Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор и сравнение на АТ гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

    Ето и паркетчето, с KUMHO KL 78.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0034.jpg
Прегледи:1
Размер:112.8 КБ
ID:5740938
    Форд Маверик 2001 2.0 xlt

    Коментар


    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
      Къде това? Щото аз като си търсех гуми бяха на подобни и по-високи цени и в добавка бяха дефицитни като през соца и въпреки, че Duratrack-a ми беше първоначалният избори си взех BF Goodrich AT KO2 и въобще не съжалявам!

      Ич да не е драскат:
      [ATTACH=CONFIG]899231[/ATTACH]

      Е то и аз бях с АТ гуми - General Grabber. Само дето моят номер е по-здраво завинтен на бронята
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16114644_10210619815925163_1356754569481813979_n.jpg
Прегледи:2
Размер:165.0 КБ
ID:5740941
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

        Да кажа че Кумхото ми грабна интереса, но къде може да се види цена? Мисля за 265/70/16....

        Коментар


        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          Е то и аз бях с АТ гуми - General Grabber. Само дето моят номер е по-здраво завинтен на бронята
          [ATTACH=CONFIG]899274[/ATTACH]
          Ха - ти ли беше с яката фронтера без калници
          Иначе гуудрича все пак е по-яката гума защото ти имаш хиляда блокажа и огромни гуми, а аз дори нямам и LSD на задния диф, а издрасках от първия път
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

            Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
            Да кажа че Кумхото ми грабна интереса, но къде може да се види цена? Мисля за 265/70/16....
            "Диана" са представители на Kumho за България от миналата година, а преди това бяха "Боряна груп", но там беше трагедия.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

              Мерси! Трябва да си провея позициите че в Диана няколко приятеля ми говорят за повече от 30% отстъпка.

              Коментар


              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                Ха - ти ли беше с яката фронтера без калници
                Иначе гуудрича все пак е по-яката гума защото ти имаш хиляда блокажа и огромни гуми, а аз дори нямам и LSD на задния диф, а издрасках от първия път
                Обещавам следващият път със Силвърите. Този път нямах време. Чудех се дали си ти. Да бях питал. Свършено вече.
                Но си смел с тия гуми и липса на блокажи
                Добре че намерихме номера...
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                  Проверено многократно на две къси витари-дуратрака е много по-добър на сняг,утъпкан сняг от ал терейна на бф гудрич.Караме постоянно,така че не е впечатление от един път.
                  Yamaha Yz450F
                  Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                  Всичко с ''рошави''гуми!

                  Коментар


                  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                    Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                    Мерси! Трябва да си провея позициите че в Диана няколко приятеля ми говорят за повече от 30% отстъпка.
                    Не се надявай на отстъпки. Лъжат! Цените им са надути с 30% предварително, после дават мега отстъпка от 33%. По другите сайтове цената без отстъпки е толкова. Иначе аз взех Кумхо от Диана онлайн. След 2 дена дойде точно каквото поръчах, с пресен ДОТ от преди 4-5 месеца. По принцип ми отказаха опцията "Отвори преди да платиш", но реално гумите не бяха опаковани и строени в офиса на Спиди най-отпред (да не ги мъкнат назад), та ги разгледах преди да ги платя
                    Nissan Terrano 2,7 TDI

                    Коментар


                    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                      Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                      Проверено многократно на две къси витари-дуратрака е много по-добър на сняг,утъпкан сняг от ал терейна на бф гудрич.Караме постоянно,така че не е впечатление от един път.
                      Аз съм All Terrain 31'' на 5 сезона и 30 000 километра (вярвам 99% по асфалт, така заварих джипката от подписа ми). По време на първия сняг (30 см) за миналата година, Паджеро къса баса, 2,5 дизел, с 100% блокаж отзад, с 31'' Дуратраци на мисля 2 сезона, го вадихме на лебедка и въже вързани заедно, от баир, по който аз се изкачих едва ли не като на парад, след като той се беше блъскал в него 10 минути. А шофьора е много опитен и наистина знае какво прави. Просто проблема беше в гумите.
                      Така, че съм на мнение, че Дуратрак не е точната АТ гума за сняг. За кал може би е по-добра от All Terrain, защото има по-агресивна шарка. Това разбира се, се отнася за 31", предполагам, че ще има разлика с по-малки гуми. Аз лично съм усещал разликата на зимни вредщайн с размер 155/70/13 и пак същите, но с размер 195/60/15. По-големите по мое мнение не стават за нищо. Но всеки си има негово мнение за гумите, с които кара. Така, че да не се приеме като заяждане.

                      Поздрави.
                      Николай Савов
                      Опел Фронтера А КБ, 2.0
                      +359885 07 00 92

                      Коментар


                      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        А защо "Дуратрак" са значително по-евтини от "БФГ" ?
                        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                        Къде това? Щото аз като си търсех гуми бяха на подобни и по-високи цени и в добавка бяха дефицитни като през соца и въпреки, че Duratrack-a ми беше първоначалният избори си взех BF Goodrich AT KO2 и въобще не съжалявам!
                        Ами, тук:
                        Първоначално публикуван от ония немците по интернет, знаете ги
                        Дата на издаване на фактурата: 19.09.2012
                        Номер на стоката: D39479
                        Стока: BF Goodrich All-Terrain T/A KO 235/70 R16 104/101S RWL (So)
                        Количество продукти в брой: 4
                        единична цена нето: 277.91 BGN (333.49 BGN brutto)
                        сравнено с тук (и на други места):
                        Първоначално публикуван от stoqn_ganev Преглед на мнение
                        Здравей. Да , имам Duratrak - на 250 лв. От доста години се занимавам с гуми и наистина този модел на мен лично много ми харесва. Малко прозвуча като реклама)
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                          Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                          Това сравнение с Кумхото ще е интересно!
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nosvhz.jpg
Прегледи:1
Размер:150.3 КБ
ID:5742501

                          Другата седмица ще има впечапление от планински/горски снежен път. Ще пробва без веригите
                          LR Discovery 300Tdi 1996
                          Subaru Outback 2.5 1998
                          Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                          Коментар


                          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                            Хахаха видях Тони че е обул Дуратраци. И аз го питах как са той вика сложих ги вчера Той преди беше с Кумхо, но МТ. Нали това е джипа му? Да не се бъркам....ама и на мен ми каза писна ми да слагам вериги.

                            Ловджийте в наше село джиткат по гората с чисто зимни Гудричи. Сега обуха едно куадра драйв със стари Купъри пак зимни и отзивите са че с АТ просто си не става, но те са екстремисти

                            Коментар


                            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                              Това е джипката

                              Предишните бяха: Kumho road venture mt kl71m

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2428lz4.jpg
Прегледи:2
Размер:67.2 КБ
ID:5742508

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1znbvp0.jpg
Прегледи:2
Размер:79.4 КБ
ID:5742507

                              Петък/Събота ще докладва как са били
                              LR Discovery 300Tdi 1996
                              Subaru Outback 2.5 1998
                              Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                              Коментар


                              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                                Хващам се на бас че,с дуратраците ще е много по добре спрямо това Кумхо.Не за друго но имам преки наблюдения между две сходни джипки,едната с дуратраци,другата точно с такова кумхо.За сняг говоря.
                                Yamaha Yz450F
                                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                                Всичко с ''рошави''гуми!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X