Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Погребение на електротехник. Тълпата опечалени върви бавно, една баба отстрани гледа и подпитва:
    - Ех, толкова млад изглежда... На колко...?
    Отговор от колегите му:
    - На 20 киловолта!
    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

    Коментар


    • От: Вицове

      Днес във Франция: Ако нямаш жълта жилетка в колата, те глобяват. Ако имаш, те арестуват.

      Коментар


      • От: Вицове

        Аз пък днес гледах спор кое било по-добро от френският бокс и френската любов.Заложилите на "Сават" спечелиха по минет
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • От: Вицове

          - Къде ще сте за Нова Година?
          - В Барселона, че за Велинград парите не ни стигат

          Коментар


          • От: Вицове

            Не можете да се държите с хората, както те се държат с вас. Сърдят се.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bow.gif
Прегледи:7
Размер:265 Байта
ID:5804723 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bow.gif
Прегледи:7
Размер:265 Байта
ID:5804723 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bow.gif
Прегледи:7
Размер:265 Байта
ID:5804723
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
              Не можете да се държите с хората, както те се държат с вас. Сърдят се.

              [ATTACH=CONFIG]976457[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]976457[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]976457[/ATTACH]
              За това са форумите
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: До: Малко вицове !

                В Перник, първокласничката Лили се връща вечер от училище с леко насинено око.
                Баща и, загрижен я пита:
                - Какво стана?
                - Нападнаха ме някакви хулигани, искаха да ми вземат телефона.
                - Ще можеш ли да ги разпознаеш?
                - Що пък аз? Да си ги разпознават родителите им!

                Коментар


                • От: Вицове

                  Килограм боб мина 5 лв.
                  Яжте пържоли за 6 лв.
                  Не си заслужава да си пърдите парите...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    - В резюмето Ви пише, че не харесвате гейове...
                    - Не, по-скоро те не ме харесват!
                    - Съжаляваме, не сте подходяща кандидатура за мястото!
                    - Ето, нали Ви казах!
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      От Ислямска държава решили да пратят осем терористи със самоубийствена мисия в Китай, за да всеят ужас. Тренирали ги и ги изпратили:

                      Първия имал мисия в Пекин - да взриви най-сложното кръстовище на много нива - припаднал от въртенето по естакадите.

                      Втория имал мисия в Шанхай - да се взриви в метрото в част пик. Не успял да влезе в нито едно влакче.

                      Третия трябвало да постави дистанционна бомба в супермаркет в Шанси. Откраднали му детонатора.

                      Четвъртия трябвало да се взриви в известен ресторант в Съчуан. Умрял от хранително натравяне с пикантна храна.

                      Петия трябвало да се взриви в лобито на луксозен хотел в ХК. Заклали го Триадите преди да се доближи до хотела.

                      Шестия трябвало да се взриви във военен завод в Шенян. Загубил се в смога и умрял от замърсяването на въздуха.

                      Седмия терорист всъщност била жена. Трябвало да влезе в бар в Хенян и да се взриви. Разказват, че се срещнала с трафикант на органи и повече никой не я видял, ни чул...

                      Последния терорист на практика успял. Влязъл в сграда в Цзянсъ и поставил бомба която убила доста хора, но китайските медии дори не отразили инцидента тъй като там това било ежедневие. Когато най-сетне споменали взрива в новините, било твърде късно - от ИД екзекутирали терориста, тъй като според тях се е провалил.
                      What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Големият плюс на българските майстори е, че на практика могат да оправят всичко с парче тел. Големият минус е, че дори и да имат на разположение всякакви машини, инструменти и консумативи, пак ще го оправят с парче тел...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Детството свършва тогава, когато искаш не Дядо Коледа да ти изпълни желание, а Снежанка.
                          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            -Господине..
                            -Госпожица съм докторе!
                            -Добре госпожице, имате рак на простатата.
                            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Цък

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Не може да отрупаш масата с боб, леща, люти чушки, туршия, кисело зеле, праз и сушени сливи, а после да очакваш тиха и свята нощ!
                                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 1 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X