Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

    Здр колеги, моля за съвет, след първата ми разходка сред гората установих че десния ми хъб не работи и не можах да вкл предния мост. Опитах да го Lock, но не се получи така както с левия, болта се въртеше без да може да се постови в позиция Lock. Та какво бихте ми препоръчали да си търся 2ра употреба оригинален или да си взема от Вромос ръчните или модела който е същия като оригинала, но там вече надежноста може би няма да е такава. Доколкото разбрах са китайски, но добре се справят а и цената им е добра.
    NISSAN PATROL Y61 ZD30
    HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

    Коментар


    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

      Това за какъв джип, бе колега?
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

        Нисан Патрол У61 3.0 ГР.
        NISSAN PATROL Y61 ZD30
        HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

        Коментар


        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

          Е отвори го, виж какво му е и така.
          Не е космическа технология хъба
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

            Ако е Y61 не бива да сменяш хъбовете с ментета. Не знам кои други хъбове имат автоматичен и ръчен режим. Тоя мотор е и с голям момент на ниски обороти. Трябват здрави хъбове.

            Ако не си механик или нещо подобно, не го слушай Търтея. Не е космическа технология, но не е и като да ядеш баница. Иди при някой който ги е ручал вече тия жабета. Да не се окаже, че е трудено там преди тебе.

            ПП Тия хъбове може да ги въртиш с ключа безкрайно. Гледай точката да сочи лок или ауто. Ако са клеясали фиксаторчетата дори клик не се усеща.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

              ... Гледай точката да сочи лок или ауто...
              А ако няма точка...Говоря за Y60...От дясно се виждат отметките,но отляво-не.Как да разбера кога е AUTO и кога-LOCK...

              Коментар


              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
                ... Гледай точката да сочи лок или ауто...
                А ако няма точка...Говоря за Y60...От дясно се виждат отметките,но отляво-не.Как да разбера кога е AUTO и кога-LOCK...
                Дигаш с крика въртиш и гледаш
                На лок не отцепва при промяна на посоката на въртене
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Дигаш с крика въртиш и гледаш
                  На лок не отцепва при промяна на посоката на въртене
                  Включваш 4Х4 , вдигаш на крик колелото и се опитваш да завъртиш гумата - ако успееш да я завъртиш значи си на ауто , ако не можеш да я завъртиш значи си на лок . Правиш си по една белязка със шлайфа и си готов
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                    Първоначално публикуван от ivan pekov Преглед на мнение
                    Колега напално сам сагласен с теб. Тарся да си купя у61 2.8д, до сега сам огледал 4 джипа и всичките с проблема в главата,а само един беше каран в гора другите бяха градски джипки.Собствениците твардят че не са прегрявани, а от радиятора излизат балончета ,прави налягане и изхварля водата и на четирите джипа.....
                    Колега, ма ти ще дойдеш голям карък бре. От четири джипа и четирите с проблемни глави- а стига бе! Карал съм и продължавам да карам Патрол с такъв мотор- прегрявал съм ги и какво ли не съм ги правил и глава не съм пукал. Кривил съм блок, но глава не съм пукал. Не знам от къде идват тия митове и легенди за пукането на тия глави, но това си е чиста глупост. Не казвам, че не може да се спука, но преди това, някой добре трябва да се е постарал.
                    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                    Коментар


                    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                      Ясно ще пробвам да си направя мой белек за положение Lock, защото ми я няма лепенката която обозначава положенията за заключване и свободен ход, и аз си въртя без да зная къде е положението Lock, no ще си купя един 2ра употреба оригинален а тоя ще го ремонтирам и да имам един ''spare''.
                      NISSAN PATROL Y61 ZD30
                      HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

                      Коментар


                      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                        Първоначално публикуван от мото 1 Преглед на мнение
                        Ясно ще пробвам да си направя мой белек за положение Lock, защото ми я няма лепенката която обозначава положенията за заключване и свободен ход, и аз си въртя без да зная къде е положението Lock, no ще си купя един 2ра употреба оригинален а тоя ще го ремонтирам и да имам един ''spare''.
                        По-горе и Търтея,и Живко са обяснили как да стане,за което им благодаря-горе-долу и аз така направих,а можеш да го направиш и ти...

                        Коментар


                        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                          Първоначално публикуван от мото 1 Преглед на мнение
                          Ясно ще пробвам да си направя мой белек за положение Lock, защото ми я няма лепенката която обозначава положенията за заключване и свободен ход, и аз си въртя без да зная къде е положението Lock, no ще си купя един 2ра употреба оригинален а тоя ще го ремонтирам и да имам един ''spare''.

                          'земи ги снимай тия хъбове. Y61 след 2000 година не съм виждал с хъбове които имат свободен ход ( отключено) Има заключено ръчно и ауто.

                          Ако намериш читав оригинален хъб 2ра употреба звънни да ми кажеш цената. Може и аз да си взема.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mu1VUdwSPfJ6Gqrx_UUVUnA.jpg
Прегледи:1
Размер:8.3 КБ
ID:5621053Същите са и моите, не съм се изразил правилно Auto и Lock са работните положения,днес си купих 2ра употреба но в мн добро състояние за 120лв от морга в гр. Луковит а в София имаше само на едно място и цената беше 200лв. във Варна няма читав на този етап, повечето обяви ги проверих, но няма... явно мн се търсят.
                            Търся си и резервна джанта 16'' или 17'' но не мога да намеря ако някой има за продаване да пише.
                            Поздрави
                            NISSAN PATROL Y61 ZD30
                            HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

                            Коментар


                            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                              Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                              Колега, ма ти ще дойдеш голям карък бре. От четири джипа и четирите с проблемни глави- а стига бе! Карал съм и продължавам да карам Патрол с такъв мотор- прегрявал съм ги и какво ли не съм ги правил и глава не съм пукал. Кривил съм блок, но глава не съм пукал. Не знам от къде идват тия митове и легенди за пукането на тия глави, но това си е чиста глупост. Не казвам, че не може да се спука, но преди това, някой добре трябва да се е постарал.


                              Или е случаиност или наистина сам карак,но за сметка на това и 4-рите джупа си надуваха водата.Бях доста се навил за у61,но за сега сам в размисал и незнам какво да направя, съвет?

                              Коментар


                              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                                Първоначално публикуван от ivan pekov Преглед на мнение
                                Или е случаиност или наистина сам карак,но за сметка на това и 4-рите джупа си надуваха водата.Бях доста се навил за у61,но за сега сам в размисал и незнам какво да направя, съвет?
                                За какво ще го ползваш?
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X