Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TT-33 7.62x25

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: TT-33 7.62x25

    Даже психолозите казват че звука от зареждане на оръжието има по силен ефект върху психиката от колкото предупредителен изстрел .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: TT-33 7.62x25

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Даже психолозите казват че звука от зареждане на оръжието има по силен ефект върху психиката от колкото предупредителен изстрел .
      Има логика. Пробвано.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: TT-33 7.62x25

        Извинявам се, че питам в тази тема, но някой да знае от къде мога да си закупя Дулен компенсатор за ТТ.
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • От: TT-33 7.62x25

          Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
          Извинявам се, че питам в тази тема, но някой да знае от къде мога да си закупя Дулен компенсатор за ТТ.
          Питай Влади 333.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: TT-33 7.62x25

            Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
            Извинявам се, че питам в тази тема, но някой да знае от къде мога да си закупя Дулен компенсатор за ТТ.
            Гледам, че си в Стара Загора - инак вчера пак гледах във същият магазин от връзката, която си пуснал - цената е 80лв. Всъщност, те дефицит ли представляват?
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: TT-33 7.62x25

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Даже психолозите казват че звука от зареждане на оръжието има по силен ефект върху психиката от колкото предупредителен изстрел .
              Абсолютно вярно!!!
              Когато започнах навремето в МВР стар оперативен работник по повод ми каза: "Ще го заредиш пред него, да види".
              Веднъж съм го пробвал, споменах му майката извадих го и заредих. Обекта беше по корем в канавката и викаше "Чакай".
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • От: TT-33 7.62x25

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Гледам, че си в Стара Загора - инак вчера пак гледах във същият магазин от връзката, която си пуснал - цената е 80лв. Всъщност, те дефицит ли представляват?
                По принцип палеца за пълнителя ; гумената ръкохватка и дулния компенсатор са тунинг на сръбската версия на ТТ.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: TT-33 7.62x25

                  Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                  Абсолютно вярно!!!
                  Когато започнах навремето в МВР стар оперативен работник по повод ми каза: "Ще го заредиш пред него, да види".
                  Веднъж съм го пробвал, споменах му майката извадих го и заредих. Обекта беше по корем в канавката и викаше "Чакай".
                  Почти същото съм правил срещу тълпа от 100-200 араби. Бяха се струпали пред портала и конвоя не можеше да излезе. От вишката изстреляха една лента с ПК-то над главите им, а те само се хилеха и тогава ми падна пердето, изритах портала и излязох навън пред тях. Не знам колко кисела физиономия съм имал, но като изщрака затвора на АК-то и започнах да благославям майките им моментално се пръснаха отстрани на пътя и никой дума не посмя да обели.
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • От: TT-33 7.62x25

                    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                    Почти същото съм правил срещу тълпа от 100-200 араби. Бяха се струпали пред портала и конвоя не можеше да излезе. От вишката изстреляха една лента с ПК-то над главите им, а те само се хилеха и тогава ми падна пердето, изритах портала и излязох навън пред тях. Не знам колко кисела физиономия съм имал, но като изщрака затвора на АК-то и започнах да благославям майките им моментално се пръснаха отстрани на пътя и никой дума не посмя да обели.
                    Имам подобна случка на караул в плевенския дисцип като школник преди повече от 20 г.Ефекта беше същия, ама душицата ми се беше събрала в петите

                    Коментар


                    • От: TT-33 7.62x25

                      Единственото което ми харесва е цената 80-100 лв!За мен това оръжие е по-скоро за колекция!Калибъра е по-подходящ за Шпагина!
                      Относно пробивната мощ - съгласен съм,но един 9Х19 100 грейна Хиртенбергер +Р+ е по-бърз(незнам дали не дупчи и повече) от стандартния 7.62ТТ и Глоковете ги прекарват ,въпреки че не е препоръчително за други пищови освен картечните!

                      Коментар


                      • От: TT-33 7.62x25

                        Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                        ,но един 9Х19 100 грейна Хиртенбергер +Р+ е по-бърз(незнам дали не дупчи и повече) от стандартния 7.62ТТ
                        Би ли споделил началната скорост на "Хиртенбергера". Любопитен съм.
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • От: TT-33 7.62x25

                          Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                          Единственото което ми харесва е цената 80-100 лв!За мен това оръжие е по-скоро за колекция!Калибъра е по-подходящ за Шпагина!
                          Относно пробивната мощ - съгласен съм,но един 9Х19 100 грейна Хиртенбергер +Р+ е по-бърз(незнам дали не дупчи и повече) от стандартния 7.62ТТ и Глоковете ги прекарват ,въпреки че не е препоръчително за други пищови освен картечните!
                          И аз мисля, че ТТ е предимно за колекция и за кеф.Причините са ясни на всички.Е, един мой колега го ползва и за да си трепе прасетата, ама кой каквото си гледа Преди години се опитах да гръмна една кокошка с Глока и след петия неуспешен изстрел прецених, че похарчих повече отколкото струва кокошката и хукнах да я гоня с ножа
                          Последно редактирано от traktorist; 09-11-12, 19:14.

                          Коментар


                          • От: TT-33 7.62x25

                            Преди доста години (да речем повече от 30) кумът на родителите ми, полковник от гранични войски, трепеше гривяци с ТТ-то и то по 2! Като ги издебнеше на някое дърво и дум, дум и 2 падат а останалите се разлитат. Колко патрона е издумкал за да го постигне това, не знам. Човека вече е на преклонна възраст, а на мене една от мечтите ми е да постигна неговото умение в стрелбата от онова време!
                            "Do not correct a fool, for he will hate you;
                            Correct a wise man, for he will appreciate you."

                            Коментар


                            • От: TT-33 7.62x25

                              Видях, че има раздвижване по темата и реших да пусна една снимка на последната доработка.
                              Материала на дръжката е черен полиамид за лагерни втулки-много здрав и сравнително еластичен. Крайната обработка на формата си е мое дело. Остават накатките. Получи се много удобна дръжка и най - важното много по-здрава от старата дървена.Първата свобода събота ще бъде отпразнувана с пукотевица на стрелбището.

                              Последно редактирано от nickbochev; 11-11-12, 16:13. Причина: снимка

                              Коментар


                              • От: TT-33 7.62x25

                                PS. Следващите две снимки са направени по настояване на вманиачения ми брат, чиято ежедневна работа е свързана с оръжия, отскоро пристрастен читател на форум OFF ROAD. Просто реши, че поста ми е твърде постен, а коментара беше : Баси готината антика!
                                http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1...tDuaN3F2SD.JPG
                                http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2...6ESX4aHa8Q.JPG
                                Последно редактирано от derhunter; 11-11-12, 18:25.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X