Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота от пазара - дайте съвет струва ли си!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: дайте съвет струва ли си

    Първоначално публикуван от Конов Преглед на мнение
    Това е абсолютно вярно
    Както е вярна и цялата допълнителна информация дадена от продавача
    Цената-далеч под кризисната
    Километрите-не реално малко
    Такъв автомобил се кара , дори е регистриран навън в Европа-товарен ,
    за да се плащат по-ниски данъци и т.н .....
    Не е възможно за 15 години да измине едва 130 000 км.....тоест ,
    по около 8 600 км. на година.....
    Моделът е изключително рядко срещан в Европа , най-вече в Белгия и Холандия......
    Оригиналнно модела има уширители на калниците-тук те липсват....
    На веждите отзад-има дупки от корозия.....Тойотата е карана .....
    Всички собственици се разделят трудно с този модел , срещу солидни пари и то само в краен случай.....
    Тази Тойота не изневерява и си заслужава всяка една стотинка.....
    Още по-вече , че Тойотата е закупена, докарана в България и регистрирана......
    Това са около 1020 евро - разходи .......
    Тойотата заслужава оглед......
    Горенаписаното е от личен опит......
    Собственик съм на още по-екзотичен модел HZJ-70 - най-късата база с този мотор.....
    А мостовете като на LJ 70 ли са или от по–широките?
    ТЛК 80 4,2ТД-95г

    Коментар


    • #17
      До: дайте съвет струва ли си

      Първоначално публикуван от krasi_kros Преглед на мнение
      А мостовете като на LJ 70 ли са или от по–широките?
      това е "heavy duty" версия със по големи мостове,трябва да е и на ресьори .
      ако се похарчат още няколко хиледарки ще стане страхотна!
      сега наистина изглежда без фаца и позапусната.
      ако паднат малко от цената я вземай
      TЛК 80-4.2ТД
      ТЛК 73-2.4ТД
      ...................

      Коментар


      • #18
        До: дайте съвет струва ли си

        Определено изглежда като добър автомобил на пръв поглед,на тая цена не би трябвало да е изгнил,но ако е така тва е база за добра отстъпка от цената ,а корозията си я има,така или иначе тва си е профилиран автомобил с сериозни качества ,който го вземе не вярвам да го остави без развитие,а то е свързано с неизбежните подобрения като на последно място е изкърпване и пребоядисване,двигатела е без коментар-абсолютен влекач,надежден,милионник,даже е прекалено голям за тази база,за разхода няма да се съглася ,понеже мойта с 3.0 от Хай Лукс(Сърф)130 коня 4цил. Редови харчи доста на два моста и е много потентна,разбира се за мен е оправдан разход.Вземай не се замисляй хич,тва няма кво да му се счупи при нормална експлоатация и подръжка ще я карат и внуците ти
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #19
          До: дайте съвет струва ли си

          Този автомобил беше причината да пусна моя за продаване. Цената тогава беше 18900лв. Дали си струва е въпрос на лична преценка, някой и за тунингован голф искат толкова, аз ги смятам за побъркани, те мен....
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #20
            До: дайте съвет струва ли си

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            Този автомобил беше причината да пусна моя за продаване. Цената тогава беше 18900лв. Дали си струва е въпрос на лична преценка, някой и за тунингован голф искат толкова, аз ги смятам за побъркани, те мен....
            оглеждал ли си го колега какво му е състоянието има ли ръжда и изгнило по него за двигателя вече разбрах че е неуморим

            Коментар


            • #21
              До: дайте съвет струва ли си

              Първоначално публикуван от djipa Преглед на мнение
              оглеждал ли си го колега какво му е състоянието има ли ръжда и изгнило по него за двигателя вече разбрах че е неуморим
              Не сам го гледал, харесва ми комплектацията. Само че откакто вдигнах моя този не ме интересува.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #22
                До: дайте съвет струва ли си

                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                Не сам го гледал, харесва ми комплектацията. Само че откакто вдигнах моя този не ме интересува.
                Какъв е твоя джип колега

                Коментар


                • #23
                  До: дайте съвет струва ли си

                  Първоначално публикуван от djipa Преглед на мнение
                  Какъв е твоя джип колега
                  Този е моя. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=31384 Криза е, цената се коментира сериозно.
                  Ако не ти хареса виж на Яро джипките.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #24
                    До: дайте съвет струва ли си

                    Колега ако сериозно си се решил на"ТАКВОЗ ЖИВОТНО" Съветвам те да вземеш това на Джамбазов.Поне ще знаеш какво взимаш добре поддържан джип и ще имаш много добра основа на офроад компилациите.
                    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                    Коментар


                    • #25
                      До: дайте съвет струва ли си

                      Благодаря ви много колеги за бъвзите и изчерпателни отговори иза компетентните ви съвети ще ми бъдат полезни

                      Коментар


                      • #26
                        До: дайте съвет струва ли си

                        Ако наистина си решил да копуваш нещо подобно , не питаи в този форум, особенно с препратки към конкретна обява, а отивай на място гледай и взимай, защото свястните джипове на пазара определено са малко, а в този форум влизат само хора които това търсят.....

                        Коментар


                        • #27
                          До: дайте съвет струва ли си

                          Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
                          Ако наистина си решил да копуваш нещо подобно , не питаи в този форум, особенно с препратки към конкретна обява, а отивай на място гледай и взимай, защото свястните джипове на пазара определено са малко, а в този форум влизат само хора които това търсят.....
                          Благодаря за съвета колега

                          Коментар


                          • #28
                            До: дайте съвет струва ли си

                            Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
                            Ако наистина си решил да копуваш нещо подобно , не питаи в този форум, особенно с препратки към конкретна обява, а отивай на място гледай и взимай, защото свястните джипове на пазара определено са малко, а в този форум влизат само хора които това търсят.....
                            Може би не си се изразил правилно.
                            Аз бих го посъветвал да пита в този форум. Какви марки и модели за неговите си изисквания. Какво да гледа и как да тества. И след като е на ясно, обикаля пазара и сам си решава. Ако намери опитен колега от форума, да му помогне при огледа - още по добре. След като си е харесал автомобил, хубаво би било да мине през сервиз, за последен, детаилен и компетентен оглед. Във форума има такива хора и сервизи. Също така във форума има продавачи и продавачи. Едните не биха си позволили да скрият истинското състояние на автомобила.
                            Съгласен съм че истинските джипове на пазара са малко и за съжаление не са евтини.
                            Най лошия вариант е ако не е опитен, без да чете, без да пита, без компетентна помощ, повлиян от емоции, тръгне да купува
                            Поздрави и с най добри чуства!

                            Коментар


                            • #29
                              До: дайте съвет струва ли си

                              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                              ... Най лошия вариант е ако не е опитен, без да чете, без да пита, без компетентна помощ, повлиян от емоции, тръгне да купува ...
                              Абсолютно правилно! Макар че и преглед в сервиз не може да гарантира, че след време няма да има тема "Работи като вършачка ..."
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #30
                                До: дайте съвет струва ли си

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Абсолютно правилно! Макар че и преглед в сервиз не може да гарантира, че след време няма да има тема "Работи като вършачка ..."
                                Така е Чаво. Не случайно производителите дават гаранция. А и автомобилите си имат някакъв ресурс. Обикновенно над 10г. се смята за надминат. При по класическите 4x4 автомобили този ресурс като че ли е по голям. Това си го обяснявам с факта че са предназначени за по тежка експлоатация и като такива пробега е по малък. А и конструкцията е по опростена, от там би следвало по надеждна и ремонтно-пригодна. Съответно и бъдещите неизбежни ремонти - по леко се приемат от бюджета.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X