Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BETA TRIAL 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: BETA TRIAL 250

    Ами..има още разни снимки в темата за харманли екстрийм ../линка долу в подписа ми/
    ..а конкретно..триалката я имам отскоро ..няма много снимки с нея

    Коментар


    • #17
      До: BETA TRIAL 250

      ето и видео от оня ден
      https://htftp.offroad-bulgaria.com/mitkov/h%20e%20upd%20stari%20i%20tr/25032009004.mp4

      ..запишете го и го отворете после с медия плаер..не знам защо но някои машинки го възприемат като музикален файл..като го отвориш с медията обаче се вижда и картината

      Коментар


      • #18
        До: BETA TRIAL 250

        още сме малко грипави но пък
        с малкия направихме няколко видеота край блока

        завъртане
        https://htftp.offroad-bulgaria.com/mitkov/h%20e%20tr%20upd%20video/MOV00030.3gp

        още едно
        https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...o/MOV00027.3gp

        https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...o/MOV00026.3gp



        и..прословутото стоене на място

        1 во загряване
        https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...o/MOV00020.3gp

        и...вече стоене
        https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...o/MOV00021.3gp


        пробвах триалката и с гпс а каква скорост ще вдигне..да ви кажа ..върви си пробата бе на права от около 200метра..макс засечена скорост по гпс -80 км/час ..ако има още малко място ..мисля че и до 90 ще хване

        ето и малко снимки от интересни маршрути с триалката


























        ..всъщтност от..най интересните места ..няма снимки ..че на тях няма как да се закрепи човек до толкова че да снима
        а..никой не ще да кара с мен по чукарите
        Последно редактирано от mitkov; 30-03-09, 08:23.

        Коментар


        • #19
          До: BETA TRIAL 250

          Mitkov, извинявам се ако съм го пропуснал някъде между редовете, ама съм любопитен, колко излиза да си купи човек, що годе запазена траялка втора ръка? Кефи ме и май залитам на там

          Коментар


          • #20
            До: BETA TRIAL 250

            3000-4000лв

            Коментар


            • #21
              До: BETA TRIAL 250

              Извинявам се за въпроса но тъй като съм нов във форума а и в мотокроса като цяло , любопитно ми бешекъм кой бих могъл да се обърна за да ми намери някъкъв триал защото един приятел си взе на скоро пробвах и ми хареса в моя случай говорим за нещо елементарно по-слабо и по-старo. Благодаря предварително

              Коментар


              • #22
                До: BETA TRIAL 250

                ..В МОМЕНТА ИМА 2 ПРЕДЛОЖЕНИЯ НО СА ВСЕ ПО ЗА ОКОЛО 3000ЛВ
                не знам дали това имаш предвид

                Коментар


                • #23
                  До: BETA TRIAL 250

                  3000 е добре но ще се наложи да поработя за да досъбера парите мс за предложенито

                  Коментар


                  • #24
                    До: BETA TRIAL 250

                    искам да благодаря на колегата Милко от форума,който помогна да оборудваме бетата с нови ръчки на съединителя и спирачката -директно от испания






                    ..вече монтирани..разликата е голяма спрямо старите които едва ги хващах с 1 пръст..сега много леко се натискат и съединителя и спирачката и мотора реагира мигновенно на командите без усилие просто е удоволствие да се кара



                    ..за резерва -на "склад" си взех да си имам и една предна зъбчатка

                    още веднъж благодаря на колегата за навременната помощ

                    Коментар


                    • #25
                      До: BETA TRIAL 250

                      Ми те и гарнитурите ти седат вече 4 месеца в Баджо от Казанлък ,ама май не си назор за тях.Нщо де поне съм ги пратил
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • #26
                        До: BETA TRIAL 250

                        ..пепи не съм разбрал приятелю
                        извинявам се ..къде да ги потърся..търсих те на скайпа ама се криеш като говорител на ал джезира
                        шегувам се но..наистина не мога да те открия

                        Коментар


                        • #27
                          До: BETA TRIAL 250

                          напоследък времето позахладня и си стана екстра за триалки..лятото в жегата почти не я пипах ..но от 1 -2 седмици на сам..почти не е пропуснала ден


                          ..по пътя за към камънаците има различни интересни заигравки ..а преди човек да се ръгне в големите камъни е добре да обработи техниката и позагрее на е такива ..малко по леки препятсвия




























                          ..придвижването по асвалта ..става изключително и най вече е по този начин


                          ..на места има е такива .."връзки" между пътищата






                          ..е тука вече -цял ден може да се върти




                          ..как ви се струва тази местност за триал


                          ..камъните идват слаби и се цепят








                          .един от най сложните баири наоколо първият ден като го пробвах ми се стори че няма да може да се качи а и се здрачяваше и пробвах едва 2-3 пъти но 2 рият ден ..от първият път стана работата..


                          ..но на последният етап от качването е само пясък пръст и натрошена скала..и триал гумата предава фронта..запълва се пространството между грайферите и губи тракшън


                          ..иво хусаберга от форума също бе на гости единият ден ..та пробвахме и ктм 300 то на същия баир
                          ..друг аспект от карането на триалка който открих е изненадващониският разход на бензин..за цял следобяд въртяне и .. доста доста пот ..резервоара обикновенно "олеква" с..не повече от.. 3 литра

                          ето и малко аматьорско видео-отворете го с медиа плеер че странно но го разпознават комповете като музикален файл
                          https://htftp.offroad-bulgaria.com/mitkov/tr%20vid.mp4
                          Последно редактирано от mitkov; 26-10-09, 15:04.

                          Коментар


                          • #28
                            До: BETA TRIAL 250

                            от почти година се каня да отворя заглушителя на бетата ..
                            най накрая се наканих а то цялата работа за 15 тина минути
                            4 видийки се развиват и задната тапа която се оказа пластмасова -излиза..в нея има и гумена втулчица за уплътнение и това е цялата философия ..много добре направено качественно и леко при това


                            тук е показан разглобен..и с почистена вече тръбичка
                            старата вата бе доволно задръстена и изпечена..макар че още като взех мотора съм сигурен че е била още по зле защото мотора първите пъти като го карах пушеше отзад яко като го спра а като го карам с повече газ хвърляше искри нагар и запалено масло ..след няколко излизания и карания из гората с повечко газ се пооправи..но сега като гледам вътре пак имаше даста спечен нагар и дупчиците бяха позапушени

                            ..сега с новата вата и почистена тръбичка мотора първо работи по тихо и меко /заради което и бе основната причина да я сменя че ми надуваше главата/
                            второ дърпа доста по плавно и равномерно още от ниски и средни докато преди имаше прекъсвания малко в тягата на определени обороти отделно прилива на мощтност е осезаем а звука много много по приятен и ненатрапчив

                            аа..пробвах я и докато бе със свален заглушител ..изобщо не тегли без заглушител

                            Коментар


                            • #29
                              До: BETA TRIAL 250

                              няколко клипчета от днес
                              ..поопитах се да обиколя стадиона ни по външния кръг на задна гума
                              клиповете снимаха едни момчета от братската ромска тайфа..и малко трудно се разбрахме за синхрона но..








                              и няколко кръгчета..



                              Последно редактирано от mitkov; 03-02-10, 22:53.

                              Коментар


                              • #30
                                До: BETA TRIAL 250

                                пробвах да сменя задната гума ..но

                                понеже е безкамерна а тази която мислех да слагам бе посмачкана и събрана ..не стана.. голам зор ..след няколко различни неуспешни опита..май измислих разрешение..но още.."зрее"




                                .."газето" от форума който ми помагаше се същиса колко лека е задната ос..все едно е от лека пластмаса а всъщтност е метална






                                монтирах си обратно старата гума и след няколко обиколки край градчето ни до новострояща се магистрала намерих ново неочаквано интересно препятствие





                                ..към около 15 тото преминаване .. май вече взе да става забавно
                                Последно редактирано от mitkov; 22-03-10, 15:32.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X