Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SCORPA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: SCORPA

    Ako e стрийт легал е скопено за да покрива ЕВРО 3 и повече от 7000 оборота не може да откине, настоящата електроника има начин да се бъгне и е много лесно и отива на 10500 преди да удари прекъсвача, има и еко система където връща картерните газове обратно в обръщение и трябва да се прекъсне, също така има един рестриктор във маншона м/у карбуратора и цилиндъра където трябва да се махне, тапата във ауспуха си е дежурно нещо, гледам си и със правилната кривка на мойта имаше катализатор тука нема кво да бараш. А бе да ти е честита и само да те радва.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #92
      От: SCORPA

      Мерси на всички ,за оборотите не се притеснявам нали за триал ужким ша я караме.Мотора няма никакви тапи по двигатела те са в кашона под него едни маркучи ауспух разни други заигравки които не ме интересуват.Има много голям въртящ момент от спряло положение на 4 скорост се изправя перпендикулярно ,като трактор е .И звука на ауспуха е голем кеф.Иначе като го гледам половината мотор е Гас Гас и Шерко.
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • #93
        От: SCORPA

        Честито и от мен.

        Коментар


        • #94
          От: SCORPA

          И от мен честито
          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

          Коментар


          • #95
            От: SCORPA

            Мерси ша почерпа да знаете.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • #96
              От: SCORPA

              Доста приятно за гледане
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X