Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор и сравнение на АТ гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това ми беше другия вариант като пазарувах Toyo-то. Третия вариант 2 модела АТта на Goodyear, не Duratrac.

    Не намерих пълното щастие, но не съжалявам за покупката си..
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от biarba Преглед на мнение
      ... реших да пробвам АТ или така наречените всесезонни гуми! . Карам предимно магистрали и асфалтирани пътища, няколко пъти през зимата ходим и в планината Пампорово Трявна и т.н. ...
      Всесезонни гуми и АТ не е едно и също, въпреки че последните обикновено се ползват целогодишно.

      АТ т.е. ALL TERRAIN са предназначени за автомобили, които инцидентно излизат извън асфалта. Т.е. компромис между шосейни гуми и гуми за офроуд .

      Доколкото в този случай не виждам да се предвижда такава употреба , не мисля, че са нужни АТ.


      ​​​

      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • Напълно подкрепям Чавдар. ALL TERRAIN и ALL SEASON са две съвсем различни понятия, макар, че според мен, нито първите стават за всички терени, нито вторите стават за всички сезони. И двата модела гуми са компромис за да не се сменят гумите при всяка ситуация и сезон.
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • cnc82
          cnc82 коментира
          Редактиране на коментар
          Пълно щастие няма, както знаем... 😁

      • Здравейте! В крайна сметка от прочетеното до тук се загледах в Yokohama G015 RBL, че като цена ми пасват на бюджета, но въпросът ми е ще стават ли на Тойота Рав4 ХА20 2.0 дизел, като ще се карат 85-90% асфалт и останалото за риба по черен път. Също така да добавя, че пробега ми за миналата година е 6055 км.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от thatgansgta Преглед на мнение
          Здравейте! В крайна сметка от прочетеното до тук се загледах в Yokohama G015 RBL, че като цена ми пасват на бюджета, но въпросът ми е ще стават ли на Тойота Рав4 ХА20 2.0 дизел, като ще се карат 85-90% асфалт и останалото за риба по черен път. Също така да добавя, че пробега ми за миналата година е 6055 км.
          Защо да не станат. С този пробег и ти си като мен, аз съм на 5000 км. и карам с китайски АТ-та целогодишно. При мен и черно не виждат.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X