, спор няма -там сме
                          Успех на всички!
                          Daddy's girl! Always & Forever!
                          Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

                            Аз за съжаление няма да мога да дойда. Изникна неотложен семеен ангажимент.
                            Но ще стискам палци на всички момичета от форума да се представят по-добре дори от останалите класове.
                            [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
                            JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

                            Коментар


                            • #15
                              До: Отбор на Форума във Втори кръг на Дамския шампионат - Балчик

                              Нека да пожелаем на дамите успешно представяне и хубави емоции на плажното състезание.

                              За нас, които сме възпрепятствани да присъстваме лично на събитието, ще е любопитно да видим фото и видео материали от състезанието. Моля, колегите да не си забравят фотоапаратите.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X