Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Верно бе. Не се бях сетил
    Ужас

    Коментар


    • около 20см. май. Аз искам да зарадвам съпругЪТ а вие на майтап ме взехте. Нали съм блондинка , а ние слава имаме

      Коментар


      • Re: питане

        Скоро ще вземем да направим отделни форуми: Офроуд девойки и офроуд мама и за модератори и участници там ще се приемат само такива респективно... Че щом се появи девойка тук и става страшно...


        Първоначално публикуван от coolcatyaya
        изинявайте за тъпия въпрос ама може ли да имам и аз една лепенка на клуба? Трябва да замаскирам гюрука че го скъсах Е, все пак съм блондинка

        Имате емблема плюс това с опция да е в зелен или червен цвят:


        Ние в събота потегляме на голямо пътешествие туй че или трябва да дойдете до Боровец на старта да си я вземете или да минете през офиса или редакцията на списание Офроуд когато ви е удобно...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • Първоначално публикуван от coolcatyaya
          около 20см. май. Аз искам да зарадвам съпругЪТ а вие на майтап ме взехте. Нали съм блондинка , а ние слава имаме
          Къде е снимката от профила?
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • Re: питане

            Първоначално публикуван от Венцислав Петров
            Имате емблема плюс това с опция да е в зелен или червен цвят:
            М/у другото, има ли варианти с по-малък размер и които да стават за лепене отвътре на стъкло? Тези, които видях на джиповете, участвали в прехода, са доста големички и се лепят отвън.
            Т.е. за ежедневна употреба ще са твърде големи и, като гледам каква ми е станала боята от клоните, едва ли фолиото ще е по-държеливо та да изглежда добре след 1-2 разходки.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • напротив, трябва ти доста по-голяма - да я лепнеш на калъфа на резервната
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • Re: питане

                Първоначално публикуван от V93
                Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                Имате емблема плюс това с опция да е в зелен или червен цвят:
                М/у другото, има ли варианти с по-малък размер и които да стават за лепене отвътре на стъкло? Тези, които видях на джиповете, участвали в прехода, са доста големички и се лепят отвън.
                Т.е. за ежедневна употреба ще са твърде големи и, като гледам каква ми е станала боята от клоните, едва ли фолиото ще е по-държеливо та да изглежда добре след 1-2 разходки.
                Добра идея, ще направим!
                VPetrov.photography

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                  да я лепнеш на калъфа на резервната
                  Едно от най-мърлявите места ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • И аз бих желал да си вземе една за отвътре! Като ги направите, кажете да мина да си взема една!
                    RB Patrol Team

                    Коментар


                    • ехееееи и аз искам шумен стефан петров 0898532034 до поискване ще почерпя които ме познава знае

                      Коментар


                      • Знаем.
                        Ама защо с малки букви бре Стефане?
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • От скромност.
                          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                          Коментар


                          • Лепенка

                            Е и кво правим

                            Коментар


                            • Тази лепенка продължава да ми вкарва някакви анти симпатии..
                              все едно е някаква анти-кампания на нещо, а според мен трябва да няма тая настройка....
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Different_Soul
                                Тази лепенка продължава да ми вкарва някакви анти симпатии..
                                все едно е някаква анти-кампания на нещо, а според мен трябва да няма тая настройка....
                                Ами GOLDY да снима "Рио Де Лайнаре ' и да махнем забранителната лента
                                B+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X