Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Sherco 290cc trials bike

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Sherco 290cc trials bike

    Човече - видях колко му струва сток варианта на това което кара пича... ~3400 лева??? Без модовете! Нещо ме съмнява двамата да карата с колела от един клас... Но си го бива типа... съгласен съм

    Коментар


    • #17
      До: Sherco 290cc trials bike

      Първоначално публикуван от mr_n00n3 Преглед на мнение
      Човече - видях колко му струва сток варианта на това което кара пича... ~3400 лева??? Без модовете! Нещо ме съмнява двамата да карата с колела от един клас... Но си го бива типа... съгласен съм
      Еми съмнява те, но е така Естествено той има някои доста по-качествени компоненти по колелото си, но са все такива които не играят роля в геометрията на байка ( главини, вилка, целия му драйв трейн и тн. ) Като геометрий колелата са горе-долу еднакви. Рамките ги прави една фирма, както и 80% от частите по неговото и моето колело. Иначе не се стряскай, цената на байка който си гледал е от сайтовете в края на филмчето му предполагам... Това са английските магазини, там всичко е ужасно по-скъпо от колкото е в Унгария и България да кажем, просто стандарта на живот в Ангия е друг, логично е да е така

      А странното пък е, че някои моторите за траял в английския ebay, са по евтини от байковете за траял обявени там
      [URL="http://sbcycles.net"][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Black][B][U]Fly with trials inspiration![/U][/B][/COLOR][/FONT]
      [/URL]

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X