Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

    Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
    Ако това ще ни представлява на Евровизия, то извинявайте, ма аз не съм от същата педераска държава..... И без да съм музикален педагог хващам бас че едно куче вълча порода би се справило по-добре... Той тоя... хм, не знам пич ли е точно.... не изкара една нота верно. Айде да обърка нещо като започва, или там на някой припев... Ма да събереш всичките мастии покрай НДК с тоя вой .... - е няма как да се гордеем с това недоразумение....
    И всъщност добрата новина е, че все някога трябваше да се разръчка и тая помийна яма наречена БГ музика..... От шума ще има само полза...
    Мери си приказките ! Обиждаш доста хора .
    Това , че нямаш мнение не ти дава правото да ползваш епитети с/у други .
    Като толкова разбираш - ти за коя песен гласува ?
    Според теб - коя от останалите песни трябваше да спечели ?
    Задай си тези въпроси и ......
    И за пореден път - в оплюването сме номер едно ! Да бяхте гласували тогава ! Или по-лесно е другите да гласуват , а вие да плюете ? Марка БГ !
    Последно редактирано от bgbul; 25-02-09, 16:47.

    Коментар


    • #32
      До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

      Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
      Мери си приказките ! Обиждаш доста хора .
      Това , че нямаш мнение не ти дава правото да ползваш епитети с/у други .
      Като толкова разбираш....
      Песента е средство за забавление, тоест е важно да е разбираема за широката публика. Вероятно песните се пишат да бъдат разбрани и лесно достъпни за хората, за които са предназначени. Ако някои си прави или изпълнява/ в случая, даже само се мъчи да я изпълни/ една песен, която само на него, или на отбрана група от "разбирачи" допада, то това не е повод да представя държавата България на междънародна сцена. На купон, или пред "обидените", Да си вие, колкото иска. Никой не пречи.
      Грешката според мен е, че е допусната тази гавра до класацията изобщо. Вероятно е минала на плейбек.
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА! ... и без чалга!
      "Един казл едно, друг друго и...делото преуспяло..." /Я. Хашек/ :)

      Коментар


      • #33
        До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

        Пак в БГ всички разбират от музика. Няма да влизам в дълги обяснения, нито в спорове. Първо да кажа - Не харесвам песента. Може би 1-2 бяха малко по-добри. От тук надолу ще ви изброя фактите.

        1. Правилата на Евровизия изискват Националната телевизия да провежда конкурса във всяка държава - СПАЗЕНО.

        2. Изисква се също песента да се избира с гласуване от зрителите - СПАЗЕНО.

        3. Красимир Аврамов получи огромна преднина от гласовете. - ФАКТ

        Аз като юрист и гражданин искам да ви кажа едно нещо. Не всички правила и закони ми харесват и са добри, но всяко правило трябва да се спазна, ако имаме претенции да сме правова държава в 21 век.

        ИЗВОД: Господин Аврамов е спечелил по всички правила. На мен не му пука кой ще отиде на Евровизия, щото нямаше нещо уникално и не съм гласувал. Въпреки, че не харесвам песента му, нямам право да мрънкам. Който има претенции и мисли, че разбира от музика МНОГО /щото в БГ само разбирачи от всичко/ да е гласувал. Телефони имате, като сте загрижени, що не пуснахте по 30 смса и готово?

        Ако вече се докаже, че както при КАФФЕ преди години е имало купени СИМ карти и т.н. вече може да се говори за нещо нечестно и неморално.
        Последно редактирано от marin199; 25-02-09, 17:35.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

        Коментар


        • #34
          До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

          Прав е колегата, че в БГ - "разбирачи" мниго.
          Не е важно, обаче разбирането. Да разбират, трябва само тези, които създават музиката, а не и тези които я слушат.
          Музиката, особено поп-музиката, е предназначена за слушане от широка аудитория, а не някой да получи мозъчен кръвоизлив, мъчейки се да я разбере и опитвайки се да хване ритъма и.
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА! ... и без чалга!
          "Един казл едно, друг друго и...делото преуспяло..." /Я. Хашек/ :)

          Коментар


          • #35
            До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

            горби

            Нямах предвид теб,относно сексуалната ориенатция на Аврамов.Нито който и да било от форума.
            Това го казаха,от:
            "Инициативен комитет организира подписка "Песента на Красимир Аврамов на "Евровизия" е позор за България"

            http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=1276532

            ...В писмото им се допълва: "Също така смятаме и силно вярваме в тезата си, че човек със съмнителна репутация и твърде екстравагантна визия, с нетрадиционен сексуален характер не трябва да бъде лицето на България в Москва през май..."
            Пътят е целта.

            Коментар


            • #36
              До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

              Аз не разбирам от музика и не искам да разбирам, но знам кое ми харесва и кое не, определено това ...... не ми харесва.
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • #37
                До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                Първоначално публикуван от hristota Преглед на мнение
                Песента е средство за забавление, тоест е важно да е разбираема за широката публика. Вероятно песните се пишат да бъдат разбрани и лесно достъпни за хората, за които са предназначени. Ако някои си прави или изпълнява/ в случая, даже само се мъчи да я изпълни/ една песен, която само на него, или на отбрана група от "разбирачи" допада, то това не е повод да представя държавата България на междънародна сцена. На купон, или пред "обидените", Да си вие, колкото иска. Никой не пречи.
                Грешката според мен е, че е допусната тази гавра до класацията изобщо. Вероятно е минала на плейбек.
                Вече говорим на един език - ОТ ДОПУСНАТИТЕ ПЕСНИ .......
                И аз казах , че не ми е любима тази песен , ... но коя друга от предложените ? Кажете ?
                Затова - не трябва да се мрънка за избора ( то нямаше такъв ) , а да се даде път на слушателите ( и то по-младите) да определят песните за участие ! Това е !
                А то какво се оказва :
                Имаме си БГ радио - ама то е само за .....непродаваемата музика и албуми .
                Имаме си Чалга станция - ама тя не е за Българска музика ( според разбирачите )
                И остава народната музика - ама тя не е популярна сред младите и ... не е комерсиална .
                И то се оказа - имаме си всичко , а песни за конкурси ...... НЯМА !
                Ще правим ли анализ на положението ?
                Аз само ще вметна - до като има война м/у стиловете Българска музика - ще ни е такова дереджето ! Антинационално !
                И сега моето мнение - цялата тази война се започна от Ана Мария Тонкова - в БГ радио като отричане на всичко което не се пуска по това радио ! От тази глупост се нароиха останалите радиа и се превърнаха в тясно профилирани станции.
                Вече се забелязва наченки да се поправят тези тъпи разделения , но доста късно - цяло поколение таланти си изпя песента несправедливо ! И резултата - ние спорим за НИЩОТО ! Поздрави на всички !

                Коментар


                • #38
                  До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                  Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                  горби

                  Нямах предвид теб,относно сексуалната ориенатция на Аврамов.Нито който и да било от форума.
                  Това го казаха,от:
                  "Инициативен комитет организира подписка "Песента на Красимир Аврамов на "Евровизия" е позор за България"

                  http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=1276532

                  ...В писмото им се допълва: "Също така смятаме и силно вярваме в тезата си, че човек със съмнителна репутация и твърде екстравагантна визия, с нетрадиционен сексуален характер не трябва да бъде лицето на България в Москва през май..."
                  Мен лично ме кефи факта , че нито Йорданка Христова , нито Силвия Кацарова чрез Поли Генова успяха отново да излъжат Българския народ - ЧЕ ИМА ЧЕСТЕН КОНКУРС . Слава богу, че номера не мина.
                  И Поли Генова - как един млад изпълнител очаква да получи признание с плагиатство . Не става с връзки вече - хората не са слепи !
                  И ние слушаме музика . И все още можем да различим таланта от момичето с големи ....... амбиции без покритие !
                  Дано в бъдеще Поли да ме опровергае , но .... как да стане без талант - не знам . Момичета да пеят като нея - предостатъчно имаме в България ! Ама нямат връзки и за това не ги виждаме по ТВ.
                  Иначе - тази песен не заслужаваше второто място !( на Поли ), пусти делавераджии - отгоре на всичко и подписка пускат !
                  Един музикант няма право да говори против КОЛЕГИ - липса на достоинство !
                  И една гилдия която няма продажби , а само заема ефира - не става за бизнес . А музиката е бизнес . Само в БГ е изкуство !
                  В Америка - отдавна да са на улицата !
                  И отново поговорката за Българите е вярна !!!
                  А сега да помечтаем : Какво би станало ако ..... Краси се класира някъде ? Как ще се оправдават Величията ? Смяяяяях голям ще падне !
                  До 16.май - в Москва !
                  Последно редактирано от bgbul; 25-02-09, 19:11.

                  Коментар


                  • #39
                    До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                    Накрая, май стигнахме до темата за избора което пак си е типично по български.
                    Вместо хората, които не одобряват песента да гласуват, те се отказват от правото си на глас. Стотина "метросексуални" и още топлкова откровенни гейове / нямам нищо против тях / пускат по 30 SMS-а и ето работата станала. Отива една неразбираема за българите песен да участва от името на страната ни на конкурса, а някои даже се надяват ина успех. Как да я разберат чужденците..., че дори и да се пее на английски. Като се съди по изпълнението не е важен и езика. И на български да беше все тая. Като започне да извива жално нашето гейче, като мома за к..., най много да викнат линейка. Ще рекат, че му е прилошало. А може и за някой от журито да я викнат..........
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА! ... и без чалга!
                    "Един казл едно, друг друго и...делото преуспяло..." /Я. Хашек/ :)

                    Коментар


                    • #40
                      До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                      Аз твърдо заставам зад Горби.

                      А ако бях на мястото на Красимир Аврамов, щях да се срамувам от изпълнението!
                      Ако и така ще пее на конкурса в Русия, по-добре да нямаме представител, това е чиста излагация.

                      Някой по-горе попита-Защо миналата година никой не каза и една дори лоша дума за Елица, и "Вода"?
                      Не искам отговор, това е за размисъл на защитаващите тазгодишната песен.
                      Не съм гледал предаването по телевизията, и не знам какви са били другите песни, но ако тази е била най-добрата...

                      А за хулещите Васил Найденов, Йорданка Христова, и т.н. да кажа:
                      Послушайте, и най-вече ЧУЙТЕ някоя от по-известните песни на старите изпълнители, и направете сравнение с Човека-глас.

                      Приятна вечер!

                      Сега Намерих в Ютюб това:
                      Лили Иванова-Камино
                      Записът е от 1969, тогава не е имало много начини за обработка на гласа.
                      Приятно слушане.
                      Последно редактирано от Кольо; 25-02-09, 18:48. Причина: Лили Иванова...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #41
                        До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        ...
                        А за хулещите Васил Найденов, Йорданка Христова, и т.н. да кажа:
                        Послушайте, и най-вече ЧУЙТЕ някоя от по-известните песни на старите изпълнители, и направете сравнение с Човека-глас.

                        Приятна вечер!
                        Пълна подкрепа на казаното!!!
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА! ... и без чалга!
                        "Един казл едно, друг друго и...делото преуспяло..." /Я. Хашек/ :)

                        Коментар


                        • #42
                          До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                          Гледам тук каква дискусия се заформи, а пък аз конкурса не съм го гледала и не ги знам песните, та реших да чуя с какво ще се представи България. Е вярвате ли ми, че 3 пъти пусках "Човека глас" и го спирах почти веднага?! И това в продължение на няколко дни. Чак тази вечер събрах смелост да го изслушам от край до край...и с ръка на сърцето казвам, че мога да вия по-добре от него!

                          А само да кажа за Поли Генова, че е завършила музикалното училище в София и от съвсем малка пее в Бон-бон. Не съм слушала сравненията с нейната песен, но и аз като я слушам ми напомня нещо вече чувано. И все пак предпочитам да ни представи младо, хубаво момиче с приличен глас, а не някакъв(без извинение) п*едал, дето вие като вълк на пълнолуние...
                          Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                          A2 (+)

                          Коментар


                          • #43
                            До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                            Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                            Мери си приказките ! Обиждаш доста хора .
                            Това , че нямаш мнение не ти дава правото да ползваш епитети с/у други .
                            Като толкова разбираш - ти за коя песен гласува ?
                            Според теб - коя от останалите песни трябваше да спечели ?
                            Задай си тези въпроси и ......
                            И за пореден път - в оплюването сме номер едно ! Да бяхте гласували тогава ! Или по-лесно е другите да гласуват , а вие да плюете ? Марка БГ !
                            В следващия си пост се извиних , за това че не се изразих точно. Определението "педераски" е за конкурса и за начина по който се е класирал човекът-недоразумение.

                            От там нататък - стоя зад вяка своя дума.

                            Може да се умува много за дереджето на БГ музиката... И определено проблемът не е в липсата на талантливи изпълнители. Всеки финалист от мюзик айдъл може да изпее тая песен нормално.
                            Колкото до "разбирачите".... Нормално е всеки човек с нормален слух, да му се свие стомаха като чуе това, така както е извито на живо.

                            Ако някой от форума харесва това изпълнението на Аврамов,
                            нека си признае и да напише - да, аз гласувах за тази песен, много ми харесва и искам да представлява България на Евровизия.

                            Ако десет човека го кажат, т.е. напишат, аз повече в такива теми няма да се обадя, докато го има форума....

                            Коментар


                            • #44
                              До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                              Абе тя и на мен не ми харесва тази песен,но можеше и да е по-зле........я си представете, че песента ни беше като на испанците през 2008
                              http://www.youtube.com/watch?v=wDr3utIn2ZM

                              Красимир Йотов

                              Коментар


                              • #45
                                До: ЕВРОВИЗИЯ 2009 - Голямата излагация от BG?

                                Не бих си позволил да пусна това изпълнение в "Поздравявам ви с тази песен" тук, във форума!

                                Студийният вариант може и да е добър за ценителите на този стил, но на живо е много зле. Там е дразнителят мисля, та толкова хора да наскачат тук срещу нея. А не английският език, всички пеят на него - трябва да свикваме с това.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X