Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор и сравнение на АТ гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

    Първоначално публикуван от Baba Radka Преглед на мнение
    Преди имах МП 2 обуто с BFG mud и втори път няма повечеда направя тази грешка. За мен тези гуми са по-зле от средна хубост. В калта стават на големи буци от кал и грам не се чистят.
    Може ли да ми разясниш какво не ти хареса в BFG Mud-a? Понеже съм се хвърлил на новата такава, често ходя около Бургас да се калям (въпреки че съм от София, но нали знаеш - "от където жената, от там и родата"). Като цяло съм останал с добри впечатления от BFG-то точно за камънак, кал и не малко асфалт (особено новите КМ3, които едни приятели търкалят в чужбина и са доста доволни)
    Тел / Viber: +359 889 396 793

    Коментар


    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

      BFG МТ-Слаба за цената си гума-(като проходимост)!
      Едни Saffari-510 сравнени с BFG MT със СЪЩИЯ диаметър естествено ги правят криви отвсякъде и в кал,и в сняг по гората.
      А цената им е наполовина!
      Иначе що се отнася до качество,баланс BFG MT са добри!
      Ласа ОК-144 също ги бие и в кал,и в сняг.
      П.П.С тези модели гуми съм ги сравнявал лично,с тези давам примери....-иначе може би са по-слаби и от много други!?
      Последно редактирано от Янко Желязков; 06-02-19, 09:29.

      Коментар


      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

        Темата не е ли за АТ гуми ?!
        Така се размива и хората, особено тези които не са наясно с материята и искат да научат нещо ново, се объркват.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

          Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
          Едни Saffari-510 сравнени с BFG MT със СЪЩИЯ диаметър естествено ги правят криви отвсякъде и в кал,и в сняг по гората.
          А цената им е наполовина!
          ... и като излезеш на асфалта с возило, дето може да се движи с над 80, много бързо разбираш защо е наполовина.

          И по темата - BFG KO2 е здрава, тиха, издържлива и добре балансираща се гума. Но на мокро е гОла вОда.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

            Спарки-110км/ч им е индекса на това Сафари.
            Балансирани със 100 се карат без яд.
            И да-извинявам се,че от АТ минахме на МТ,но колегата по-горе попита за МТ на BFG...

            Коментар


            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

              HiFly AT601 стават ли за нещо?

              Коментар


              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                HiFly AT601 стават ли за нещо?
                https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=214680
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                  Мерси! Прочетох, но инфото е оскъдно. Грайфера е ясен, че имитира ДинаПро А/Т в лека разновидност. При авто гумите тия китайци са си нормални гуми от нисък клас. Въпроса е, че при джипа грайфера е това което "работи" много повече, докато при колите основно гумите просто се "търкалят" като най-често изключение от моето изказване е момента със спирачките.
                  Мен ме интересуват основно: Здравина, качества в нормален оффроуд, и чак тогава надежда, че ще стават за сняг

                  Коментар


                  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                    Здравейте, от няколко дена съм собственик на Сузуки Джимни! Постегнах го, повдигнах го леко и дойде ред за гумите! За да не се лъжем и замайваме излишно, парите в които трябва да се вместя са маааксимум 200-250 кинта на парче! Естествено като всички искам златната среда - колкото се може по-малко пари ама да е по-хубава гумата! ;-) Уж го взех само за лов и за ранчото през зимата, ама много ме кефи да го карам и сега другата кола не я поглеждам! :-) Размера на който искам да мина е 215/75/15 - А/Т , а там избора е доста ограничен! Гумите които намирам са на Grabber, Maxxis, Gripmax, Nortec и BF Goodrich! Коя бихте ми препоръчали и от къде да ги взема! Гръмна ми главата да чета и имам нужда някой да ме побутне малко! Карам може би 70% на асфалт, другото е сняг, лов и кал!
                    Предварително благодаря на всички отзовали се!
                    Поздрави!

                    Коментар


                    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                      Помисли дали да не навреш 235/75/15 там избора е доста по-голям. А за модела с твоята употреба бих сложил дуратрак
                      Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                      Коментар


                      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                        Първоначално публикуван от eternityz Преглед на мнение
                        Помисли дали да не навреш 235/75/15 там избора е доста по-голям. А за модела с твоята употреба бих сложил дуратрак
                        То хубаво 235, ама това ще иска или минусови джанти или фланци или рязане сигурно! Минусовите джанти съм ги предвидил със сигурност, ама за мааалко по-нататък, че сега се охарчих малко! Ще може ли направо лин към модела?
                        Поздрави!

                        Коментар


                        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                          BFG AT KO2 и Goodyear Wrangler Dratrac са по- агресивни АТ гуми. Цените са към 250 лв. на парче.

                          За Грипмакса си има тема. Те не са толкова агресивни, но за цената си от 140 лв хич не са лоши. Пестиш едни 400 лв, които можеш да вложиш в изнесени джанти. Ако пък сменяш джанти, можеш да сложиш и 16-ки.

                          Не си взимай по-малки гуми от желаните. После трябва да купуваш пак.


                          Прегледай какво се предлага в размери 215/80r15 и 215r15. Като диаметър са колкото 235-ците, но са по-тясни и малко по-леки, което е предимство за слабото моторче на Джимнито.

                          Nissan Terrano 2,7 TDI

                          Коментар


                          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                            Първоначално публикуван от djack Преглед на мнение
                            Здравейте, от няколко дена съм собственик на Сузуки Джимни! Постегнах го, повдигнах го леко и дойде ред за гумите! За да не се лъжем и замайваме излишно, парите в които трябва да се вместя са маааксимум 200-250 кинта на парче! Естествено като всички искам златната среда - колкото се може по-малко пари ама да е по-хубава гумата! ;-) Уж го взех само за лов и за ранчото през зимата, ама много ме кефи да го карам и сега другата кола не я поглеждам! :-) Размера на който искам да мина е 215/75/15 - А/Т , а там избора е доста ограничен! Гумите които намирам са на Grabber, Maxxis, Gripmax, Nortec и BF Goodrich! Коя бихте ми препоръчали и от къде да ги взема! Гръмна ми главата да чета и имам нужда някой да ме побутне малко! Карам може би 70% на асфалт, другото е сняг, лов и кал!
                            Предварително благодаря на всички отзовали се!
                            Поздрави!
                            Gripmax за цената си е чиста печалба от тотото . Много добро съотношение , цена-качество .
                            Аз съм за тях при така зададените критерии.
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                              Първоначално публикуван от djack Преглед на мнение
                              Здравейте, от няколко дена съм собственик на Сузуки Джимни! Постегнах го, повдигнах го леко и дойде ред за гумите! За да не се лъжем и замайваме излишно, парите в които трябва да се вместя са маааксимум 200-250 кинта на парче! Естествено като всички искам златната среда - колкото се може по-малко пари ама да е по-хубава гумата! ;-) Уж го взех само за лов и за ранчото през зимата, ама много ме кефи да го карам и сега другата кола не я поглеждам! :-) Размера на който искам да мина е 215/75/15 - А/Т , а там избора е доста ограничен! Гумите които намирам са на Grabber, Maxxis, Gripmax, Nortec и BF Goodrich! Коя бихте ми препоръчали и от къде да ги взема! Гръмна ми главата да чета и имам нужда някой да ме побутне малко! Карам може би 70% на асфалт, другото е сняг, лов и кал!
                              Предварително благодаря на всички отзовали се!
                              Поздрави!
                              Минах през абсолютно същата дилема. Покарах няколко модела АТ-та (от чисто нови) и стигнах до BF Goodrich KO2. Мисля, че в този размер няма по добра гума.
                              Suzuki Samurai SJ80
                              Suzuki Samurai SJ80
                              Toyota LC 70

                              Коментар


                              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                                Първоначално публикуван от bvp Преглед на мнение
                                Минах през абсолютно същата дилема. Покарах няколко модела АТ-та (от чисто нови) и стигнах до BF Goodrich KO2. Мисля, че в този размер няма по добра гума.
                                Така е!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X