Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нека спрем цигарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нека спрем цигарите

    Първоначално публикуван от rockyTDI Преглед на мнение
    И аз се мъча да ги откажа, като ги намалявам, дали ще стане?
    Не, само ще те мъчи още повече никотиновия глад. Хвърли ги в боклука и забрави за тях

    Коментар


    • От: Нека спрем цигарите

      [QUOTE=Кольо;2034069]Марто, все пак прочети книгата. Много хора се хвалят, че им е помогнала, може и на теб да.
      Книгата ти дава психическата нагласа, че вече не си пушач. Абстиненцията била много лесна за преодоляване когато си настроен да я посрещнеш. Важното е да не се чувстваш жертва, по-скоро богопомазан, че вече не си пушач.
      Абе прочети я:
      duhmarketing.ucoz.com/Alan.Kar.The.Easyway.to.Stop.Smoking_New_Release.pdf
      Доста се порових в нета докато я намеря да се чете онлайн, ама все пак...

      Прочетох книгата за два часа с прекъсвания и от две кутии на ден в продължение на 22г. в момента съм на нула.
      Няма да казвам от кога не пуша,но никога не съм изкарвал повече от половин час, дай боже да устискам защото до сега не съм се мотивирал толкова много.
      Успех на всички щастливи непушачи и на всички бъдещи щастливи...
      Кия Спортидж 2000тди
      Всеки шут отзад-е крачка на пред

      Коментар


      • От: Нека спрем цигарите

        2 години БЕЗ...
        Кефя се!
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • От: Нека спрем цигарите

          Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
          2 години БЕЗ...
          Кефя се!
          2 години и 6 месеца без.
          и аз се кефя,ама пусто като си пийна ми се допушва,ей тогава е мъката и си сипвам още едно
          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
          Dacia Duster 4WD

          Коментар


          • От: Нека спрем цигарите

            И аз да се похваля. 2 години и 7 месеца БЕЗ.

            Коментар


            • От: Нека спрем цигарите

              ... шест години - БЕЗ!

              Коментар


              • От: Нека спрем цигарите

                Всичките досега без и нито една със, ама нали съм малък още....!!!
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Нека спрем цигарите

                  Почти месец без цигари Ама 2 пъти сънувам че пуша и жената ме хваща. Събудих се с вик
                  Ама не ми липсват много.
                  Калин Владов,09РСПБЗН

                  Коментар


                  • От: Нека спрем цигарите

                    25 години по кутия и половина, а от 3,5 години - без цигари. Спрях ги от раз и нито за секунда не ми се е искало да запаля. Не вярвах, че мога да ги откажа някога. Наистина е въпрос на нагласа и мислене. Радвам се, че съм непушач.

                    Коментар


                    • От: Нека спрем цигарите

                      На 30 март направих 4 год. откак ги спрях. И не мие за първи път. През 87 пак спрях за 5 г.
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Нека спрем цигарите

                        Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                        Почти месец без цигари Ама 2 пъти сънувам че пуша и жената ме хваща. Събудих се с вик
                        Ама не ми липсват много.
                        Оооо, и на мене ми се е случвал кошмара да сънувам, че пуша...
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • От: Нека спрем цигарите

                          Над 6 години без цигари, ама Вие що ги ги броите годините, нима още ви се пуши?
                          Спирането на цигарите е стрес за организма, от който може да има последици.
                          Цигарите са по-вредни за околните и близките, за наследството и джоба.
                          Кефя се на всеки, който може да ги ограничи до 4-5 на ден. Е аз не можах и скъсах от раз. Ето я и моята формула: "Хайде де, моя приятел Стефан може да ги спре, аз не. Той да не е ....по-можещ. " После се иска да си впрегнеш ината и готово.....Е до шестата година продължава да ти се припалва, но все по-рядко , по-натам ще видим.....но наистина усещането без цигари е уникално, сравнимо с прераждане.
                          Та, който иска да си пуши, да си пуши, стига да не ми пречи, който иска да ги спира му желая успех и да знае, че сега е момента да си пробва волята и ината.
                          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                          Коментар


                          • От: Нека спрем цигарите

                            ...шест,а може и повече вече да са годините..без цигари.С Т....КС ги отказах.но не по таблицата на пиене,а на принципа "...когато се сетя",даже и през две минути...бях се натровил с хапчета направо,но ефекта го постигнах.Не препоръчвам моята схема,всеки си знаеУспех на кандидат отказващете се,а на отказалите се-не се предавайте
                            HUSGVARNA 630 SMR
                            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                            Коментар


                            • От: Нека спрем цигарите

                              Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                              ... Ето я и моята формула: "Хайде де, моя приятел Стефан може да ги спре, аз не. Той да не е ....по-можещ. " После се иска да си впрегнеш ината и готово....

                              Това е схемата ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Нека спрем цигарите

                                Пушех ги след седми клас в продължение на 19 години. През това време не съм и пробвал да ги отказвам. Една сутрин отидох на място където не можех да си купя цигари а имах само 2.... сви ми се сърцето от яд. Точно тогава осъзнах, че съм зависим и тези 2 цигари ми бяха последните! Понякога паля хубава пура при повод, но цигара - нкога.
                                Отказването мина без особени драми, точно защото бях РЕШИЛ да ги разкарам. Не броя и времето защото знам, че няма да пропуша.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X