Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рекламни тениски на марката и форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рекламни тениски на марката и форума

    Колеги търсих тази тема във форума,може би нее и тука мястото за което съжалявам,но не намерих нищо.Някой от вас да е паравил такива тениски за да се отличаваме.Много ще ми е кеф да си движа с една такава тениска като се стопли
    Suzuki Vitara 1.6 8v Limited Slip Diff, BFGoodrich T/AKM2 215x75x15

  • #2
    До: Рекламни тениски на марката и форума

    Първоначално публикуван от Arkus Преглед на мнение
    Колеги търсих тази тема във форума,може би нее и тука мястото за което съжалявам,но не намерих нищо.Някой от вас да е паравил такива тениски за да се отличаваме.Много ще ми е кеф да си движа с една такава тениска като се стопли
    Аз за лятната Сузуки среща си поръчах фланелка и шапка с надпис Suzuki



    Тук се вижда шапката, не много отблизо ноооо това имам в момента



    Охххх искам да е лято и да идва времето за втората лятна Сузуки среща.Вече обмислям сценария, по който ще протече
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #3
      До: Рекламни тениски на марката и форума

      Колеги,може ли малко по-вече информация за тази Сузуки среща.Кога и как се провежда? Благодаря ви предварително

      Коментар


      • #4
        До: Рекламни тениски на марката и форума

        Я да ползвам темата и да попитам има ли някакви проблеми, ако някой реши да си направи такава тениска, шапка или каквото и да е свързано с облекло с логото на форума. Видях на някаква разходка, че sparkybg има с ника, което е хитро за сбирки и състезания, защото ще може да се познаваме.

        Насам Администратореее.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

        Коментар


        • #5
          До: Рекламни тениски на марката и форума

          Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
          Я да ползвам темата и да попитам има ли някакви проблеми, ако някой реши да си направи такава тениска, шапка или каквото и да е свързано с облекло с логото на форума. Видях на някаква разходка, че sparkybg има с ника, което е хитро за сбирки и състезания, защото ще може да се познаваме.

          Насам Администратореее.
          И на мен ще бъде по лесно да си направя тениска и лепенки с логото на форума защото имам приятел които има шивашка фирма и всичко ще стане много бързо.Искам разрешение да си ги направя пък че ще се черпи то е ясно
          Със себе си съм имал повече проблеми,
          отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
          Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

          Коментар


          • #6
            До: Рекламни тениски на марката и форума

            Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
            Я да ползвам темата и да попитам има ли някакви проблеми, ако някой реши да си направи такава тениска, шапка или каквото и да е свързано с облекло с логото на форума. Видях на някаква разходка, че sparkybg има с ника, което е хитро за сбирки и състезания, защото ще може да се познаваме.

            Насам Администратореее.
            Първоначално публикуван от djcrazy78 Преглед на мнение
            И на мен ще бъде по лесно да си направя тениска и лепенки с логото на форума защото имам приятел които има шивашка фирма и всичко ще стане много бързо.Искам разрешение да си ги направя пък че ще се черпи то е ясно
            В една друга тема администрацията се произнесе, че няма нищо напротив да се популяризира логото на форума.

            Предполагам че засяга случаи когато това се прави в случаи с идеалната, а не комерсиалните цели. С думи прости: ако е за вас - правете смело.
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #7
              До: Рекламни тениски на марката и форума

              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
              В една друга тема администрацията се произнесе, че няма нищо напротив да се популяризира логото на форума.

              Предполагам че засяга случаи когато това се прави в случаи с идеалната, а не комерсиалните цели. С думи прости: ако е за вас - правете смело.
              Е тва е.Браво.Утре си поръчам фанелки и лепенки
              Със себе си съм имал повече проблеми,
              отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
              Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X