Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

    Честито и много,много километри заедно.
    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

    Коментар


    • #17
      До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

      Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
      .... Имах същия проблем и някъде писах. Просто трябва да се чукнат внимателно...
      Ето ти е темата ако го плениш Бай Гуджан може да ми го дотъркаляш през празниците да се пулим заедно
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #18
        До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

        Добре дошъл в Диско клуба - един от най-големите по мое мнение във форума. Много безаварийни километри и със здраве да го караш.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

        Коментар


        • #19
          До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Ето ти е темата ако го плениш Бай Гуджан може да ми го дотъркаляш през празниците да се пулим заедно
          По празниците музикантите работят... Уви.
          Бай Гуджане, ако си свободен, отиди при дядо Владо да ти види колата. Има канал и ще можеш да я разгледаш отдолу - да и провериш маслата и т. н.

          Коментар


          • #20
            До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

            Честита нова машинка и от мен!Много хил. километри безаварийни шуротий заедно ти пожелавам!
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • #21
              До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Ето ти е темата ако го плениш Бай Гуджан може да ми го дотъркаляш през празниците да се пулим заедно
              Дедо, с удоволствие ще цъфна при теб, стига да знам къде, но ще бъде след празниците в удобно за теб време, защото тези дни имам семейни ангажименти, от които няма как да избягам. Само дай кооординати и ми глей сеира

              Коментар


              • #22
                До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                Честито и от мен. Искренно се радвам за теб.

                Коментар


                • #23
                  До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                  Първоначално публикуван от Бай Гуджан Преглед на мнение
                  Дедо, с удоволствие ще цъфна при теб, стига да знам къде, но ще бъде след празниците в удобно за теб време, защото тези дни имам семейни ангажименти, от които няма как да избягам. Само дай кооординати и ми глей сеира
                  0877 17 07 27 - в подписа му е.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                    Честито и от мен!
                    С най-добри пожелания да дълъг и безпроблемен съвместен живот
                    "Bis dat qui cito dat"

                    Коментар


                    • #25
                      До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                      честито и безаварийно
                      AUDI A6 2.8 V6 Quattro

                      Коментар


                      • #26
                        До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                        Честито и от мен.Много да те слуша(и ти него)Да откриете заедно много интересни места и хора!
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • #27
                          До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                          Аре, хаирлия да е! Това за кюпа си е много вярно

                          Първоначално публикуван от Бай Гуджан Преглед на мнение
                          Дедо, с удоволствие ще цъфна при теб, ........................ дай кооординати и ми глей сеира
                          Абе вий кат' са сберете "Дедо" и "Бай" да не направите некой автомобилен или алкохолен золум?
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                            Абе вий кат' са сберете "Дедо" и "Бай" да не направите некой автомобилен или алкохолен золум?
                            Няма бе .... те чашките от "ямболска гроздова"(които и ти знаеш) са за да слагаме в тях болтчетата...после само малко се дезинфекцират със спирт следващата кола да не пипне някоя ръжда заразна
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #29
                              До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                              Малее пак закъснях с пожеланията
                              Честито и от мен! Като чета колегите колко пожелания са ти писали не знам какво да кажа защото ще се повтори и потрети. Нека всички пожелания да се удвоят!!
                              п.п. Провери това със свирукането на ремъка да не е водна помпа или обтягащата ролка на споменатия каиш
                              Поздрави

                              Коментар


                              • #30
                                До: Хайде и аз най-накрая в кюпа с Discovery 1 2.5Tdi

                                Здравейте отново колеги! Много Ви благодаря за пожеланията, дано всички ни радват колиците и да си ги търкаляме дълго и безаварийно. След 100 км. навъртяни вече, колата още повече ми харесва . С повече от 100км./ч не посмях да я карам, но пък я вкарах в една кална нива с пет човека вътре и.........овъртях я цялата до горе в кал, но колата не забеляза и се представи превъзходно. Днес малко преръмя и приказките ми за нетечащите капандури излязоха малко пресилени. Задната си протече, не много, но ще трябва да я оправям( а аз се чудех от къде мирише в колата на спарено) Преди малко се върнах от автомивката и и направих снимки както обещах, та ето я и моята най-нова приятелка:
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X