Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко е данъкът за Вашия джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Не си прав... НЯМАШ ПРАВО да оставиш бракуван автомобил на улицата - подлежиш на глоба или общината да ти утилизира автомобила...
    Декларираш още при бракуването, че автомобилът или е разкомплектован в дадена фирма (срещу документ), или че ще го държиш в СОБСТВЕН имот...
    Знам , но кой ги гледа ми беше мисълта .

    Коментар


    • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

      Напоследък гледат - периодично обхождат улиците и лепят лепенки на такива автомобили... Не вземеш ли мерки до известно време (месец?) - идват и разкарват автомобила...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

        Жоро, все пак колегата писа,че колата му е на село в гаража, тоест е в частна собственост. Тогава не се хаби ресурс обществен. След като е на частен имот и не ползваш обществените улици можеш да свалиш номерата си и да го отчислиш и тогава не плащаш данък. Но в момента, в който го сложиш на улицата без номера, тогава си идват ония с лепенките и става една....
        JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
        Тел: +359 887 847261

        Коментар


        • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

          Да де - колегата пишеше 'Ако го бракуваш и стои на улицата - няма данък'... С което не бях съгласен.
          В личен имот - пази си го колкото искаш без данък. Но при бракуването декларираш, че ще го съхраняваш в личен имот, а не на улицата..
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

            На всичките возила тази година данъкът е по-нисък. Примерно джипката миналата година беше 130 тази 122, като платих 116 лв. Даже моторетката от 94 миналата, тази година 89 лв.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              На всичките возила тази година данъкът е по-нисък. Примерно джипката миналата година беше 130 тази 122, като платих 116 лв. Даже моторетката от 94 миналата, тази година 89 лв.
              Демек, нЕма нужда от мрънкане.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                Демек, нЕма нужда от мрънкане.
                Тъй де - мустак - гребенче.....

                Коментар


                • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                  ... иии, аз ли съм пропуснал, или Гагич нищо не е писал за данъка на Хемиту ?
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    ... иии, аз ли съм пропуснал, или Гагич нищо не е писал за данъка на Хемиту ?
                    Да не би, да се ориентира към Кия?

                    Коментар


                    • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Да не би, да се ориентира към Кия?
                      Дизелова, та да е под 100 коня.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Дизелова.
                        16 лева е.

                        Коментар


                        • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                          Кое е 16 лв???
                          50 и нещо е при мен...Да взема и моята да я регистрирам в София
                          Панайот Бърдарски
                          0887 60 77 22

                          Коментар


                          • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                            София, Land Cruiser 100 4.2 150kW, без Евро в талона - 246.22лв с глоба 4лв за закъсняло плащане (забравих...).
                            Горе долу толкова е било и миналата година във Варна.

                            Коментар


                            • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                              Първоначално публикуван от MoridinBG Преглед на мнение
                              София, Land Cruiser 100 4.2 150kW, без Евро в талона - 246.22лв с глоба 4лв за закъсняло плащане (забравих...).
                              Горе долу толкова е било и миналата година във Варна.
                              Няма "глоба" - лихва е това... Преди, когато не се завеждаха автоматично, а трябваше да се декларират, имаше глоба... За едно тъпо ремарке с годишен данък 5лв ме глобиха 100лв...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                                София, Кия Соренто 147 КВ, Евро 6, с отстъпката за ранно плащане 2019: ~156 лв(2018: 606 лв)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X