Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Заека отива пред бърлогата на мечката и вика
    - Деца тука ли е вашта майка?
    - Не
    -Ако беше тука щях да я изчукам
    И така три дни подред. На четвъртия малките вече разказали всичко на мама и като идва заека тя надава рев и излита да го гони. Той скача бързо в страни и мечката се заклещва между две дървета. Заека я обикаля и казва
    - Разбирам, не е красиво, не е правилно, не е удобно, но все пак обещах на децата
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Моля не се сърдете и не трийте. Специален по-здрав за Ясен и Спарки
      Добро.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Вицове

        Една блондинка искала да си купи кола всякакви екстри,отива в една автокъща и пита продавача: -Имате ли кола с всички екстри и да е евтина? -Да имаме KIA Блондинката казва: -Не,само да не е KIA защото на телефона ми пише NOKIA.
        Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

        Коментар


        • От: Вицове

          Възрастен син пише на майка си писмо:
          "Скъпа мамо!Роди ми се син.Жена ми няма мляко и бебето сучеше от една негърка.Затова за една седмица то почерня."
          Отговора на майката:
          "Скъпи сине!Когато се родити,аз също нямах мляко и затова ти давах от крава,но рогата ти пораснаха на 30 години.
          LZ1ZAH

          Коментар


          • От: Вицове


            На някакъв прием в Индия присъствал руснак.Седнал той до един индус.През цялото време индусът не пил нищо,а гледал втренчено към бутилката пред него.По едно време се строполил от стола.
            - Какво му стана? - попитал руснакът.
            - Той е йога - обяснили му. - Напи се само със силата на волята и въображението си,като гледаше бутилката.
            Върнал се руснакът вкъщи и на един банкет решил да демонстрира същото.
            - Вижте сега как ще се напия само като гледам бутилката - казал той.
            Поставил пред себе си бутилка водка и се втренчил в нея.По едно време паднал от стола.Дошъл лекар,прегледал го.
            - Какво му е? - попитали разтревожени присъстващите.
            - Мъртъв е - отговорил лекарят. - Удавил се е в собствената си слюнка.
            Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

            Коментар


            • От: Вицове

              Бил среща Том на улицата и го заговаря.
              -Том чух че ще се жениш за 4-ти път!
              -Правилно си чул.-Казва том
              -какво е станало с предишните ти 3 жени
              -Умряха...
              -Моите съболезнования....От какво умря 1-вата?
              -От отровни гъби..
              -А 2-рата?
              -И тя от гъби...
              -Аха ясно значи и третата е умряла от гъби.
              -Не, от счупен врат!!!
              -Лошо..какво е станало

              -не искаше да яде гъбите!
              Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

              Коментар


              • От: Вицове

                "Ред Бул"-а дава криле, а троянската сливова - 4х4...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  "Ред Бул"-а дава криле, а троянската сливова - 4х4...
                  Не така бе, Марто! Така:




                  "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                  2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    ‎- Мило, тия дънки нали не ме правят дебела?
                    - Няма да се сърдиш, ако ти кажа истината, нали?
                    - Няма!
                    - От три месеца чукам сестра ти...
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Две наши момчета отиват да бачкат в Англия и естествено не отбират грам английски.
                      Помогнали им нашенци да вземат квартира, но в квартирата се появили мишки.
                      Трябва да се обадят на хазяина /англичанин естествено/ да се оправи с мишките.
                      По-умния звъни:
                      Мe Pesho. Do you know me? /Аз Пешо. Сещаш ли се?/
                      Yes, I know you. /Да, сещам се/
                      Do you know Tom & Jerry? /Познаваш ли Том и Джери?/
                      .............
                      Jerry is here! /Джери е тук/.
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Слон към камила:Защо циците ти са на гърба?Ха-Ха доста тъп въпрос зададен от някой на който х*я му е на лицето
                        Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Молитвата на повечето жени
                          - Господи, дано всички калории отидат в циците ми.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Тате, тате!
                            -Как съм се получил аз? !
                            -Когато твоята мама беше козичка, а баща ти козел ние скачахме, скачахме и ... се получи ти!
                            Иванчо отива при майка си.
                            -Мамо, мамо, тате каза , че когато ти си била козичка , а той козел скачахте, скачахте и се получих аз!?
                            -Не, момчето ми! Не беше така!
                            Когато аз бях лястовичка, а чичо ти Петко орел ние летяхме, летяхме, летяхме и ..се получи ти! А баща ти както си беше козел такъв си и остана!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Мечо Пух и Прасчо се скрили в една пещера да спят,по едно време Мечо Пух се събужда със странно усещане и гледа Прасчо зачервен,запъхтян.-Прасчо,какво правиш бе?-Ми....такова Пух....мастурбирам.-И хубаво ли ти е?-Ми хубаво ми е Пух!А,искаш ли да ти стане по хубаво?-Ми искам,що да нейскам...-Ми хвани си твойта пишка тогава!
                              Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                На дело за развод.Изневяра.Жената ходила на кърска любов.Свидетел-Бай Иван.Съдията към свидетеля:-Вие самия факт на изневярата видяхте ли го?Койо да видим..?-Изневярата....факта на изневярата?-Амчи....ъ....Факта не го видох, щото беше вътре,ама фактурите видох да се клатят.
                                Ти карай мотора,а не той теб....Ред Бул ти дава крила,а сливовата 4х4

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X