Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SCORPA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Дилема

    Сложна е дилемата...
    Ама като стана дума, че Скорпата е с двигател Ямаха и се сетих - някой беше казал, че Ямаха са основоположници в Ендурото ...
    http://www.youtube.com/watch?v=DWKub...eature=related

    Нямам идея за здравината и техниката на двата мотора, между които се чудиш, но ... в случая май трябва да избереш по сърце ...

    Вероятно има от някой да вземеш Бета и да я пробваш как е... за другата машина не знам

    А защо си изключил Бета 250 като вариант?

    ЕДИТ:

    Сетих се един друг въпрос - как е това чудо при преминаване на водни препядствия? Откъде дърпа въздух?
    Отпред задното калниче не предраполага минаването през кал...
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

    Коментар


    • #17
      До: Дилема

      Вземи Скорпа-та - тъкмо ще си един вид уникален в БГ
      А и както каза Жоро, след година като овладееш траял техниките ще можеш да се разхождаш редом с планинските кози по планините
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #18
        До: Дилема

        Ох по тая Скопра точа лиги от бая време...

        Има и един друг проблем - като вземеш Скопрата, ще ти трябва и компания по ендуроалпинизъм, сам не върви да караш...
        DCRT®

        Коментар


        • #19
          До: Дилема

          Аз за моторите няма да пиша..НО ще те подсетя една малка подробност. Доколкото знам досега си карал АТВ и то винаги с приятели в компания. С тази машинка все ми се струва, че ставаш хан СОЛО..тоест оставаш самичък. Както е видно от по-горните мнения, за кал не става и за дълъг преход не става, тогава остава сам в Южния парк или на Витоша и то по каменисто и сухо трасе. Вярно е, че е стархотен кеф НО аз съм те виждал на Живо и без да ми се сърдиш надали сега ще вземеш да започнеш да се учиш да скачаш и караш траялска техника. Май БЕТА барбекюто е по добрия избор...или НАЙ-ДОБРИЯТ Е И ДВАТА....

          Коментар


          • #20
            До: Дилема

            Scorp-а та си става и за ендуро... не чак толкова трялска! Има даже и седалка... точно с тази цел са я проектирали така от фирмата!

            Коментар


            • #21
              До: Дилема

              Вземи си и 2-та а този който не ти допадне го подари на форума аз ще се надявам да намажа със скорпата )
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #22
                До: Дилема

                От мотори почти нищо не разбирам , но ме естегнала шайбата днес ще се намеся и където не ми е работа като гласа на разума (леко абсурдна ситуация)
                - щом ще го караш ще го чупиш - за кой мотор ще е по-неизнервяща техническата поддръжка
                - вероятно можеш да попрвавяш доста неща сам - за кой модел има оригинални или вършещи работа части
                - ако горното не е така - има ли кой да ти поправя мотора

                отговорирте, които ще си дадеш са моя "разумен" съвет

                Коментар


                • #23
                  До: Дилема

                  Ще си отговоря на повечето въпроси мои и ваши
                  1.Подръжката не ме притеснява нещата вече идват бързо а и имам два резервни варианта във вид на резервна техника има кво да се кара
                  2.За Хан Соло не мисля че ще съм единственния повечето от групата с които карам правят траял изпълнения с не дотам траялски машини аз така да се каже от цялата група съм най софт.
                  3.Моя ръст не ми позволява да се кача на некой щъркел все пак и с крака требва чат пат да си помагам.
                  4.Имам некакъв опит макар и малък с неподходяща машина за хард изпълнения така че имам представа кво ме чака, бая мотористи са баялдисвали покрай нас със АТВ-тата нищо лично да не скочи сега некой да се обяснава кой може да кара и кой не.
                  5.Опит некакъв с мотор имам точно нулев но между ушите си съм на ниво демек нема никой даже и вакуум
                  6.Всяка една машина може да се подготви до някъде за това което ще караш
                  Та горе долу май за мене си вече реших сега Скорпа за нова година Бета ако не ми пасне Скорпата така и така си давам всички пари само за простотии една в по малко няма да ми стабилизира семейния бюджет
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Дилема

                    Това е правилното решение- и дватаДай боже всекиму
                    Само да ти кажа, със Скорпата кат и хванеш цаката, на трудните места, камънаци и пътечки в гората, ще си умреш от кеф
                    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                    Суперскан България www.decbg.com
                    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                    Коментар


                    • #25
                      До: Дилема

                      Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                      Това е правилното решение- и дватаДай боже всекиму
                      Ма правилно за такива кат нас жената ако знае за какво става на въпрос не ми се мисли от една година я лъжа за нова кола сега кара Поло94г. как не се е разпаднало още незнам и ако си взема моторетката требва да я лъжа още една година поне ми е свикнала
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Дилема

                        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                        Ма правилно за такива кат нас жената ако знае за какво става на въпрос не ми се мисли от една година я лъжа за нова кола сега кара Поло94г. как не се е разпаднало още незнам и ако си взема моторетката требва да я лъжа още една година поне ми е свикнала
                        То без жертви не може.Всеки трябва да даде своя примос.Че даже и жената.АЗ съм ЗА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Дилема

                          http://www.scorpa.fr/openswf.php?id=152 Айде да се позарибяваме!
                          Сега по-сериозно - пича е някакъв шампион по траил... все пак е зарибявка!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Дилема

                            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                            Ма правилно за такива кат нас жената ако знае за какво става на въпрос не ми се мисли от една година я лъжа за нова кола сега кара Поло94г. как не се е разпаднало още незнам и ако си взема моторетката требва да я лъжа още една година поне ми е свикнала
                            Полото е яка кола... само да не те забухат с лопатата по главата...

                            А все пак колко струва една Скорпа Т-Райд и може ли да се регистрира?
                            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Дилема

                              Първоначално публикуван от tatkobarba Преглед на мнение
                              Полото е яка кола... само да не те забухат с лопатата по главата...

                              А все пак колко струва една Скорпа Т-Райд и може ли да се регистрира?
                              честно казано за регистрация не съм се замислял а и не ми трябва чакам и аз още за цена до ден два ще знам и ако човека който ще ми го достави няма нищо против да споделя цената че е от форума все пак ще я кажа ама при всички случаи е неколко пъти колко едно Поло
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Дилема

                                Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                                честно казано за регистрация не съм се замислял а и не ми трябва чакам и аз още за цена до ден два ще знам и ако човека който ще ми го достави няма нищо против да споделя цената че е от форума все пак ще я кажа ама при всички случаи е неколко пъти колко едно Поло
                                MRSP за щатите беше 7000 американски долара ПРЕДИ кризата т.е. някъде в края на 2007-а. Понеже го харесах, си сметнах разходите с доставка - тогава излизаше колкото Honda CR 250 F от тук - горе-долу 14000 лв. Това разбира се е груба сметка! Даже тогава си мислех, че ако ще дам толкова за него, защо да не дам толкова за хондата?

                                Мотора НЯМА СТОП!
                                Последно редактирано от господин никой; 21-05-08, 14:34. Причина: Добавка...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X