Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор и сравнение на АТ гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

    Първоначално публикуван от AlexHD Преглед на мнение
    Много ми харесват БФГуудрич КО2, но се опасявам, че ще стане доста шумна колата.
    Идеална АТ гума няма, но търся най-подходящата за мен.
    Ако това ти е шумно ще трябва да се откажеш от всякакви не-асфалтови гуми още от сега. В момента съм с такива. При 140 въздух чувам, гуми не чувам. Дуратрака е на порядък (буквално) по-шумен от KO2. Всъщност KO2-то не го чувам никъде, не само при 140.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Ако това ти е шумно ще трябва да се откажеш от всякакви не-асфалтови гуми още от сега. В момента съм с такива. При 140 въздух чувам, гуми не чувам. Дуратрака е на порядък (буквално) по-шумен от KO2. Всъщност KO2-то не го чувам никъде, не само при 140.
      Е ако е така тиха КО2-то, както казваш, везните рязко се накланят към нея.
      Бордовете й как са, меки или твърди?

      Коментар


      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

        Здрава гума е, ако това питаш. Една от най-здравите в класа си. И поне стария модел изкарваше доста.

        Не е моята гума, обаче, ама аз и не търся същото като теб.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Здрава гума е, ако това питаш. Една от най-здравите в класа си. И поне стария модел изкарваше доста.

          Не е моята гума, обаче, ама аз и не търся същото като теб.
          Да, четох, че е много здрава гума.
          Имах предвид, как е в завои, дали борда е мек и се накланя?

          Коментар


          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

            От есента на миналата година съм с КО2.Преди това бях с КО1.Следващите пак ще са КО.
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

              Първоначално публикуван от AlexHD Преглед на мнение
              . Много ми харесват БФГуудрич КО2, но се опасявам, че ще стане доста шумна колата.
              Идеална АТ гума няма, но търся най-подходящата за мен.
              Няма да повярваш колко са тихи!
              Карам БФГ Тако и Тако 2 от 11години и зиме и лете. Особено за нашите дупки по пътя.
              За сега нямам пукната гума - доста са с усилен протектор и страници.

              Коментар


              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                Първоначално публикуван от AlexHD Преглед на мнение
                Много ми харесват БФГуудрич КО2, но се опасявам, че ще стане доста шумна колата.
                Идеална АТ гума няма, но търся най-подходящата за мен.
                Да ти кажа защо ги продадох на 1000км да не се набуташ и ти.
                КО2 е нетипично тясна гума. Много по-тясна от предишното АТ на БФГудрич. Контакта на 265/65-18 е нещо към 225.
                За 265 сменях и джантите с 18х7.5 защото моите бяха 18х8 и джантата беше извън гумата. КО2 нямат борд на джантата като КО.
                Другото е че защото са тесни, при бързо каране нямат сцепление. Гънат се едни такива и на завой и на спирачка. Паджерото не е бърза кола и това може да не е проблем за теб.
                Иначе са много тихи.
                Мислих, мислих с какво да ги сменя и поръчах същите само че 285/60-18.

                Коментар


                • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                  Или си ги мерил "на око" или конкретния р-р (265/65 R1 e някаква аномалия! Утре се прибирам и ще пусна снимки на 265/75 R16 за илюстрация!
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                    Джантите ми са 7-ци, с гуми 235/75/15 в момента. Нищо по-разлиано не забелязвам от други гуми с тоя размер. И джантата определено не е извън гумата.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                      Значи КО2 се оказаха тихи. Явно те ще са.

                      Коментар


                      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                        А заглеждал ли си michelin latitude cross?
                        HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                        VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                        Няма да е все така!
                        Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                        Коментар


                        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                          Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
                          А заглеждал ли си michelin latitude cross?
                          Не виждам как може да се заглежда едновременно в двете. Нямат нищо общо.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                            Ама наистина нямат нищо общо.
                            Хубава гума, но зависи как колегата ще ползва джипа. Ако има и най-беглите "кални" мисли, да се абстрахира от Мишлена, но пък зимата е добре.
                            ... иии не "изглежда" като Гудрича.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                              Или си ги мерил "на око" или конкретния р-р (265/65 R1 e някаква аномалия! Утре се прибирам и ще пусна снимки на 265/75 R16 за илюстрация!
                              Да, прав си. На око съм ги мерил.
                              Реално на ролетка, контактната повърхност на 265/65-18 е 220мм.

                              Коментар


                              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                                Да, прав си. На око съм ги мерил.
                                Реално на ролетка, контактната повърхност на 265/65-18 е 220мм.
                                Сега обърнах внимание, че говориш за това подчертаното, докато аз имах предвид широчината на гумата, което са различни неща (265, примерно, е широчината на гумата, а не на контактното петно). Ако премериш други гуми, ще установиш, че няма никаква аномалия с р-ра на Bf Goodrich!

                                п.п. въпреки това, ще пусна снимки на моите гуми и с размер и с подходящ ракурс, за де се види как стоят на джанти 8" без джанта да ги раздува изобщо!
                                Последно редактирано от bushiDO; 31-07-18, 21:24. Причина: уточнение
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X