Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 КАРЛОВО-info

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 4х4 КАРРЛОВО-info

    Първоначално публикуван от joro_vitara Преглед на мнение
    Цялата Ботевградска група чака с нетърпение да се нареди до карбоня.
    Голяма банда сте Ботвградци .Дебнете го добрия стар председател като хиени да си хапнете парче месо/карбон/.
    --------------------------------------------------------------
    Ал. Иванов
    +359888561561

    Коментар


    • #17
      До: 4х4 КАРРЛОВО-info

      Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
      Голяма банда сте Ботвградци .Дебнете го добрия стар председател като хиени да си хапнете парче месо/карбон/.
      Не си прав Алекс искаме само да се наредим до КАРБОНЯ за снимки.

      Коментар


      • #18
        До: 4х4 КАРРЛОВО-info

        Днес малко по карах......и според мен трасето ще бъде доста интересно,ще има няколко ниски моста за преминаване,естественно с няколко дълбочки рекички,абе рали,рали ама не е лошо да си прегледате и лебедките.

        Коментар


        • #19
          До: 4х4 КАРРЛОВО-info

          Ще ги прегледаме щом казваш! Очакваме перфектна организация от теб .
          Поздрави

          Коментар


          • #20
            До: 4х4 КАРРЛОВО-info

            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
            Ще ги прегледаме щом казваш! Очакваме перфектна организация от теб .
            Поздрави
            Е теб мога и да не те мисля,ти ще си вземеш 2-3 резервни,а и сега се сещам,че на едното мостче може да влезеш с багажника от горе , а да излеаеш без него .

            Коментар


            • #21
              До: 4х4 КАРРЛОВО-info

              Днес направих ме част от първия етап.Както обявих този етап ще е изцяло по полски пътища ,част от които са много скоростни,а има такива който са доста бавни с големи оврази.Има няколко преминавания на река "Стряма",като на едно такова на пръв поглед безобидно място си останах ме в реката.






              благодарение на тази сериозна машина излезнах ме от реката

              ,на места реката е подкопала пътя и се налага заобикаляне



              ,другата седмица продължаваме.
              Последно редактирано от Петър Радев; 29-03-09, 19:48.

              Коментар


              • #22
                До: 4х4 КАРРЛОВО-info

                Ми, да готвим подводници и каменояди, а?
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #23
                  До: 4х4 КАРРЛОВО-info

                  Така като гледам май няма да е много бързо(скоростно) състезанието.
                  OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                  www.offroadprimorsko.com
                  0899883765

                  Коментар


                  • #24
                    До: 4х4 КАРРЛОВО-info

                    Така след като завърши поредното приключение ВАРНА ОФРОУД 2009 на което за съжаление не можах да присъствам по обективни причини свързани с подготовката на КАРЛОВО 4Х4- 2009г., е време да ви запозная с типа на трасето което съм подготвил.Първия ден бях решил да се проведе изцяло по полски пътища ,но се оказа ,че има прекалено много преминавания на натоварени пътни шосета,железопътни линии и села,затова го промених и по моето скромно мнение се получи едно много добро трасе с всички елементи на офроуд.Старта ще бъде даден близо до гр.Карлово,започва с прави дълги и скоростни отсечки за загрявка,

                    след това има премиване на реки с много трудна навигация и точките по роудбук са през 7-8 метра, ще има маркировки с ленти.

                    На няколко места се слиза под мостове и дали ще излязат добре зависи единствено и само от пилота и навигатора,няма абсолютно нищо сложно в преминаването им,аз не подходих правилно,без блокажи и затова се получи това,но все пак нали трябва да има места и за публика, а ако иска някой герои може да влезе и да пробва трасето(като тези на ВАРНА ОФРОУД 2009).

                    След всичко това се влиза в гората ,където ще се насладите на невероятната красота на Средна гора,има участъци с изкачване и спускане ,има коловози,има дълги калдъръмени отсечки с леки завои(невероятен кеф 7 км.),където да развинтвате до край.

                    На 63 км. е финала за клас”АДВЕНЧЪР”и сервизна зона за „ЕКСПЕРТ”.Това е комплекс „Бяло Камене”и се идва и с нормален автомобил,има ресторант ,кафе на което сервизите да изчакват.Ако времето е лошо и вали ще бъде финал за деня .Времето за „ЕКСПЕРТ”няма да бъде спирано и всеки екип ще прецени дали да спре за ремонти или да продължи.За тези които искат да заредят гориво ,трябва сервизите да носят туби.БЕНЗИНОСТАНЦИЯ има само долу в село Старосел!!!.По нататък трасето продължава като се изкачва един връх които обикновено е мокър и може да затрудни някои участници,следва спускане в ниското , по една много интересна пътека ,а след това много газ,после пак преминаване през горски пътища и пак много газ.Финала ще е в село Соколица .Обща дължина за първия ден 120км и време за преминаване 6 часа.


                    Забравих да добавя,че след всички ще има затваряща кола за оказване на помощ на закъсалите(ако има такива).
                    Последно редактирано от Петър Радев; 05-05-09, 15:09. Причина: продължение

                    Коментар


                    • #25
                      До: 4х4 КАРРЛОВО-info

                      Здравейте. Май ще се набляга на по скоростни отсечки или...?
                      Не за друго ама още не мога да си свикна на колата и точно се чудя дали да режа като Явор или първо да мине Карлово а после магарии да правим.Ако има много екстриим трябва да мисля , че нещо центъра на тежеста много високо.
                      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • #26
                        До: 4х4 КАРЛОВО-info

                        Като цяло трасето се редува скоростни отсечки и горски пътища ,но категорично няма места на които да се влачиш на една страна ,да буташ дървета или да се подпираш по тях,така ,че за сега няма нужда да я режеш.

                        Коментар


                        • #27
                          До: 4х4 КАРЛОВО-info

                          А за маршрут през с.Богдан за връх Богдан и от там х.Чевира и с.Старосел не сте ли мислили
                          За коя дата е насрачено състезанието

                          Коментар


                          • #28
                            До: 4х4 КАРЛОВО-info

                            Вторият състезателен ден ще бъде по труден с повече километри(200км) ,отново ще има сервизна зона със спиране на времето за 30 минути.Старта ще е близо до гр.Карлово и започва с полски пътища ,преминава по подножието на Стара планина като също има много скоростни отсечки ,доста места с оврази,много живописни гледки.Бях намерил един страхотен път в Калоферския балкан ,но се появи едно место(където в доброто старо време Янчо да каже да се обадим на мама) доста тясно с голям отвес, където ще има много лебедки или тапа ,затова засега отпада(ако Янчо и Тодор Христов участваха бих го оставил ,че имам да си връщам,ама уви не искат участват) .Янчо Терзиев ще бди за вашата безопасност и ще помага на закъсалите като затваряща кола,така ,че на мама телефона ще работи.




                            .......следва продължение.За сега стига офроуд,че ме чака отвън едно козленце
                            Последно редактирано от Петър Радев; 05-05-09, 20:17.

                            Коментар


                            • #29
                              До: 4х4 КАРЛОВО-info

                              Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
                              А за маршрут през с.Богдан за връх Богдан и от там х.Чевира и с.Старосел не сте ли мислили
                              За коя дата е насрачено състезанието

                              Има доста пътища в тези район,но само ако участваш, ще разбереш маршрута

                              Дата на провеждане 12-14 юни,краен срок за изпращане на заявката 08.06.2009 г. 18:00 ч.

                              http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=334
                              Последно редактирано от Петър Радев; 05-05-09, 15:03.

                              Коментар


                              • #30
                                До: 4х4 КАРЛОВО-info

                                Първоначално публикуван от Петър Радев Преглед на мнение
                                Като цяло трасето се редува скоростни отсечки и горски пътища ,но категорично няма места на които да се влачиш на една страна ,да буташ дървета или да се подпираш по тях,така ,че за сега няма нужда да я режеш.
                                Благодаря много!!!Спестихме си лев
                                ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X