Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАЖНО - Заглавията на темите - прочети и помисли !!!

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВАЖНО - Заглавията на темите - прочети и помисли !!!

    Бих искал да напомня на всички пишещи във форума ДА ВНИМАВАТ КАКВИ ЗАГЛАВИЯ СЛАГАТ И КАК УПОТРЕБЯВАТ ПОНЯТИЯТА СПЕШНО И ПОМОЩ в заглавията на темите си !!!

    Припомням че заглавия от една дума като СПЕШНО, ПОМОЩ, ПОМОГНЕТЕ и т.н, са запазени ЕДИНСТВЕНО за истински спешни случаи - застрашен живот, здраве, откраднато имущество и нужда от спешна помощ по въпроса.

    Независимо колко спешно ви трябва дадена част, информация за поправка, или съвет за покупка, заглавия като "ПОМОЩ !!!" на теми "кой мотор е по-джиджан", "коя лютеница е по-хубава" и "дървените обръчи по-добри ли са от железните" не се допускат.

    Предупреждавам че от днес нататък ТЕМИ С ТАКИВА ЗАГЛАВИЯ ЩЕ БЪДАТ СИСТЕМАТИЧНО ИЗТРИВАНИ И СИСТЕМАТИЧНО ЩЕ БЪДАТ НАЛАГАНИ НАРУШЕНИЯ на авторите им.

    Разберете сами, че е в собственият ви интерес да формулирате заглавието си по начин носещ максимална информация:

    "Нуждая се от спешен съвет при покупка на мотор Хонда еди какъв си модел" е много по-разбираемо от "СПЕШНО !!!!!!!!!!!!!!"


    Издъних се на Тюринг теста

  • #2
    До: ВАЖНО - Заглавия на темите - прочети и помисли !!!

    Абсолютно вярно,аз съм напълно солидарен с колегата, и се нервя за такива нови теми, и според мен такива хора трябва да бъдат сериозно наказвани.Това е раздел на който работата е наистина да спасява човешки животи,и да помага наистина на хора които са в беда.Ако всеки пише помощ с главни букви на какво да се обърне внимание.

    Коментар


    • #3
      До: ВАЖНО - Заглавия на темите - прочети и помисли !!!

      Да, това се отнася не само за участниците в този подфорум.
      Според мен, всички колеги следва да се съобразяваме с основните положения, приети от нас при регистрацията във форума, и преди да изпратим нова тема с някакво такова "странно" заглавие, малко да премислим какво пишем.
      Поздрави за инициативата.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • #4
        До: ВАЖНО - Заглавия на темите - прочети и помисли !!!

        Леле като се замисля , че и аз съм пускал тема с такова заглавие направо се .
        Абсолютно сте прави!!!!
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X