Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сценарио игра 15.03.09

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сценарио игра 15.03.09

    С колегите от Пазарджик, София и др. градове ще направим сценарийна игра на 15 март.
    Играта ще се проведе около с. Церово. Селото се намира близо до магистралата към Пловдив. Подробностите се пазят в тайна за да е интресно на всички . Ще има скара бира и т.н.
    Без такса участие е. Условие е да се играе само с топчета на организатора. Такива ще бъдат предложни на място. Оборудване под наем също.
    Всеки е добре дошъл. Към момента са заявили желание за участие към 70 човека. Хубаво би било някой ако иска да се включи да пише тук или да се свърже с мен за да имаме все пак някаква представа колко хора ще сме и още повече хора които ще наемат оборудването.

  • #2
    До: Сценарио игра 15.03.09

    Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
    С колегите от Пазарджик, София и др. градове ще направим сценарийна игра на 15 март.
    Играта ще се проведе около с. Церово. Селото се намира близо до магистралата към Пловдив. Подробностите се пазят в тайна за да е интресно на всички . Ще има скара бира и т.н.
    Без такса участие е. Условие е да се играе само с топчета на организатора. Такива ще бъдат предложни на място. Оборудване под наем също.
    Всеки е добре дошъл. Към момента са заявили желание за участие към 70 човека. Хубаво би било някой ако иска да се включи да пише тук или да се свърже с мен за да имаме все пак някаква представа колко хора ще сме и още повече хора които ще наемат оборудването.
    Добре де, а поне от колко часа ще се събирате?
    И веднъж като ме убият, ще има ли поправителен, или ще наблягам на бирата и скарата?

    Коментар


    • #3
      До: Сценарио игра 15.03.09

      Ето малко повече инфо за организацията на играта:
      "Място: Изоставена махала близо до язовир Тополница
      Дата: 15.03.2009

      Час и място на срещата:
      11:00 на входа на село Церово – от София посока град Пазарджик

      Тръгва се по магистрала Тракия,отбивката се пада на разклона за Велинград-Церово.

      Храна и напитки: Ще има бира,вино,безалкохолни,сандвичи и скара .

      Цена за участници без своя екипировка- 40 лева (включва екипировка + 500бр топчета)
      Други цени :
      500бр топчета -30 лв
      допълнителна бутилка CO2 - 3 лв.;
      Такса за участие: няма

      Допускат се само играчи с топчета закупени от организатора ! Цените са единствено и само за конкретната дата."

      Мисиите ще са няколко и ще различни и зависи от това колко хора ще се съберат и как ще се разделят по отбори. Ще имаш опции да се "лекуваш" и т.н. При всички положения няма да ти се размине само с една синка освен ако не ти харесат кебапчетата
      Тръгвне от София: 9.30 на OMV Горубляне. Койте е без кола или пък има места в колата си нека пише да се комбинираме. Няма нужда да ходим с 100000000 автомобили да замърсяваме въздуха.

      Коментар


      • #4
        До: Сценарио игра 15.03.09

        Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
        С колегите от Пазарджик, София и др. градове ще направим сценарийна игра на 15 март.
        Играта ще се проведе около с. Церово. Селото се намира близо до магистралата към Пловдив. Подробностите се пазят в тайна за да е интресно на всички . Ще има скара бира и т.н.
        Без такса участие е. Условие е да се играе само с топчета на организатора. Такива ще бъдат предложни на място. Оборудване под наем също.
        Всеки е добре дошъл. Към момента са заявили желание за участие към 70 човека. Хубаво би било някой ако иска да се включи да пише тук или да се свърже с мен за да имаме все пак някаква представа колко хора ще сме и още повече хора които ще наемат оборудването.
        70 човека - май ще е трудна организацията ?
        Толкова са преди да разберем колегите с истинското оръжие - а сега ще подминат 100 .
        Малко повече разяснение на начина на провеждане- отбори , колко човека в един отбор , как ще са престрелките , смесени или не отбори и т.н. ?
        Сигурно имате опит - пишете !

        Коментар


        • #5
          До: Сценарио игра 15.03.09

          За 100 човека не се наемам да прогнозирам. От заявилите участие има и от хората със собствени пушки. От всички изявили желание винаги има отказали се в последния момент поради някаква причина. Така, че бройката ще е неизвестна до деня преди събитието да не кажа в деня на събитието.
          Отборите са обикновенно 2 (тоест всички участват на куп) и ще се разделим на място. Какво имаш предивд под смесени? Като се замисля отговора е да за всеки аспект жени и мъже, млади и стари, познати и непознати, новобранци и профита ..... На място е разпределянето по отборите.
          Каквото и да стане ... важното е да си направим един много емоционален ден

          Коментар


          • #6
            До: Сценарио игра 15.03.09

            Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
            За 100 човека не се наемам да прогнозирам. От заявилите участие има и от хората със собствени пушки. От всички изявили желание винаги има отказали се в последния момент поради някаква причина. Така, че бройката ще е неизвестна до деня преди събитието да не кажа в деня на събитието.
            Отборите са обикновенно 2 (тоест всички участват на куп) и ще се разделим на място. Какво имаш предивд под смесени? Като се замисля отговора е да за всеки аспект жени и мъже, млади и стари, познати и непознати, новобранци и профита ..... На място е разпределянето по отборите.
            Каквото и да стане ... важното е да си направим един много емоционален ден
            Под смесени - имах пред вид дали има разделение на мъже и жени - но ти си ми отговорил.
            Вече разбрах - 70 човека на 2 отбора и стрелба. Наистина ще е шоу и забавление , но аз ще съм зрител - такива приемат ли се ?

            Коментар


            • #7
              До: Сценарио игра 15.03.09

              Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
              такива приемат ли се ?
              Ако обслужват скарата

              Коментар


              • #8
                До: Сценарио игра 15.03.09

                Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
                Ако обслужват скарата
                Тоя пак се уреди и митко ще е зрител ама иска друг да му обслужва скарата пък той само да набива... митак мисля че няма да се стърпиш да не се включиш и да изкочиш в гръб на 20 човека и с 2 откоса да ги поразиш. Еххххх спомени спомени. Тази година ще си ги върнем

                Коментар


                • #9
                  До: Сценарио игра 15.03.09

                  Как се развиха нещата около скарата и на нея ?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Сценарио игра 15.03.09

                    52 човека, скарата беше ..... накрая нищо не остана опашката беше голяяяяяма
                    горе долу приятно местенце
                    тази седмица са ни на гости пазарджиклии връщат гостуването на панчарево. Пускам тема за това

                    Коментар


                    • #11
                      До: Сценарио игра 15.03.09

                      Мнооого сухо ... явно пак са те били като мече у дерек

                      Коментар


                      • #12
                        До: Сценарио игра 15.03.09

                        Аз минах с 2 кюфтета, после 1 наденица и накрая с още 2 пържоли. Разреждах с фанти и много вода. Това по основния ти интерес.

                        Самите мисии бяха с променлив интензитет, като имаше промъквания докато се разрази пълната битка, при която ударените излизаха до "лечебницата" и после се връщаха. Около къщите нямаше много укрития освен в едно дълбоко дере, но самите постройки и оградите им ставаха за интересни престрелки. По едно време се промъхнах в едната къща и през прозореца видях 3ма на напречната ограда, обаче прозорецът все още беше остъклен... поне докато му вкарах отвътре един приклад и ги зачатках, докато още дрънчаха стъклата.

                        Обаче най-касапското беше в мисията, когато 10 от нас трябваше да удържат една къща срещу всички останали. Аз бях на открито и под кърстонаия огън издържах колкото можах, обаче после останах да гледам. Няколкото човека отвътре струляха през всякакви прозорци и дупки в стените, като нападащите дадоха сума жертви без да ги изкарат. Част от тях се качиха на покрива и се пробваха да стрелят между керемидите, обаче под тях имаше плоча и не стана. Мартин май беше вътре, та може да разкаже повече.

                        Та, добре се попуцахме 50 и кусур човека, при условие, че поне още 30 не дойдоха заради прогнозата за лошо време, която тотално не се сбъдна, или щото лошо се бяха нарязали предишната вечер.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Сценарио игра 15.03.09

                          Даже не съм разбрал че е имало човек на покрива. То в таз плевничка влизаха топчета от всяка възможна цепка - изстрели на сляпо.
                          Тъй като другите не спазиха предварителната уговорка и се полакомиха да бият наред, засада не стана и се пуцаше като на голямата война 1 от джиповете даже имаше изпълнение само цев се подава от над стената и започва да стреля автоматично на посоки. Това също не доведе до резултат докато не ни превзеха стратегически направената ни дупка в стена и от там вече се подаде цев която ни изчатка Вътре беше като във филм. Сигурен съм че десетките които избихме не си признаваха и се връщаха отново и отново да отнесат по някое топче. Аз лично цепнах 7 през моя си процеп с единични изстрели без изобщо да разберат от къде им идва Предполагам е имало и други жертви при автоматичните престрелки. По груби сметки при наща къщичка сигурно са умряли към 20 човека беше като във филм както казах

                          Коментар


                          • #14
                            До: Сценарио игра 15.03.09

                            Нападащите бягаха до лечебницата и се връщаха на талази, затова там отнесохте общо поне 50 човека.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Сценарио игра 15.03.09

                              Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                              Нападащите бягаха до лечебницата и се връщаха на талази, затова там отнесохте общо поне 50 човека.
                              Ти единствения свидетел ли си

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X