Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машина за пъдпъдъци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    А... Някво електронно мюре, значи...

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
      А... Някво електронно мюре, значи...
      Може и гюбре...

      Коментар


      • #18
        Re: Машина за пъдпъдъци

        Здравейте.Може ли да ми кажете дали има и каде в България има машина за хвърляне на чинийки?И какви пари са?

        Коментар


        • #19
          Re: Машина за пъдпъдъци

          Аз си купих от http://www.cabelas.com/cabelas/en/te...clay&noImage=0 - Тук беше 160 лв. а мойта излезе към 40$
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Morskia; 20-04-07, 21:14.

          Коментар


          • #20
            Re: Машина за пъдпъдъци

            На изложението в ИЕЦ имаше катапулти по 90 лв.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • #21
              До: Машина за пъдпъдъци

              аз съм ходил 1 път на такъв лов с машинка за пъдпъдъци. все едно нагазихме в люпилня! побъркваш се. и кучетата се побъркват. а ако има някой по-измислен ловец, като нищо ще има пострадали, я куче я човек.. мерси
              :)

              Коментар


              • #22
                До: Машина за пъдпъдъци

                Първоначално публикуван от loweza Преглед на мнение
                аз съм ходил 1 път на такъв лов с машинка за пъдпъдъци. все едно нагазихме в люпилня! побъркваш се. и кучетата се побъркват. а ако има някой по-измислен ловец, като нищо ще има пострадали, я куче я човек.. мерси
                Ами,то почти навсякъде ловуват вече с машинки.....
                Даже,познавам горки,дето чакат сезона,да си вземат(конфискуват) машинки без пари

                Иначе,знам че пасаж се сваля с машинка,ама местния пъдпъдък не виждам смисъл да се събира и да се избива той мършав, и за ядене не става...

                Коментар


                • #23
                  До: Машина за пъдпъдъци

                  Машинките са ефикасни в края на сезона когато птиците се събират на пасажи и се готвят да отлитат.Сваляш пасажа и ловуваш

                  Коментар


                  • #24
                    До: Машина за пъдпъдъци

                    Първоначално публикуван от katericata Преглед на мнение
                    Машинките са ефикасни в края на сезона когато птиците се събират на пасажи и се готвят да отлитат.Сваляш пасажа и ловуваш
                    Еми да,ама аз където съм ходил,от началото до края има машинки навсякъде.....просто неможеш да отидеш другаде,освен на машинките,щото са обрали всичкия пъдпъдък на километри......

                    Коментар


                    • #25
                      До: Машина за пъдпъдъци

                      Първоначално публикуван от майкъл2 Преглед на мнение
                      Еми да,ама аз където съм ходил,от началото до края има машинки навсякъде.....просто неможеш да отидеш другаде,освен на машинките,щото са обрали всичкия пъдпъдък на километри......
                      Понякога и това го има в играта

                      Коментар


                      • #26
                        До: Машина за пъдпъдъци

                        давам евтина идея,намира се специалист с машинка,записваш на една касета и слагаш некой касетофон за кола -по-възможност най-големия изгореляк,та ако ти го гепат нощес да не те е яд))
                        /виждал съм "баровци" да спат в колите нощес и да пазат/
                        иначе и аз не приветствам подобни методи на ловуване особено преди 10 септември,прави са колегите,че става страшна пукотевица,кучето е напълно безполезно в тая ситуация,но хубаво е,че се пръскат след първите една -две минути и тогава вече с кучето напред,най-обичам да ходя по "обирци" при такива случаи.Но лошо е,че вече навсякъде се пускат машинките ...така,че приятно -неприятно,това е положението

                        Коментар


                        • #27
                          А колегата знае ли каво е удоволствието от птичия лов...???
                          А удоволствието от младото току що проработващо куче....???
                          А най искрените очи които те гледат направило стойка...???
                          А да се расплачеш от послушанието и верноста му....
                          КАКВО ИЖИВЯВАНЕ.......ТОВА СИ СТРУВА..........
                          В този лъжовен на всяка крачка свят.....

                          Бесрезевна ЛЮБОВ...
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от Тихомир; 06-08-09, 12:46.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Машина за пъдпъдъци

                            Колкото и да не ни се иска да ловуваме по тъкъв начин,няма как да стане защото на всеки двама ловци минимум на единия му се иска да има такава машинка,пък и примерно между две съседни дружинки идната използва машинка а другата не познайте къде ще са "птичкте"...
                            [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                            ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                            Коментар


                            • #29
                              До: Машина за пъдпъдъци

                              Купувайте, правете оборот! Аз досега съм ударил съчмите на 2 машинки - по ми е кеф да пукам по тях, отколкото по невинните пъдпъдъци, които така тъпо се набиват в шамарите.
                              Не е ли лов с куче и приятели - не ми го хвали!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Машина за пъдпъдъци

                                Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                                Купувайте, правете оборот! Аз досега съм ударил съчмите на 2 машинки - по ми е кеф да пукам по тях, отколкото по невинните пъдпъдъци, които така тъпо се набиват в шамарите.
                                Не е ли лов с куче и приятели - не ми го хвали!
                                Купувайте, купувайте, прав е колегата. Тъкмо да си попълня колекцията...
                                ....И като стоите да ги пазите, стойте със сглобени и изкарани от калъф оръжия "да се пазите...."
                                На това му се вика "ела Кумчо, изяж ме"

                                .... и после се почва "Ама чакай, недей така.."... "ъъъ, забравил съм си личната карта.." "...ъъъ, не викай полицията, намерих я...." "ъъъ, не можем ли да измислим нещо, за първи път ми е..." "ЕЙ СЕГА ЩЕ СЕ ОБАДЯ НА НАЧАЛНИКА ТИ, ОТ УТРЕ СИ БЕЗРАБОТЕН @#$%@#$%..амата!!!!"..... "...ОООО, спри, моля ти се, ОООО извинявай, добре, добре, ето, само спокойно..."
                                После обикновено има дело, и още загубено време и пари за адвокати... и поне една година без право на лов.
                                Купувайте, а ако решите да не се излагате и да "слушате малка нощна музика", барем ги оставяйте с хубави акумулатори.... една Варта после 5 години я карах....
                                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X