Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имам въпрос за каска

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Имам въпрос много важен

    Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
    Ами Честито.Дано да си подготвен.
    Карал ли си на Аксаково?
    Не но сега на 22 март ще съм там ..
    [I] Георги Недев
    Motocross Lifestyle !! :twisted:
    [/I]

    Коментар


    • #17
      До: Имам въпрос много важен

      хахахахахаха ам чи те 90% карат с такива щото са много леки

      Коментар


      • #18
        До: Имам въпрос много важен

        Първоначално публикуван от bitchi Преглед на мнение
        хахахахахаха ам чи те 90% карат с такива щото са много леки
        Много леки или много евтини?!

        Коментар


        • #19
          До: Имам въпрос много важен

          абе за евтини не сам сагласен щото мойта е същата само че е реплика на Кайроли и струва 800лв.
          Последно редактирано от bitchi; 06-03-09, 13:07.

          Коментар


          • #20
            До: Имам въпрос много важен

            ..странна работа..според мен топ фирма като айрох няма как да пуснат в производство каска която да не отговаря на изискванията..а за евтиното ..не са и евтини..от бая време разглеждаме из е-бея за такава та уж от там по евтино .. от 600лв по евтина от леките модели до сега не сме видяли та и 2 ра употреба..
            инак не знам за тези закопчалки..наистина с бутонче е много по удобно но мойте и двете са със халки имам една за триал тя е с копче ..но пък преди време имах един топ модел на "премиер" и си бе с копче модела
            а и автомобилните колани са си с копчета..и явно са надеждни..
            освен за по сигурно да питаме някой по запознат от БФМ
            ..или да видим във сайта на ФИМ от правилника частта за каските !!!

            Коментар


            • #21
              До: Имам въпрос много важен

              Аз карам с такава каска и беше някъде към 300 и кусур лева..
              Преди колелото го карах с един full face на Knucklebone, който беше за 190лв май и беше с две халки, вместо закопчалка....Определено с халките е по-удобно, а и доколкото си спомням,
              четох на няколко места, че е по-добре да е с халки, вместо закопчалка, защото е по-малко вероятно при сериозно падане в опита си да си махнеш каската да успееш.
              Per aspera ad astra.

              Коментар


              • #22
                До: Имам въпрос много важен

                Те автомобилните колани са с копче, обаче са много по-големи и масивни, което дава възможност за надеждна изработка.
                При каските са в доста по-умален вид.
                Точно заради това до преди година/две някъде(тогава се бях интересувал)
                от Snell не издаваха сертификат на каски с копчета. Халкичките бяхя задължителни.
                Щом такива скъпи каски вече се произвеждат с копче закопчалка
                вероятно е измислено нещо наистина надеждно и качествено иначе няма как да бъдат сертифицирани.
                Абе важното е да гледате да има сертификат каската, ако има купувайте и това е.

                Коментар


                • #23
                  До: Имам въпрос много важен

                  Airoh произвеждат различни модели каски.Разликата между модела Runner Joke (какъвто си е купил колегата) и модела Stelt Senior е много голяма най-вече като здравина и тегло(Stelt e 1000гр.).Цената също е доста различна(Stelt е 660лв.)

                  Коментар


                  • #24
                    До: Имам въпрос много важен

                    Може Стефчо от BOBIMX да се произнесе по категорично по въпроса, мисля че ще е интересно за всички да знаят повече са стандарта на каските.
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #25
                      До: Имам въпрос много важен

                      И аз да се включа.
                      Така, ако каската има сертификат тя преди да я пуснат за продажба е минала и тестове, мойта каска е с копче и не е много удобно.
                      Ако караш мотокрос не трябва каската да е повече от 1000гр!!! Аз мисля, че ще те пуснат с нея Успех!!!
                      Последно редактирано от Chinela; 09-03-09, 09:36. Причина: Правопис

                      Коментар


                      • #26
                        До: Имам въпрос много важен

                        Първоначално публикуван от c3s7rn7 Преглед на мнение
                        И аз да се включа.
                        Така, ако каската има сертификат тя преди да я пуснат за продажба е минала и тестове, мойта каска е с копче и не е много удобно.
                        Ако караш мотокрос не трябва каската да е повече от 1000гр!!! Аз мисля, че ще те пуснат с нея Успех!!!
                        Благодаря много колега
                        [I] Георги Недев
                        Motocross Lifestyle !! :twisted:
                        [/I]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Имам въпрос много важен

                          Да кажа нещо важно може би за всички .... Разговарях със Стефан от Боби МХ и той ми каза че няма проблем мога да се състезавам с тази каска .. такаче ако някои др има същия проблем като моя .. вече ще знае Благодаря на всички за указаната помощ
                          [I] Георги Недев
                          Motocross Lifestyle !! :twisted:
                          [/I]

                          Коментар


                          • #28
                            До: Имам въпрос много важен

                            Моля заключете темата
                            [I] Георги Недев
                            Motocross Lifestyle !! :twisted:
                            [/I]

                            Коментар


                            • #29
                              До: Имам въпрос за каска

                              Искам да попитам Gosho_MX??? Защо искате всяка една тема обслужила ваш проблем или въпрос да се заключва.
                              Това е ФОРУМ, темата може да е полезна и за други колеги в бъдеще които да задават въпроси тук, а не да се пускат по 100еднакви теми.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Имам въпрос за каска

                                Имам въпрос...Има ли каски Airoh с халки,защото до сега не съм виждал иначе ако говорим за професионални каски разликата в класа V1 и професионалната е 100 грама а цената е над 200 лв нагоре!
                                [B]Honda 450R
                                Kawasaki 450R -продава се!
                                Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X