Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пирин, 16-17 септември, поход на Ленд Ровър Ентусисастс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Борис Вапцаров ,незнам още колко хора,Land Rover Defender C 5228 KX

    Коментар


    • #17
      Владимир Петков-двама УАЗ 469Б - ОВ 1510 АК
      Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

      Коментар


      • #18
        Най-добре е да се спи и купонясва в Банско, или в Огняново, например, да си топнем д....тата в гореща минерална вода(за изтрезняване). Боклуци бол, можем да ги събираме където поискаме, или не.
        Колата и номера ще уточня по-късно.

        Коментар


        • #19
          Тва с таксата за участие нещо не го разбрах...?!
          Ще си плащаме да събираме боклуци и да им вършим работата ли....???
          По-скоро те трябва да ни плащат!!!
          За броя на пасажерите е пълна глупост, щото в планината отива който си иска, а аз мога да кача пак толкова стопаджии, колкото си искам. Или на пътя за Демяница има пункт на КАТ?.......
          Всяка местна мутра си развява джипа там и трепат диви кози из "ПАРКА", колкото им душа сака.
          Ако Злати е бил в ЮАР, аз от 1983 съм всяка зима в Банско, а от три години правим ски-рали там, така че......., мисля че извозването на боклука е ДОСТАтъчно!
          Ако някой има проблеми със спането в Банско, или искате да спим на едно място, свиркайте!
          Ако имате предпочитания за кръчма, казвайте.
          Ако искате да разчепим едно шиле на ливада, пак обадете!
          От банскалии процент не взимам, само ги правя по-богати, всяка година, да не си помислите, че съм користен....!!!
          Злати, не приемай казаното лично, опитвам се да помогна на всички!
          За всеки случай, се извинявам, ЛИЧНО!

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от GAD
            Ако искате да разчепим едно шиле на ливада, пак обадете!
            В това мероприятие ще се включа и аз

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от GAD
              Тва с таксата за участие нещо не го разбрах...?!
              Ще си плащаме да събираме боклуци и да им вършим работата ли....???
              По-скоро те трябва да ни плащат!!!
              За броя на пасажерите е пълна глупост, щото в планината отива който си иска, а аз мога да кача пак толкова стопаджии, колкото си искам. Или на пътя за Демяница има пункт на КАТ?.......
              Всяка местна мутра си развява джипа там и трепат диви кози из "ПАРКА", колкото им душа сака.
              Ако Злати е бил в ЮАР, аз от 1983 съм всяка зима в Банско, а от три години правим ски-рали там, така че......., мисля че извозването на боклука е ДОСТАтъчно!
              Ако някой има проблеми със спането в Банско, или искате да спим на едно място, свиркайте!
              Ако имате предпочитания за кръчма, казвайте.
              Ако искате да разчепим едно шиле на ливада, пак обадете!
              От банскалии процент не взимам, само ги правя по-богати, всяка година, да не си помислите, че съм користен....!!!
              Злати, не приемай казаното лично, опитвам се да помогна на всички!
              За всеки случай, се извинявам, ЛИЧНО!

              и аз да питам , като си имам къща там и ходя всчка събота и неделя траа ли да се обаждам на горския, тои живее с съседната къща даже
              малко е страно, в Банско има доста бракониерстване и то само с жипове кражът а камоните да не говора как квъжат из цялата планина.






              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от borkozin
                ауу отвъртителна гледка, баси направо няма да стъпя в банско, майката разгониха на хубавата природа.
                no signature no problems

                Коментар


                • #23
                  Колеги, ако се равняваме по местните бракониери, които или се познават с горския, или са комбина с него, то май сме по-зле и от тях. Като председател на клуб Ленд Ровър Ентусиаст и от негово име Ви заяваявам, че похода е напълно официален и 100% съгласуван с всички държавни органи в Банско и най-вече с управата на Народен парк Пирин и с полицията. В тази връзка нашият клуб няма да допусне по никакъв начин името ни да бъде замесено в нещо незаконно или полулегално. Ако някой не одобрява условията, поставени ни от Парка, това е негово право, но аз като организатор на този поход ще следя всички официални участници стриктно да се придържат към тях. Клуб Ленд Ровър Ентусиаст държи на реномето си и никой от нас няма да позволи името ни да се свързва по никакъв начин с нещо незаконно.
                  Що касае събраните пари, те не са официално заплащане за вход, а ще покрият разходите по организацията( предварително пътуване до Банско, телефонни разговори, изпращане на документи и някои по-специфични харчове). Ако на някой му се виждат много, това си е негово мнение. Похода е абсолютно доброволен, така, че всеки сам преценява.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #24





                    не траа едни стоежи да ни спират да де насладим на това и да го опазим

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от fanatic
                      Първоначално публикуван от borkozin
                      ауу отвъртителна гледка, баси направо няма да стъпя в банско, майката разгониха на хубавата природа.
                      ще е супер в банско а и ние ще сме нагоре в планината

                      Злати ,евала ти правя за прекрасната организация и нямам търпение да се случи вичко това

                      Коментар


                      • #26
                        ОК, явно, ще сме цялата дружина и аз няма да се цепя от колектива...!
                        Независимо дали Злати е бил в ЮАР или Мозамбик, извинявм се за грешката!!!!!
                        Нося на боклуци, на пиене, на бой и др. ....!

                        Коментар


                        • #27
                          Колеги, 28 август, срока, поставен от директора на парка, наближава. Дотук официално записаните са :

                          Йордан Колев, Газ 69, С8316НХ, двама + дете
                          Хънтъра, Сузуки Самурай С3814МХ, двама + дете
                          Райхфйрера, УАЗ, ОВ1510АК, двама
                          Иво, Сузуки Самурай, СА1277ВК, един + блондинка
                          Боркозин, Ленд Ровър, С5228КХ, един + ?

                          Булдог, моля потвърди официално. А и всички останали желаещи нека пишат. Към записалите се дотук имам един въпрос. Да правя ли резервации в хотела? Стаите за семейства с деца са само 3 и като гледам 2 вече май са заети.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #28
                            Аз искъм да попитам какъв ще е маршрута, и дали ще мога да дойда с мойта кола Фрилендър ?
                            LZ1HKW
                            Реглаж на преден и заден мост
                            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                            Коментар


                            • #29
                              Записвам Владиан Христов (Goldy) с УАЗ с номер СА 5524 ВК плюс дете.
                              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                              Коментар


                              • #30
                                Записвам и Соти + поне още един с Кия С 8233 НС
                                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X