Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко е данъкът за Вашия джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

    Исузу Тропер , 2001 г. 160 к.с. - 211,18 лв. с отстъпката .

    Коментар


    • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

      Тази тема е достатъчно основание за граждански протест, референдум, и тема за сваляне на правителството и промяна на Конституцията!!!

      Сапунисаните въжета и подготвените ламбени стълбове по Цариградско ще свършат работа - поне до Пловдив!

      Коментар


      • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Тази тема е достатъчно основание за граждански протест, референдум, и тема за сваляне на правителството и промяна на Конституцията!!!

        Сапунисаните въжета и подготвените ламбени стълбове по Цариградско ще свършат работа - поне до Пловдив!
        Напълно съгласен.За 120 КС плащам нема и две дневни надници ( одържани).Е не е Жиб.
        Жибовете тук си плащат за каране ОФ и т. н. по пестин и нагоре на полигона.На пътя са си , аам ..нормални.По-сериозните на платформи.
        Кефете се на живота и не прекалявайте с даденото.
        пп Бе не е ваша държавата...Може и да ме почнете , преди да се замислите!
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

          Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
          Напълно съгласен.За 120 КС плащам нема и две дневни надници ( одържани).Е не е Жиб.
          Жибовете тук си плащат за каране ОФ и т. н. по пестин и нагоре на полигона.На пътя са си , аам ..нормални.По-сериозните на платформи.
          Кефете се на живота и не прекалявайте с даденото.
          пп Бе не е ваша държавата...Може и да ме почнете , преди да се замислите!
          Тук ,където съм в момента,данъка е на кубатура и ЕВРО 1,2,3,4,5,6.....Няма и надница.1,6-ЕВРО4-105 Е.Баси и винетки нема,като се замислих..
          Дизелов Jeep, не е Jeep.

          Коментар


          • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

            Да са ни честити новите данъци! За новите автомобили ще намалее, но за по-старите дръгели, които се ползват масово у нас, ще се вдигне. Машините, които ползваме за оффройд, са предимно стари и прежалени и съответно попадат в най-неблагоприятната част от новата таблица. Данъкът на автомобили над 20г с европейски стандарти за изгорели газове евро0, евро1 и евро2 ще се вдигне с от 21% до 54%. Но пък за сметка на това данъкът на автомобили до 5г с Евро6 ще намалее с от 50% до 66%. Аз до сега плащах:
            Опел Монтерей 130КВтЧ (177к.с.) - 200.20 лв
            Изузу Трупър 66КВтЧ (90к.с.) - 44.88 лв
            Сузуки Самурай 52КВтЧ (70к.с.) - 26.00 лв
            От догодина ще е:
            Опел Монтерей 130КВтЧ (177к.с.) - от 242.24 до 308.31 лв
            Изузу Трупър 66КВтЧ (90к.с.) - от 54.30 до 69.12 лв
            Сузуки Самурай 52КВтЧ (70к.с.) - от 31.46 до 40.04 лв
            според каквото реши общината.
            За София са цифрите.
            Последно редактирано от Alexfield; 08-11-18, 17:42.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

              Аз май съм с най големият данък .Германия-Дискавъри тд5 2000г. До седмица е в България. Хубавото е че ще мине на български табели и ще ми върнат данъка за остатъчният период, даже и застраховката .
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181108_164707.jpg
Прегледи:1
Размер:236.3 КБ
ID:5802078
              0877 44I 88I
              Самурай 1,3
              Дискавъри ТД5

              Коментар


              • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                Днес платих данък ГО. Оказа се, че Булинс наказват собственици на повече автомобили и се наложи да се ориентирам към други, които не наказват. Всъщност е редно за 2-ра, 3-та и т.н. коли да има намаление, защото не мога да ги карам всичките едновременно.
                Опел Монтерей (3200 куб.см.) - 346.10 лв
                Изузу Трупър (2300 куб.см.) - 326.31 лв
                Сузуки Самурай (1300 куб.см.) - 262.26 лв
                Общо 935 лв
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                  Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                  Днес платих данък ГО. Оказа се, че Булинс наказват собственици на повече автомобили и се наложи да се ориентирам към други, които не наказват. Всъщност е редно за 2-ра, 3-та и т.н. коли да има намаление, защото не мога да ги карам всичките едновременно.
                  Опел Монтерей (3200 куб.см.) - 346.10 лв
                  Изузу Трупър (2300 куб.см.) - 326.31 лв
                  Сузуки Самурай (1300 куб.см.) - 262.26 лв
                  Общо 935 лв
                  Достра странен поглед към застраховките, като такива.

                  Един вид, ако имам 20 или 200 коли на мое име, за колко от тях би трябвало да плащам НУЛА, и дали не трябва да ми върнят някой лев?

                  Коментар


                  • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                    ...Всъщност е редно за 2-ра, 3-та и т.н. коли да има намаление, защото не мога да ги карам всичките едновременно. ...
                    Ти не, но твои подопечни със сигурност могат заедно с всички произтичащи от това евентуалности. По твоята логика и данъчните требе да ти върнат некой лев, щото нали не абиш пътищата с всичките коли едновременно.

                    П.П. 4000 кубика - 190к.с. - 211 лева в общината - София. За 2019-та очаквам над 300.
                    П.П.П. Май ще се слиза на Тойота .
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                      Аз лично притежавам три возила в движение. Управлявам ги САМО аз, но за сметка на това плащам за трите ГО, данък, ГТП. За мотора ми е относително най-скъпо - 94лв. (нищо, че е 90-та и 600 куб.).
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                        Имам 4 коли и два мотора.Данъка за най-новата е 309 лв.Гражданската около 308 лв на товарната,на другите 220-260 лв.На мотора ГО 110 лв.миналата година 77 лв.в Армеец беше.Данъка на мотора май беше 42 лв.650 куб.но има катализатор евро 4 ако не бъркам.

                        ааа ..забравих,само аз ги карам,от три дни жената присвои джипа.Което ме подсеща,трябва ли да фигурира в полицата като водач.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                          5.7 литра 380 и малко коня ми взеха 200и няколко долара гадовете,вдигнали са цените нещо,застраховката за 6 месеца ми е 135 долара
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                            Имам 15 коли и 28 апартамента и ме карат за всичко да плащам всичко. Само аз ги ползвам. Гадна държава, ей.

                            Коментар


                            • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                              Абе вие продавате нещо,или се хвалите
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                                Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                                Имам 15 коли и 28 апартамента и ме карат за всичко да плащам всичко. Само аз ги ползвам. Гадна държава, ей.
                                Спама е по-долу!
                                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X