Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Перу 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Перу 2007

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    Уникално пътуване, това е една от мечтите ми, дано се сбъдне, пък и дотогва дано са се оборудвали с по някой КТМ 450EXC
    Краси,

    Това беше моя първи въпрос-имате ли КТМ?-за съжаление единственото,което предлагаха беше XR650L,знаеш предполагам- нищо общо с R-вариант и затова допълнителния вариант-XR400R беше добре дошъл за мен.Другото,което предлагаха беше KLR 650,а от този сезон вече и XT660R.Модела NX450-за мен лично е напълно непознат,може би малкия вариант на "Доминатор",не знам,тук в Европа не съм виждал модела,но там е популярен.

    С пожелание да отидеш и да се кефиш---http://www.perumotors.com/index.html

    Поздрави
    Последно редактирано от Мони; 18-03-09, 20:52.
    търся си подписа....

    Коментар


    • #17
      До: Перу 2007

      Сега го прочетох!Страхотна екзотика!Винаги съм мечтал да видя на живо тези места!Дай Боже един ден!

      Благодаря!

      Коментар


      • #18
        До: Перу 2007

        Страхотно изживяване, и благодаря, че го сподели с нас !
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #19
          До: Перу 2007

          Уаоо... как си мечтая за такова приключение.

          Завиждам ти съвсем искренно.

          Поздрави!

          Коментар


          • #20
            До: Перу 2007

            Колко дни беше целия преход в Перу.И колко дни общо беше с пътуването от СФ.Сам ли организира самолетните дестинации,за отиване и за връщане.
            Благодаря ти предварително.
            [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

            Коментар


            • #21
              До: Перу 2007

              Първоначално публикуван от lazov Преглед на мнение
              Колко дни беше целия преход в Перу.И колко дни общо беше с пътуването от СФ.Сам ли организира самолетните дестинации,за отиване и за връщане.
              Благодаря ти предварително.
              Линка е: www.perumotors.com

              Тук ще можеш да прочетеш всичко,което предлагат като тур-ове,дати,времетраене+описание на конкретния тур.

              Нашия специално,беше 14 дена+4 дена път(връзки-часова разлика) ,самолетните билети не са проблем на която и да е туристическа агенция в БГ да ти направят връзки до Лима.Обикновенно от Лима до Арекипа(вътр.полет)цената на билета влиза в тура.

              Поздрави
              търся си подписа....

              Коментар


              • #22
                До: Перу 2007

                Благодаря ти Мони!
                Разгледах го,ще мисля още защотото има много богат избор.Въпрос е на време и средства.Ще попрочета още тук там за Перу.
                Наско
                [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X