Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машина за пъдпъдъци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Машина за пъдпъдъци

    Има ли някой такава машинария за пъдпъдъци? И ако някои може да ми даде схема да си направя!

  • #2
    Забранено е!!! Освен на законните БРАКОНИЕРИ ОТ ЛОВНОТО и ГОРСКОТО, м..... им!!!

    Коментар


    • #3
      Тра ла ла.

      Трябва ми напълно с образователна цел.

      Коментар


      • #4
        Аз имам машина за панички ако ще образоваш пъдпадъците да летят
        LZ1HKW
        Реглаж на преден и заден мост
        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

        Коментар


        • #5
          Мога да ти намеря,но е пълна щуротия.

          Коментар


          • #6
            Кое му е щурото?
            Nissan Patrol Y61

            Коментар


            • #7
              А кое не е.Слагаш машината вечерта отиваш на симпозиум и се наплюскаш и напиеш и на сутринта самонадеяно отиваш да трепеш пъдпъдъците и се мислиш за голям ловец.Да ама не.На такива им плащам да си купят чинии и им давам машината за чинийки да стрелят колкото си искат,защото не виждам разликата освен да тренираш кучето,но в повечето случаи тези с машините не знаят как се гледат ловни песове.Аз имам 6 бр. при това академици и са ми по-вярни от жената,защото кучето няма задни мисли,а скъпата ми много ме обича но понякога знам ли.

              Коментар


              • #8
                За чиниите може да поспорим па и за машините, аз сам от скоро ловец ама доста сам обикалял балканите хоби броял сам елените, сарните, ся ми трябва машина за да може да напрафя кефа на някои друг се пак си плащат хората. пак това значи малко приход за бедните ловци от дружината

                Коментар


                • #9
                  Спора приключи без да е започнал...........

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от iboni
                    За чиниите може да поспорим па и за машините, аз сам от скоро ловец ама доста сам обикалял балканите хоби броял сам елените, сарните, ся ми трябва машина за да може да напрафя кефа на някои друг се пак си плащат хората. пак това значи малко приход за бедните ловци от дружината
                    Те, на това ли, му викате "образователна цел", бе колега???!!!
                    Май, както каза ИНКО, целта е едните, да потрепят след, като са се наплюскали, а другите да имат парички, да се наплюскат след това...!
                    Надявам се, не за това, обикаляш балканите и броиш елените и сърните...?!!!
                    А, колкото до ученето на куче с машинка, забрави!
                    То се побърква и се чуди кво става. На един прави стойка, друг излита, на трети стрелят и трябва да се носи...., хаос.
                    Моят пойнтер е на девет години вече, но и сега, като набараме някой пасаж, през септември, се побърква и си разваля работата, при такава голяма концентрация на пъдпъдъци.
                    Колега, ако съм те обидил, ИЗВИНЯВАЙ!
                    Но мойто мнение, за машинките е, че тази порочна практика, въведена от държавата, за обслужване на чуждестранния, ловен туризъм, е меко казано пагубна, за ловните дружинки и обикновения ловец. Тя облагодетелства много тесен кръг хора и е в противоречие с ловните закони и морала на лова, при който всички сме равни, без значение, кой колко е богат.
                    А, в този форум повечето хора са на прилично положение!

                    Коментар


                    • #11
                      Ква пък е тая машина?

                      Коментар


                      • #12
                        Слагаш е на полето и имитира звуци на пъдпъдъци и при прелет на други ги събира на едно място и на сутринта война.

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                          Ква пък е тая машина?
                          При подходящи метео-условия, може да събере пъдпъдъците в радиус 5-6 километра, на една площ с радиус стотина метра около машинката.....!!!!

                          Коментар


                          • #14
                            То тогава какъв е кефа от цялата работа ?
                            По-добре да си купи пъдпъдъци от някоя ферма или развъдник , да даде 10 лв. на някое етническо "българче" да да му ги хвърля пред пушката докато си пие ш....та бира в шезлонга м....а му !

                            Коментар


                            • #15
                              Или да вземе един пилещар от тези.Един борец отишъл в развъдник за елитни пилещари и купил най-скъпото ,но предупредил че ако кучето се издъни ще има счупени колена и от развъдника се съгласили защото знаели способностите на кучето.На другия ден идва бореца с джипа и бригадата и казва,че кучето не струва.В същото време минават гъски над тях и той казал "вчера или аз не можах да го хвърля толкова високо или то не може да ги хване."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X