Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SCORPA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Дилема

    Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
    YZ 250 F маломощен???? Това не е ли двигателя на Yamaha за КРОС? Може и да бъркам... Колко по-лек е кроса от траила? И за да ги скачат тия прагове какъв малкомощен двигател, какви пет лева?
    Колега ти уж чел, чел пък недочел. Двигателят наистина Yamaha YZ 250 F, но не точно. Виж му мощноста!!! А и си представи на този мотор двигател, който е едно към едно с двигателя на YZ250F, та той няма да може да стъпва по земята.
    Иво Георгиев
    Gworkshop

    Коментар


    • #62
      До: Дилема

      Двигателят не е YZ250F а WR250F. Не ги бъркайте. Публикуваната мощност е с всичките тапи, ограничители и катализатори. Единствената разлика с двигателя на WR250F е карбуратора - различен е. Оригиналният не се побирал в рамката, явно в стремежа си да направят тясна машина е трябвало да прибягват до радикални решения. В момента работят и над състезателен комплект, но за момента детайлите са фирмена тайна. Със сигурност ще е интересно ако може да се сложи и на WR250F.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #63
        До: Дилема

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        Двигателят не е YZ250F а WR250F. Не ги бъркайте. Публикуваната мощност е с всичките тапи, ограничители и катализатори. Единствената разлика с двигателя на WR250F е карбуратора - различен е. Оригиналният не се побирал в рамката, явно в стремежа си да направят тясна машина е трябвало да прибягват до радикални решения. В момента работят и над състезателен комплект, но за момента детайлите са фирмена тайна. Със сигурност ще е интересно ако може да се сложи и на WR250F.
        Моя грешка - извинявам се... Все пак - това си е сериозен мотор - как се скачат тези прагове ум не ми го побира... не е за състезания - ясно... Но не мисля, че траила е нещо леко!

        Коментар


        • #64
          До: Дилема

          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
          И между другото сега като го зяпах намерих още едно нещо което на мен много ще ми пасва предвид несъществуващите ми пилотски умения

          НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ КАК СЕ ЧУПИ/КРИВИ АУСПУХ НА ТОВА НЕЩО ???






          Ами сигурно трябва да паднеш от 10 метра че да го удари задната гума ида го сплеска друг вариант не се сещам. МАЙТАП!!!

          Коментар


          • #65
            До: Дилема

            Някой питал ли е за цена? Май ги предлагат sofiamotors.com. На мен ми харесва и тази дилема: http://www.scorpa.fr/fiche_moto.php?moto_id=17

            Коментар


            • #66
              До: Дилема

              Scorpa-та вече ми е в склада проблема е че мен ме няма ама в петък я чака сглобяване и на другия ден проба
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #67
                До: Дилема

                Ееее, разгеле
                Още веднъж сори за забавянето. Френска история. Хората не бяха виновни, стачка на марсилските докери им блокира доставките на части и ги върна доста назад финансово понеже им блокира производството, но от тук нататък - по вода да е .
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #68
                  До: Дилема

                  Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                  Scorpa-та вече ми е в склада проблема е че мен ме няма ама в петък я чака сглобяване и на другия ден проба
                  Чакаме отзиви колега.И след тях(зависи какви са), нищо чудно Гоблина да докарва втори мотор
                  Има само едно нещо което ме притеснява.С какво тая Скорпа е по-добра от един ЦРФ 250 Х , на които са монтирани траялски гуми(като на Скорпата)?Разликата е само няколко килограма
                  Последно редактирано от kiki.t; 12-08-08, 23:02.
                  0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                  Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                  Суперскан България www.decbg.com
                  Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                  Коментар


                  • #69
                    До: Дилема

                    височината колега, запъртък като мен не може да си позволи да яхне некой щъркел не е до килограми а и аз не съм карал мотор до сега освем некви 5-10 минутки така че като първи мотор мисля че горе долу избора ми е прав, а за отзиви надали аз ще съм човека който ще е компетентен по въпроса точно все пак ще съм абсолютен аматьор на първо време и без това с вас се засичаме чат пат по стара планина качваш се и пробваш от това по добър отзив надали ще има.

                    Гоблин мерси човече надали некой друг щеше да ми се върже на ъкъла като се прибереш някога свирни да се почерпиме(почерпя) по точно
                    Последно редактирано от Tpunep; 13-08-08, 00:19.
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Дилема

                      Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                      височината колега, запъртък като мен не може да си позволи да яхне некой щъркел не е до килограми а и аз не съм карал мотор до сега освем некви 5-10 минутки така че като първи мотор мисля че горе долу избора ми е прав, а за отзиви надали аз ще съм човека който ще е компетентен по въпроса точно все пак ще съм абсолютен аматьор на първо време и без това с вас се засичаме чат пат по стара планина качваш се и пробваш от това по добър отзив надали ще има.

                      Гоблин мерси човече надали некой друг щеше да ми се върже на ъкъла като се прибереш някога свирни да се почерпиме(почерпя) по точно
                      Ok колега, кат идвате към нашия район, обади се да се видим и да направя едно кръгче(много внимателно)
                      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                      Суперскан България www.decbg.com
                      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                      Коментар


                      • #71
                        До: Дилема

                        т райда е супер моторче
                        ..и трябва да ви кажа че както вървят нещата ..нормалният ендуро мотор в недалечно бъдеще се очертава да изглежда точно като сегашния т райд
                        ..радвам се за колегата който си го е взел..
                        ..а за препродажбата му..при желание-не мисля че ще има някакъв проблем..просто ми пише едно лично и ...готово
                        ..шегата настрана договаряхме се с трупер за едно тестче на скорпата и ако се договорим съвсем..ще видите и резултата от тестчето в ..любимото ни списание.. /имаме вече благословията на редакторката /

                        Коментар


                        • #72
                          До: Дилема

                          къде ще ходиш да я пробваш,ако не си я пробвал вече,че ми е интересно да го видя на живо туи МПС,ти не си от тия дето ще се скрият.
                          Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Дилема

                            Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
                            къде ще ходиш да я пробваш,ако не си я пробвал вече,че ми е интересно да го видя на живо туи МПС,ти не си от тия дето ще се скрият.
                            Утре на Враца при Десислав от форума ма ето я и гадината






                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Дилема

                              Днес и се порадвах малко на ЛУк ойл-а на Богров...много готино моторче...хареса ми...интересно ми е как се представил в гората...???
                              MG RACING

                              Коментар


                              • #75
                                До: Дилема

                                Моторчето вече се сефтоса, Пацо почерпи! Това обаче не му попречи да падне 1300 пъти (маи толкова бяха ). Това му беше първото каране на мотор като цяло, и мога да кажа че се представи доста добре. Изкарах го по леки пътечки, на места се затрудняваше но като цяло премина всичко. Спусканията му бяха по проблемни, но с тея гуми(траялски) не е лесно недържаха много добре! Качванията му бяха по лесни. Има тепърва да свиква с съединитела и газта която доста се различава от традиционата ATV-ка! Все пак за 1-во каране навикна доста, предстои му още много.
                                Мотора като цяло е перфектен, лек с нисък център на тежеста, мек двигател не те хвърга, съединитела е добър, спирачките са отлични и като цяло се осеща някак си много лек на мен с тая BETA 525 ми се струва като че карам колело! Лично съм много очарован от модела. Много е и нисък и е приятен за катерене с подпиране с крака, Пацо какъв касак е му е перфектен. Сигурен съм че бързо ще влезе в час. Още 2-3 пъти при мен и е готов.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X