Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЕПРИПАСИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЕПРИПАСИ

    Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
    Те тия гилзи не са ли с капсули "центробой" а не с Жевело или Уйнчестър?
    Да!
    Капсулите са червеникави калпачета и са като на бойните патрони, е с друг диаметър.
    Имах и няколкостотин капсула, но преди десетина години когато се отказах от активен лов ги дадох на един приятел който имаше старинен пищов "евзалия" и ги ползваше.
    После той почина...ако има интерес мога да питам семейството му, но незнам...
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • От: БОЕПРИПАСИ

      Цитат от тук новинарски сайт:
      "При извършения обиск у него е открит законно притежаван пистолет „Глок" 9х19 с антишокови патрони в пълнителя."

      Ха сега кажете какви са тея антишкови патрони.
      Знаем, че журналята имат дисертации на тема военно дело и муниции, така че изключвам възможността да е станала грешка!
      Последно редактирано от slaf4u; 29-09-13, 17:02.
      42

      Коментар


      • От: БОЕПРИПАСИ

        Шока като какво понятие ще го разлеждаме? Медицински термин? Ако е така, анти-шокови сигурно са с минимален риск от изпадане в шок, демек с висок процент на "неблагоприятна прогноза" след проникване на проектила в тялото.
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • От: БОЕПРИПАСИ

          И как изглеждат?Щото вие се затруднявате да разберете за какво иде реч то едва ли някой журналяга е уцелил и мишената
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: БОЕПРИПАСИ

            Съдейки по останалата част от статията - "змийски" ще да са...
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • От: БОЕПРИПАСИ

              Справка от моя тълковен речник, съгласувана с Иво.

              Шок - нещо гадно, лошо, не особено приятно
              Антишок - нещо антигадно, антилошо, анти неприятно

              След задълбочен анализ на ситуацията решихме, че това са патрони от които ти става кеф като те целнат. Хората с по-задълбочени познания може би ще се сетят, че в случая става въпрос за тактически патрон (използван само от една определена оръжейна система) с абривиатура TFB (tactical fellatio bullet).
              42

              Коментар


              • От: БОЕПРИПАСИ

                Те ви три фишека от Вермахта , специален със сачми и стандартен.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0025.jpg
Прегледи:1
Размер:45.7 КБ
ID:5522348Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0026.jpg
Прегледи:1
Размер:40.5 КБ
ID:5522349

                Коментар


                • От: БОЕПРИПАСИ

                  Някои пробвал ли е GECO 9х19 154 грейна

                  Коментар


                  • От: БОЕПРИПАСИ

                    154 грейна
                    Аз не съм, но съм навит да пробвам.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: БОЕПРИПАСИ

                      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                      Аз не съм, но съм навит да пробвам.
                      Видях в едно стрелбище в Стара Загора на 75ст. но не остана време за проба.На кутийката има лого на IPSC.

                      Коментар


                      • От: БОЕПРИПАСИ

                        А да си засичал с твоята 17-ка различните патрони какви скорости дават? Интересно ми е за тези 154 грейнови. Любител съм на тежките и бавни проектили
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: БОЕПРИПАСИ

                          Ами тези са около 280м/с по книга.На Ц-тките винаги е с около 10м/с надолу.Усещането вероятно ще е като с 40S&W

                          Коментар


                          • От: БОЕПРИПАСИ

                            Чак пък като на 40 SW.
                            Последно редактирано от derhunter; 06-03-14, 09:41. Причина: латиница

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X