Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходките на Sofrace

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Разходките на Sofrace

    Браво Последните 2 клипчета ми харесаха най-много Особено часта в която Оператора се измъкна от бутането с думите "-Е да видят хората,че и ния бутаме"

    Коментар


    • #32
      До: Разходките на Sofrace

      Първоначално публикуван от Габриел Шатов Преглед на мнение
      Браво Последните 2 клипчета ми харесаха най-много Особено часта в която Оператора се измъкна от бутането с думите "-Е да видят хората,че и ния бутаме"
      От доста време насам аз съм оператора и незнам как я мислиш но ако толкова ми се буташе щях да си бутна моя при първия опит оставаше ми 1 метър но бутането го мразя много и бутам само в много краен случай за това се пуснах и се качих както трябва който не се е качил да си бута или пак да пробва аз не бързам мога да почакам.
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • #33
        До: Разходките на Sofrace

        Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
        От доста време насам аз съм оператора и незнам как я мислиш
        Нямах намерения да се заяждам Много си ме кефят вашите клипчета/снимки от разходките ви Казах го на шега, (както казва един приятел "-Шегувкам се...") но ако толкова се засягаш спирам

        Коментар


        • #34
          До: Разходките на Sofrace

          Първоначално публикуван от Габриел Шатов Преглед на мнение
          Нямах намерения да се заяждам Много си ме кефят вашите клипчета/снимки от разходките ви Казах го на шега, (както казва един приятел "-Шегувкам се...") но ако толкова се засягаш спирам
          Не бе не съм го приел като заяждане и не съм се обидил не се обиждай и ти не съм искал да звуча грубо въпреки ,че май така се изразих споко важното е да е весело нали чуваш ,че на клиповете някой на някой постоянно се подиграва. Пожелавам на всички приятни минути с нашите простотий.Знам ,че не се заяждаш и думите ти си бяха приети на шега поздрави и весело.
          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

          Sofrace Offroad Team

          Коментар


          • #35
            До: Разходките на Sofrace

            Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
            .Знам ,че не се заяждаш.
            Да, но аз се заяждам. Абе вие на друга пътека некарате ли Трябва да си прекръстите темата " Пътеката на софрейс"
            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 03-06-09, 07:22.

            Коментар


            • #36
              До: Разходките на Sofrace

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              Да, но аз се заяждам. Абе вие на друга пътека некарате ли Трябва да си прекръстите темата " Пътеката на софрейс"
              Караме ама на другите пътеки всички се качват и няма какво да снимам. Погледни трака съм го качил.
              Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
              Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

              Sofrace Offroad Team

              Коментар


              • #37
                До: Разходките на Sofrace

                Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                важното е да е весело нали чуваш ,че на клиповете някой на някой постоянно се подиграва.
                Ма то без това неможе Аз даже си имам и любим клип и любим момент ... кЪ мислиш ти

                Коментар


                • #38
                  До: Разходките на Sofrace

                  Серйозно "болни" сте (разбирате в какъв смисъл). Много яко си прекарвате и готини места посещавате. Радвам се, че имах честа да се запознаем във Велинград, когато пак идвате обаждайтесе, ако не да покараме поне на по кафе. На цялата група желая УСПЕХИ, безаварийно каране и само приятни мигове изпалнени с много емоций и адреналин.
                  Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Разходките на Sofrace

                    На 5 и 6 06/09 направихме разходка из околностите на Велинград на доста колеги писах да ме опътят за някой по хубав маршрут да не се лутаме но нйкой така и не ми отговори на призивите само колегата Али 07 ни се притече на помощ но се оказа че той не е карал в тази посока е да си знаете останалите много сте сериозни само дето карането май само пред компютъра го можете как пак никой в тоя раион не кара и нищо никой не знае?
                    Пристигане рано в петък
                    ден първи

                    веднага се подготвяме

                    в търсена на пътя за Юндола

                    яз.Белмекен

                    посоката


                    спортния комплекс дойдохме до тук с идеята да пийнем по един чай ама кафето не работело и решихме да пием чай на хижа Белмекен


                    премката или?



                    вр.Белмекен от долу

                    изгледи от върха

                    в далечината се вижда язовир Искър без зум



                    е това не разбрах какво е

                    яз.искър с 10 зум

                    Костенец


                    Хонда на Белмекен да не каже някой ,че пеша сме се качили

                    Рила



                    яз Белмекен от високо





                    доказателства разни

                    по кафенце



                    ден втори сутринта


                    ето най накрая се запознахме с колегата Али 07 пич голям

                    яз.Батак

                    оказа се ,че имаме приятели на всякаде

                    на Цигов чарк на главната улица помолихме някой да ни обясни каде е пътя за Доспат след 30-минитна разправия между местния гъбар и някакви други местни се оказа ,че на никой не му е ясно има ли такъв път или няма всеки си беше измислил някакъв път а другите ни убеждаваха да не го слушаме карайте от тука карайте от там накарая гъбаря натделя и ни изпрати по пътека към Доспат а пътеката е това може и да е имало пътека ама преди 20 години







                    ето това е пътеката за 4-часа 2-километра накрая се стигна до полужение където просто нямаше повече смисъл оставаха ни около още 40 км кога щяхме да ги минем айде обратно

                    върнахме се обратно при местните теглихме им по една майна за хубавата пътеки и ги питахме сега какво да правиме а те ни отговориха на разклона Батак Доспат има пункт на горските има дежурен питайте него намерихме горския но се оказа ,че не бил от там и не знае да има черен път до Доспат а глада напира и времето също и така ето го Доспат ама по асвалта срамно но сигурно



                    за връщането намерихме пътеки и всичко се нареди ще кача трака
                    отново в хотела по бързите вече са в басейна

                    Я Софрейс освен,че можели да карат можели и да се веселят ето една истинска кръчма заслужава си човек да я посети Омар
                    аз

                    в обсъждане на нов преход с Любо

                    Мето

                    без коментар




                    е това беше ощаквайте нов преход скоро
                    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                    Sofrace Offroad Team

                    Коментар


                    • #40
                      До: Разходките на Sofrace

                      Първоначално публикуван от Ali_007 Преглед на мнение
                      Серйозно "болни" сте (разбирате в какъв смисъл). Много яко си прекарвате и готини места посещавате. Радвам се, че имах честа да се запознаем във Велинград, когато пак идвате обаждайтесе, ако не да покараме поне на по кафе. На цялата група желая УСПЕХИ, безаварийно каране и само приятни мигове изпалнени с много емоций и адреналин.
                      И аз се радвм,че се запознахме разучавай пътеките и идваме без проблеми всички пожелания да ти се връщат по три. Поздрави
                      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                      Sofrace Offroad Team

                      Коментар


                      • #41
                        До: Разходките на Sofrace

                        Браво Много добре сте си прекарали.
                        Мен лично от всички снимки най-много ми хареса тениската на БАЙ 100-ЯМ опа 100-ЯН

                        Коментар


                        • #42
                          До: Разходките на Sofrace

                          Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                          Я Софрейс освен,че можели да карат можели и да се веселят ето една истинска кръчма заслужава си човек да я посети Омар
                          Еее това е класика! Велинград, таверна Омар. А Бай ти 100-ЯН си обикаля там от много години и всички го знаят вече. Ще ви снима, ще ви продаде някакви билетчета.
                          Ама защо си спестил снимките от танците на масата? Не може да отидеш там и да не се качиш.
                          Между другото близо до Омар(по улицата направо срещу входа) се намира хотела на наш съфорумник.
                          Браво, хубав разказ. Много ги харесвам тези места - Достап, Батак, Велинград.
                          Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                          A2 (+)

                          Коментар


                          • #43
                            До: Разходките на Sofrace

                            Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                            Ама защо си спестил снимките от танците на масата? Не може да отидеш там и да не се качиш.
                            След почти 10 часа каране и 190км в жегата и прахта нямаше чак толкова желаещи за качване по масите повечето бяха желаещи за кревати и не съм спестил почти нищо почти!!! Са няма да се излагеме.
                            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                            Sofrace Offroad Team

                            Коментар


                            • #44
                              До: Разходките на Sofrace

                              Не знам ама тези момчета не са ли от вашите?Намерих ги на плажа без мотори-СРАМОТА!!!!
                              Ама са от можещите!!!
                              Последно редактирано от Петьо Джартов; 14-06-09, 22:54.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Разходките на Sofrace

                                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                                Не знам ама тези момчета не са ли от вашите?Намерих ги на плажа без мотори-СРАМОТА!!!!
                                Ама са от можещите!!!
                                Е от нашите са ама а кажи ми ти какво правят на плажа вместо да карат с нас питах ги незнаят.
                                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                                Sofrace Offroad Team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X