Обява

Свий
Няма добавени обяви.

eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

    На колегата му обясних как стават нещата на ЛС преди дни така че предполагам че се е оправил с ГПС-а

    Коментар


    • #32
      До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

      Първоначално публикуван от icpart Преглед на мнение
      На колегата му обясних как стават нещата на ЛС преди дни така че предполагам че се е оправил с ГПС-а
      Да колега благодаря много за обяснението но все още не ми разпознава обединени карти примерно БГ и City 2010 на micro SD-to
      Последно редактирано от Garminn; 29-07-09, 13:18.

      Коментар


      • #33
        До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

        Оправих се

        Коментар


        • #34
          До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

          На 28.08 излезе версия 3.1 на vista-ta дали се чува нещо за българско меню?

          Коментар


          • #35
            До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

            Първоначално публикуван от peshko Преглед на мнение
            На 28.08 излезе версия 3.1 на vista-ta дали се чува нещо за българско меню?
            Като излезе "Русская прошивка Garmin eTrex Vista/Legend HCx, версия 3.10", може да помислим по въпроса.
            Sibirski, ти си на ход!
            Само с мързел не става, трябва и акъл...

            Коментар


            • #36
              До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

              Първоначално публикуван от antihristo Преглед на мнение
              Като излезе "Русская прошивка Garmin eTrex Vista/Legend HCx, версия 3.10", може да помислим по въпроса.
              Sibirski, ти си на ход!
              Ми хайде веднъж да ги преварим, да не сме по глупави http://e-trex.narod.ru/kitchen.html

              Коментар


              • #37
                До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                Астерикс85 жалко вече руснаците ни изпревариха. Ето тук е новия фирмуеър за етрекса хттп://narod.ru/disk/12628633000/Garmin_eTrexVistaHCx_eTrexLegendHCx_v310.rar.html

                Коментар


                • #38
                  До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                  Първоначално публикуван от icpart Преглед на мнение
                  Астерикс85 жалко вече руснаците ни изпревариха. Ето тук е новия фирмуеър за етрекса хттп://narod.ru/disk/12628633000/Garmin_eTrexVistaHCx_eTrexLegendHCx_v310.rar.html
                  > Мамка му, следващият път тогава! Предполагам става бързо като си го направил веднъж ...

                  Към колегата antichisto...
                  > Като гледам какво пише в http://www8.garmin.com/support/downl...ls.jsp?id=3709 нови менюта или промени в подредбата на иконите най-вероятно няма, така че с две натискания на мишката в Hex и ще бъде готова и BG версия 3.10 за Виста

                  Поздрави,

                  Коментар


                  • #39
                    До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                    И една препоръка към превода ако е възможно да се спазва чексумата на файла при превода така той ще се доближава най-много до оригинала, така например гледам правят при преводите поляците и руснаците.
                    Също така тази програмка е http://www.prestosoft.com/edp_examdiffpro.asp е доста удобна за сравняване на два файла например разликите между новия и стария превод много по удобно е нпаравено например от това в WinHeх.

                    Коментар


                    • #40
                      До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                      Благодаря на asterix85 и icpart за помощта!

                      Първоначално публикуван от bboyan Преглед на мнение
                      На пръв поглед наистина изглежда добре този фирмуер(BG). Но имам една забележка ! В скритото меню на GARMIN ETREX Vista HCx с този фирмуер(BG) пише че "ROM"-а е "feil" а трябва да е "PASS" !!!!!!!
                      Ето нека всеки се убеди сам - Как се вади скритото меню http://www.youtube.com/watch?v=O2c23...eature=related
                      Ако автора на този фирмуер(BG) знае как да го оправи ще бъде много добре
                      Забележка: при фирмуер(RU) т.е. на руснаците тези проблеми отсъстват
                      Проблемът остава...

                      Основата на ъпдейта е "Русская прошивка Garmin eTrex Vista/Legend HCx, версия 3.10"
                      http://narod.ru/disk/12628633000/Gar..._v310.rar.html
                      Би трябвало да става и за двата модела, но понеже имам само eTrex Vista® HCx, и съм ъпдейтвал (много пъти докато ми хареса резултата) само за него мога да твърдя, че работи. Това все пак това е любителски фърмуер и никой за нищо не може да носи отговорност.
                      Моят съвет е ъпдейтването да се прави на компютър с UPS и да се внимава за случайно изваждане на USB кабела.
                      1. Разархивирайте изтегления файл и свържете Garmin eTrex Vista/Legend HCx към компютъра;
                      2. Привлачете файла 069401000311.rgn върху Updater-а. Изчакайте Updater-а да "види" апарата и потвърдете;
                      3. Чакайте със затаен дъх надпис: "The update was sucsesfull".
                      4. Споделяйте тук впечатления и забележки!
                      Прикачени файлове
                      Само с мързел не става, трябва и акъл...

                      Коментар


                      • #41
                        До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                        Мда проблема с ROM fail е вече пределно ясен дължи се на разликите в 8 битовата чек сума в превода на български и оригинала имам чувството че трябна точно да се спазва и точно дължината на изразите в сравнение с оригинала поне май така е направено в руския превод.

                        Коментар


                        • #42
                          До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                          Нов доработен вариант на русификацията на версията 3.10.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #43
                            До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                            В последните дни използвах по-често ГПС си и открих един бъг в българския превод на фирмуеъра 3,00 и той е че GPS приемника се самоизключва от време на време така като си зумвам картата. Искам да попитам някой имал ли е подобен проблем и дали се появява такъв да речем в по-новата версия на превода?
                            Здрасти Сибирски искам да те попитам знаеш ли в какво се състои доработването и дали тази прошифка е същата по-новата появила се в торентс.ру?

                            Коментар


                            • #44
                              До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                              Дошлайфиран превод и май оправили са някакъв бъг. На руски сайтове горещо я препоръчват. Аз лично я сложил, засега няма тези изключвания.

                              Коментар


                              • #45
                                До: eTrex Vista HCx - създаване на българско меню

                                На мен и предишната версия не ми е изключвала, но ще сложа български език и в тази, та да видим как ще се държи.
                                Само с мързел не става, трябва и акъл...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X